Design-Metal
EMPIRE BARBERSHOP
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
VERDE PAPAGALO
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 16 από 24 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΚΥΡΑΣ ΤΗΣ ΡΩΣ 9 -ΑΛΣΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 97 x 64 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 1000)
Έδρα: ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ, ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ, ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ , ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ, ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ, ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Γ ΚατηγορίαΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΣάββατο05/10/1917:000-2
2.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚυριακή06/10/1911:002-1
3.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚυριακή06/10/1913:451-1
4.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή06/10/1916:302-3
5.Κ16 - Α Φάση - 3ος ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ Σάββατο12/10/1910:154-1
6.Κ14 - Α Φάση - 1ος ΌμιλοςΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣάββατο12/10/1912:153-2
7.Κ16 - Α Φάση - 4ος ΌμιλοςΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ 2005Σάββατο12/10/1914:1515-0
8.Γ ΚατηγορίαΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΣάββατο12/10/1916:300-4
9.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ Κυριακή13/10/1911:000-3
10.Γ ΚατηγορίαΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ Κυριακή13/10/1913:452-2
11.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚυριακή13/10/1916:304-0
12.Κ14 - Α Φάση - 1ος ΌμιλοςΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΣάββατο19/10/1910:00
13.Κ16 - Α Φάση - 2ος ΌμιλοςΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο19/10/1912:00Αναβλήθηκε
14.Κ16 - Α Φάση - 4ος ΌμιλοςΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΣάββατο19/10/1914:00
15.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΣάββατο19/10/1916:303-2
16.Γ ΚατηγορίαΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚυριακή20/10/1910:153-0
17.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή20/10/1912:301-1
18.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚυριακή20/10/1914:45Αναβλήθηκε
19.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚυριακή20/10/1917:003-3
20.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο26/10/1916:30
21.Γ ΚατηγορίαΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚυριακή27/10/1910:30
22.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή27/10/1913:00
23.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚυριακή27/10/1915:30


Φωτογραφίες


Μπορείτε να κατεβάσετε, να επεξεργαστείτε και να χρησιμοποιήσετε τις φωτογραφίες όπως επιθυμείτε, αρκεί να αναφέρετε την πηγή.