Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Πειραιά
Παρασκευή, 29/03/2024
» ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ
» Ε.Ε. & ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ
» ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
» ΠΑΡΑΒΟΛΑ ΕΠΟ
» ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
» ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
» ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
» ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
» ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
» ΓΗΠΕΔΑ
» ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ
» ΣΩΜΑΤΕΙΑ
» ΕΝΤΥΠΑ
» ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
» ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
» ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
» ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
» ΙΣΤΟΡΙΚΟ
» ΚΑΙΡΟΣ
» ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
» ΧΡΗΣΙΜΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ
» ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:
ΘΗΣΕΑΣ
Πληροφορίες
Πρόγραμμα Αγώνων
Στατιστικά
84 από 128
Αγωνιστική Περίοδος:
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Αποτέλεσμα
1.
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2023-24
(1η φάση)
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΘΗΣΕΑΣ
ΝΙΚΑΙΑΣ
Κυριακή
10/09/23
16:30
1-3 παρ.
2.
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2023-24
(3η φάση)
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ
Τετάρτη
27/09/23
16:30
0-5
3.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγ.)
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ
Σάββατο
30/09/23
18:00
5-0
4.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγ.)
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»
Κυριακή
22/10/23
18:30
2-5
5.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγ.)
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ
Σάββατο
04/11/23
17:30
0-0
6.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγ.)
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ
Κυριακή
12/11/23
15:30
1-2
7.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγ.)
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ
Σάββατο
18/11/23
18:00
4-1
8.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγ.)
ΘΗΣΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ
Σάββατο
25/11/23
18:30
5-1
9.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγ.)
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ
ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Κυριακή
03/12/23
18:00
2-1
10.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγ.)
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ
Σάββατο
09/12/23
18:00
1-0
11.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγ.)
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΘΗΣΕΑΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
Σάββατο
16/12/23
15:30
3-1
12.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγ.)
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ
Σάββατο
13/01/24
18:00
1-0
13.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγ.)
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΘΗΣΕΑΣ
ΝΙΚΑΙΑΣ
Κυριακή
21/01/24
16:00
2-1
14.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγ.)
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»
Σάββατο
27/01/24
18:00
3-1
15.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγ.)
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ
Σάββατο
03/02/24
18:00
4-3
16.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγ.)
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»
Σάββατο
10/02/24
18:00
1-1
17.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγ.)
ΘΗΣΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ
Σάββατο
17/02/24
18:00
1-2
18.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγ.)
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ
ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Κυριακή
25/02/24
11:00
1-4
19.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγ.)
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ
ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Κυριακή
03/03/24
15:30
4-2
20.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγ.)
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ
Σάββατο
09/03/24
16:00
1-0
21.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγ.)
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»
Κυριακή
24/03/24
13:30
1-0
22.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγ.)
ΘΗΣΕΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»
Κυριακή
31/03/24
12:00
23.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγ.)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ
24.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγ.)
ΘΗΣΕΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ