ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
KIMBO CAFE
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
SUNLIFE
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
VERDE PAPAGALO
maison de la perfumerie
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
AGIOUTANTIS GROUP3
Hellenic Seaways
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»

Πρώτο Προηγούμενο 10 από 23 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΓΑΛΗΝΗ & ΔΡΑΓΑΤΣΑΝΙΟΥ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 0 x 0 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 1100)
Έδρα: ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ, ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ, ΑΜΦΙΑΛΗ, ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ, ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ, ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Δεύτερη έδρα: ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ, ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ , ΘΗΣΕΑΣ


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Εφηβικό - Α Φάση - 4ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ Σάββατο25/11/1709:300-2
2.Εφηβικό - Α Φάση - 3ος ΌμιλοςΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ Σάββατο25/11/1711:302-0
3.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣάββατο25/11/1715:000-3
4.Εφηβικό - Α Φάση - 1ος ΌμιλοςΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΣάββατο25/11/1717:151-2
5.Γ ΚατηγορίαΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ Κυριακή26/11/1710:000-1
6.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚυριακή26/11/1712:303-1
7.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚυριακή26/11/1715:001-2
8.Παιδικό - Α Φάση - 3ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚυριακή26/11/1717:151-7
9.Παιδικό - Α Φάση - 6ος ΌμιλοςΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο02/12/1709:451-3
10.Εφηβικό - Α Φάση - 3ος ΌμιλοςΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο02/12/1711:452-1
11.Γ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΣάββατο02/12/1715:001-1
12.Παιδικό - Α Φάση - 6ος ΌμιλοςΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΣάββατο02/12/1717:152-2
13.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ Κυριακή03/12/1710:151-0
14.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚυριακή03/12/1712:301-4
15.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ Κυριακή03/12/1715:000-2
16.Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων ΠαίδωνΕ.Π.Σ.Πειραιά - Ε.Π.Σ.Δυτ.ΑττικήςΤετάρτη06/12/1712:302-0
17.Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων ΝέωνΕ.Π.Σ.Πειραιά - Ε.Π.Σ.Δυτ.ΑττικήςΤετάρτη06/12/1714:303-0
18.Εφηβικό - Α Φάση - 4ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΣάββατο09/12/1709:300-2
19.Εφηβικό - Α Φάση - 3ος ΌμιλοςΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ Σάββατο09/12/1712:302-1
20.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΣάββατο09/12/1715:154-1
21.Εφηβικό - Α Φάση - 1ος ΌμιλοςΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο09/12/1717:300-6
22.Γ ΚατηγορίαΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ Κυριακή10/12/1710:003-1
23.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚυριακή10/12/1712:300-2
24.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή10/12/1715:001-1
25.Παιδικό - Α Φάση - 3ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΚυριακή10/12/1717:150-6
26.Παιδικό - Α Φάση - 6ος ΌμιλοςΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΣάββατο16/12/1712:301-1
27.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΣάββατο16/12/1715:154-0
28.Γ ΚατηγορίαΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΚυριακή17/12/1710:002-0
29.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ Κυριακή17/12/1712:302-2
30.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή17/12/1715:000-2
31.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Τετάρτη20/12/1715:15


Φωτογραφίες


Μπορείτε να κατεβάσετε, να επεξεργαστείτε και να χρησιμοποιήσετε τις φωτογραφίες όπως επιθυμείτε, αρκεί να αναφέρετε την πηγή.