ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
EMPIRE BARBERSHOP
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
Design-Metal
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
AGIOUTANTIS GROUP3
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
VERDE PAPAGALO
maison de la perfumerie
SUNLIFE
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 9 από 23 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ & ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ,ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 98 x 65 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 250)
Έδρα: ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ, ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ, ΘΗΣΕΑΣ , ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ, ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣάββατο02/03/1909:451-3
2.Κ14 - 4ος ΌμιλοςΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΣάββατο02/03/1911:450-4
3.Κ14 - 5ος ΌμιλοςΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΣάββατο02/03/1913:452-0
4.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ Σάββατο02/03/1916:000-0
5.Γ ΚατηγορίαΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΚυριακή03/03/1911:001-0
6.Γ ΚατηγορίαΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ Κυριακή03/03/1913:303-1
7.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ Κυριακή03/03/1916:000-0
8.Κ18 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚυριακή03/03/1918:151-0
9.Κ14 - 5ος ΌμιλοςΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΣάββατο16/03/1914:000-2
10.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣάββατο16/03/1916:301-1
11.Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΣάββατο16/03/1918:453-2
12.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚυριακή17/03/1911:000-1
13.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ Κυριακή17/03/1913:304-0
14.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚυριακή17/03/1916:005-3
15.Κ18 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚυριακή17/03/1918:150-0
16.Κ14 - 4ος ΌμιλοςΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΣάββατο23/03/1912:00
17.Κ14 - 5ος ΌμιλοςΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ Σάββατο23/03/1914:00
18.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΣάββατο23/03/1916:30
19.Γ ΚατηγορίαΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚυριακή24/03/1911:00
20.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή24/03/1913:30
21.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚυριακή24/03/1916:00


Φωτογραφίες


Μπορείτε να κατεβάσετε, να επεξεργαστείτε και να χρησιμοποιήσετε τις φωτογραφίες όπως επιθυμείτε, αρκεί να αναφέρετε την πηγή.