Design-Metal
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
VERDE PAPAGALO
SUNLIFE
AGIOUTANTIS GROUP3
maison de la perfumerie
KIMBO CAFE
Hellenic Seaways
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 65 από 99 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2017-2018 (2η φάση)ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή17/09/1717:001-2 παρ.
2.Εφηβικό - Α Φάση - 4ος Όμιλος (1η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο23/09/1711:001-5
3.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.)ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή24/09/1717:002-0
4.Εφηβικό - Α Φάση - 4ος Όμιλος (2η αγ.)ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο30/09/1714:152-0
5.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή01/10/1717:150-0
6.Εφηβικό - Α Φάση - 4ος Όμιλος (3η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο07/10/1709:150-3
7.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή08/10/1716:300-0
8.Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2017-2018 (3η φάση)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (4ος Διαιτητής: ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ)ΜΟΣΧΑΤΟΥΤετάρτη11/10/1716:300-3
9.Εφηβικό - Α Φάση - 4ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο14/10/1711:004-2
10.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή15/10/1716:303-0
11.Εφηβικό - Α Φάση - 4ος Όμιλος (5η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο21/10/1712:302-4
12.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.)ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή22/10/1716:000-3 α.α.
13.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή29/10/1715:300-0
14.Εφηβικό - Α Φάση - 4ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο04/11/1709:157-0
15.Εφηβικό - Α Φάση - 4ος Όμιλος (7η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο11/11/1711:001-1
16.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγ.)ΚΑΡΑΒΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο11/11/1715:151-0
17.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο18/11/1715:002-3
18.Εφηβικό - Α Φάση - 4ος Όμιλος (8η αγ.)ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο25/11/1710:456-0
19.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο25/11/1715:000-2
20.Εφηβικό - Α Φάση - 4ος Όμιλος (9η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο02/12/1712:453-0
21.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (11η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο02/12/1715:003-2
22.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (12η αγ.)ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή10/12/1715:004-0
23.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο16/12/1715:151-1
24.Εφηβικό - Α Φάση - 4ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο16/12/1717:153-0
25.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (14η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΠέμπτη21/12/1715:153-1
26.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (15η αγ.)ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή07/01/1815:001-0
27.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.)ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο13/01/1810:451-0
28.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο13/01/1815:152-2
29.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο20/01/1811:002-0
30.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (17η αγ.)ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή21/01/1812:002-1
31.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (18η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή28/01/1815:301-0
32.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.)ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή28/01/1817:455-1
33.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο03/02/1810:003-1
34.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (19η αγ.)ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή04/02/1815:300-1
35.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγ.)ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο10/02/1811:002-3
36.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (20η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο10/02/1816:002-2
37.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (21η αγ.)ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο17/02/1815:302-1
38.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή25/02/1817:450-3 α.α.
39.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο03/03/1811:153-0 α.α.
40.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (23η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή04/03/1813:001-2
41.Προπαιδικό 3ος Όμιλος (1η αγ.)ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή04/03/1817:304-3
42.Προπαιδικό 3ος Όμιλος (2η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο10/03/1810:153-1
43.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (24η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή11/03/1816:002-0
44.Προπαιδικό 3ος Όμιλος (3η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο17/03/1814:151-2
45.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (25η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή18/03/1816:000-0
46.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (26η αγ.)ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο24/03/1816:001-1
47.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (27η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο31/03/1817:000-2
48.Προπαιδικό 3ος Όμιλος (4η αγ.)ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή01/04/1819:152-5
49.Προπαιδικό 3ος Όμιλος (5η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο14/04/1815:303-0 α.α.
50.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (28η αγ.)ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή15/04/1814:301-1
51.Προπαιδικό 3ος Όμιλος (6η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο21/04/1815:302-1
52.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (29η αγ.)ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή22/04/1817:452-2
53.Προπαιδικό 3ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΜΦΙΑΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο28/04/1811:000-5
54.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (30η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή29/04/1817:303-3
55.Προπαιδικό 3ος Όμιλος (8η αγ.)A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο05/05/1810:004-1
56.Προπαιδικό 3ος Όμιλος (9η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο12/05/1811:454-0
57.Προπαιδικό 3ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή20/05/1810:00
58.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ0-3 α.α.
59.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγ.)ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ3-0 α.α.
60.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ0-3 α.α.