ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
EMPIRE BARBERSHOP
Design-Metal
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
VERDE PAPAGALO
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
maison de la perfumerie
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 15 από 23 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΚΥΡΑΣ ΤΗΣ ΡΩΣ 9 -ΑΛΣΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 97 x 64 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 1000)
Έδρα: ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ, ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ, ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ , ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ, ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ, ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο30/03/1910:002-3
2.Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣάββατο30/03/1912:004-0
3.Κ14 - 3ος ΌμιλοςΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΣάββατο30/03/1914:003-7
4.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο30/03/1916:303-1
5.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΚυριακή31/03/1911:301-3
6.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚυριακή31/03/1914:002-2
7.Γ ΚατηγορίαΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ Κυριακή31/03/1917:001-2
8.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣάββατο06/04/1917:301-0
9.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ Κυριακή07/04/1911:302-1
10.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚυριακή07/04/1914:300-5
11.Γ ΚατηγορίαΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ Κυριακή07/04/1917:000-1
12.Τελικοί Κ18ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Μικρός Τελικός)Σάββατο13/04/1911:000-0 (πεν: 3-0)
13.Τελικοί Κ18ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (Μεγάλος Τελικός)Σάββατο13/04/1913:301-2
14.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ Σάββατο13/04/1917:300-4
15.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή14/04/1912:002-2
16.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚυριακή14/04/1914:306-1
17.Γ ΚατηγορίαΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ Κυριακή14/04/1917:301-5
18.Κ14 - 3ος ΌμιλοςΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΣάββατο20/04/1909:00
19.Τελικοί Κ16ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Μικρός Τελικός)Σάββατο20/04/1911:00
20.Τελικοί Κ16ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Μεγάλος Τελικός)Σάββατο20/04/1913:30
21.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο20/04/1917:30
22.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ Κυριακή21/04/1914:30
23.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚυριακή21/04/1917:30


Φωτογραφίες


Μπορείτε να κατεβάσετε, να επεξεργαστείτε και να χρησιμοποιήσετε τις φωτογραφίες όπως επιθυμείτε, αρκεί να αναφέρετε την πηγή.