ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2023-24 (1η φάση) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 09/09/23 | 17:00 | 2-4 |
2. | Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (1η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 21/10/23 | 12:30 | 1-4 |
3. | Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 21/10/23 | 16:30 | 4-0 |
4. | Κ14 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 04/11/23 | 13:15 | 4-1 |
5. | Κ10 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (1η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 05/11/23 | 09:00 | |
6. | Κ12 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 05/11/23 | 09:00 | 2-1 |
7. | Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 05/11/23 | 13:00 | 2-0 |
8. | Κ12 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (2η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 11/11/23 | 15:00 | 6-1 |
9. | Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (3η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 11/11/23 | 17:30 | 4-1 |
10. | Κ10 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 12/11/23 | 09:00 | |
11. | Κ14 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (3η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Κυριακή | 12/11/23 | 11:00 | 1-9 |
12. | Κ10 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (3η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 18/11/23 | 15:00 | |
13. | Κ14 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 18/11/23 | 18:00 | 5-2 |
14. | Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΜΦΙΑΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 18/11/23 | 18:00 | 3-3 |
15. | Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 19/11/23 | 15:00 | 3-0 |
16. | Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 26/11/23 | 10:00 | 2-3 |
17. | Κ12 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (4η αγ.) | ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 26/11/23 | 12:00 | 4-1 |
18. | Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005 | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Κυριακή | 26/11/23 | 13:00 | 4-1 |
19. | Κ12 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (5η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 02/12/23 | 09:00 | 0-4 |
20. | Κ10 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 02/12/23 | 16:30 | |
21. | Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 02/12/23 | 18:00 | 0-1 |
22. | Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Κυριακή | 03/12/23 | 14:30 | 0-0 |
23. | Κ14 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (7η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 09/12/23 | 14:00 | 0-2 |
24. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 09/12/23 | 16:30 | |
25. | Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (7η αγ.) | ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 10/12/23 | 10:00 | 2-0 |
26. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (1η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 10/12/23 | 13:30 | 7-1 |
27. | Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγ.) | ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 10/12/23 | 15:00 | 3-1 |
28. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 16/12/23 | 10:30 | 0-4 |
29. | Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (8η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 16/12/23 | 11:00 | 0-0 |
30. | Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 16/12/23 | 18:00 | 2-2 |
31. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (2η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 17/12/23 | 09:00 | |
32. | Κ14 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (8η αγ.) | ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 17/12/23 | 11:00 | 8-0 |
33. | Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (2η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 23/12/23 | 15:30 | 1-2 |
34. | Κ14 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (5η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 23/12/23 | 17:15 | 2-6 |
35. | Κ14 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (9η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 13/01/24 | 11:30 | 0-8 |
36. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (3η αγ.) | ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 13/01/24 | 15:00 | |
37. | Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (9η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 13/01/24 | 17:30 | 3-0 |
38. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (3η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 14/01/24 | 12:00 | 10-0 |
39. | Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγ.) | ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Κυριακή | 14/01/24 | 13:00 | 1-5 |
40. | Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (10η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 20/01/24 | 15:30 | 5-0 |
41. | Κ14 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (10η αγ.) | ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 20/01/24 | 17:30 | 5-0 |
42. | Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 20/01/24 | 18:00 | 1-1 |
43. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 21/01/24 | 10:30 | |
44. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 21/01/24 | 13:30 | 1-3 |
45. | Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | Σάββατο | 27/01/24 | 11:00 | 6-2 |
46. | Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.) | Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | Σάββατο | 27/01/24 | 13:00 | 1-1 |
47. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (5η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 27/01/24 | 13:30 | |
48. | Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγ.) | ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 28/01/24 | 10:30 | 2-2 |
49. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (5η αγ.) | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 28/01/24 | 16:30 | 1-3 |
50. | Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 03/02/24 | 13:00 | 6-2 |
51. | Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (12η αγ.) | ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 03/02/24 | 15:30 | 0-5 |
52. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (6η αγ.) | ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 04/02/24 | 09:00 | |
53. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (6η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 04/02/24 | 12:00 | 1-3 |
54. | Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 04/02/24 | 18:00 | 2-0 |
55. | Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 10/02/24 | 15:30 | 1-0 |
56. | Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 10/02/24 | 17:45 | 2-4 |
57. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (7η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 11/02/24 | 13:30 | |
58. | Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 17/02/24 | 09:30 | 4-2 |
59. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (8η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 17/02/24 | 15:00 | |
60. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (8η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 18/02/24 | 10:30 | 3-1 |
61. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (9η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 24/02/24 | 10:30 | 6-1 |
62. | Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 24/02/24 | 11:00 | 3-3 |
63. | Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγ.) | ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 24/02/24 | 13:00 | 1-2 |
64. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (9η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 24/02/24 | 15:00 | |
65. | Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (15η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Κυριακή | 25/02/24 | 13:00 | 0-2 |
66. | Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 02/03/24 | 10:30 | 2-3 |
67. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (10η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 02/03/24 | 12:00 | |
68. | Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 02/03/24 | 12:30 | 1-1 |
69. | Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγ.) | ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Σάββατο | 02/03/24 | 18:00 | 0-6 |
70. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (10η αγ.) | ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 03/03/24 | 09:00 | 0-7 |
71. | Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 09/03/24 | 10:30 | 1-4 |
72. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (11η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 09/03/24 | 15:00 | |
73. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (11η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 10/03/24 | 15:00 | 7-4 |
74. | Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (17η αγ.) | ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 10/03/24 | 16:00 | 7-1 |
75. | Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 10/03/24 | 18:00 | 0-6 |
76. | Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (18η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Κυριακή | 24/03/24 | 11:00 | 2-3 |
77. | Κ15 Κορασίδων - Β Φάση (1η φάση) | ΜΙΚΤΗ Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 30/03/24 | 15:00 | |
78. | Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγ.) | ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 18:00 | 1-1 |
79. | Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγ.) | ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 10:00 | 2-0 |
80. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (12η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 31/03/24 | 10:30 | |
81. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (12η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 31/03/24 | 13:30 | 0-4 |
82. | Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 06/04/24 | 12:00 | 1-2 |
83. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (13η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 06/04/24 | 15:00 | 6-1 |
84. | Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 06/04/24 | 17:00 | 3-1 |
85. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (13η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 07/04/24 | 13:30 | |
86. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (14η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 13/04/24 | 15:00 | |
87. | Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγ.) | ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 13/04/24 | 17:00 | 0-3 |
88. | Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 14/04/24 | 10:00 | 0-1 |
89. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (14η αγ.) | ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 14/04/24 | 13:30 | |
90. | Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγ.) | ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 14/04/24 | 16:00 | |
91. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (15η αγ.) | ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 20/04/24 | 13:30 | 1-1 |
92. | Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (22η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Κυριακή | 21/04/24 | 15:00 | 1-1 |
93. | Play-off Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.) | ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | |||||
94. | Play-off Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | |||||
95. | Play-off Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | |||||
96. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (17η αγ.) | ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | |||||
97. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (18η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ |