ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
KIMBO CAFE
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
AGIOUTANTIS GROUP3
HEALTH ASSISTANCE
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Hellenic Seaways
ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΕΙΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
ΕΠΑΘΛΑ ΖΕΥΣ
Perfect security

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 64 από 98 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κύπελλο ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ (1η φάση)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο10/09/1616:303-0
2.Κύπελλο ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ (2η φάση)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή18/09/1616:001-0
3.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο01/10/1616:300-3
4.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο08/10/1616:001-0
5.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή16/10/1611:001-1
6.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο22/10/1616:002-0
7.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή30/10/1615:002-2
8.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγ.)ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο05/11/1615:001-1
9.Κύπελλο ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ (4η φάση)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΤετάρτη09/11/1614:300-5
10.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή13/11/1615:003-0
11.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή20/11/1610:150-0
12.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή27/11/1611:001-0
13.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή04/12/1615:001-4
14.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγ.)ΑΜΦΙΑΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο10/12/1615:004-0
15.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (12η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή18/12/1615:004-1
16.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγ.)ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή08/01/1715:000-0
17.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή15/01/1711:005-0
18.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (15η αγ.)ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή22/01/1712:000-1
19.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή29/01/1711:002-0
20.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (17η αγ.)ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο04/02/1715:000-1
21.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (18η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή12/02/1715:303-0
22.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή19/02/1713:003-0
23.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή05/03/1716:000-3
24.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο11/03/1716:000-0
25.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (22η αγ.) ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή19/03/1711:000-4
26.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (23η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο01/04/1717:003-1
27.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (24η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή09/04/1712:000-0
28.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (25η αγ.)ΘΗΣΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή23/04/1712:001-3
29.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (26η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή30/04/1714:002-2
30.Play-off B Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή14/05/1717:302-0
31.Play-off B Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο20/05/1717:451-1
32.Play-off B Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤετάρτη24/05/1717:451-2