Design-Metal
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
AGIOUTANTIS GROUP3
maison de la perfumerie
SUNLIFE
Hellenic Seaways
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
VERDE PAPAGALO
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
KIMBO CAFE
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Στην ενότητα ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ έχει αναρτηθεί το πρόγραμμα της Α-Β-Γ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας καθώς επίσης και των Πρωταθλημάτων Κ18 & Κ16 περιόδου 2018-2019.
Bitros

Τελευταίες Ανακοινώσεις

Η Ε.Π.Σ.Πειραιά ενημερώνει (21.9.2018), 21/9/2018 17:28
     *Στον  Κυριακάτικο αγώνα Κυπέλλου ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – Α.Ε. ΜΟΣΧΑΤΟΥ έχουν  ληφθεί αστυνομικά μέτρα τάξης   Οι φίλαθλοι της γηπεδούχου ομάδας θα   φιλοξενηθούν στην κεντρική εξέδρα, ενώ οι φίλαθλοι της Α.Ε. ΜΟΣΧΑΤΟΥ στην θύρα φιλοξενούμενων (πλευρά προς Πειραιά).       *Η Επιτροπή Στατιστικής Ανάπτυξης και ... περισσότερα...
Κλήσεις Μικτών Ε.Π.Σ.Πειραιά για προπόνηση, 21/9/2018 12:50
 Από τον προπονητή Ρενιέρη Θεολόγο και τους συνεργάτες του κ.κ. Βλαχογιάννη Π. –Ρούσσαλη Θ. - Πάντο Γ. καλούνται τη Δευτέρα 24.9.2018 και ώρα 14.45 να βρίσκονται στο Γηπ. ΡΕΝΤΗ «ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ» για προπόνηση οι κάτωθι αθλητές:   ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΗΛΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΒΑΡΣΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΙΩΝΙΚΟΣ  ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΑΕ Π... περισσότερα...
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής (19.9.2018), 19/9/2018 17:47
 Θέμα 1ο «Επιβολή ποινών σε ποδοσφαιριστές»   Η Πειθαρχική Επιτροπή της  Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ αφού έλαβε υπόψη της τις  σχετικές διατάξεις του άρθρου 10 του Πειθαρχικού Κώδικα της Ε.Π.Ο., καθώς επίσης τα Φύλλα Αγώνων Κυπέλλου Ερασιτεχνών Πειραιά 2018-2019  της 16 & 17.9.2018, διοργάνωσης της Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ, επιβάλλει ποινές σε ποδοσφαιρισ... περισσότερα...
Sunlife Health Assist

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2018-2019
(2η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο22/09/1816:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ .., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΟΥΡΗΣ .)
0-1
2.ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο22/09/1816:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)
2-0
3.ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο22/09/1816:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΒΑΛΒΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
1-2
4.ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο22/09/1816:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
1-3
5.ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο22/09/1816:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)
0-2
6.ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο22/09/1816:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
1-2
7.ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο22/09/1817:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
1-6
8.ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο22/09/1817:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
0-4
9.ΑΣ ΚΩΦΩΝ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή23/09/1811:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ .., ΤΣΑΝΟΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
1-2
10.ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή23/09/1811:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)
0-2
11.ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή23/09/1811:30ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
1-0 παρ.
12.ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή23/09/1811:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ)
2-1
13.ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή23/09/1811:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
1-6
14.ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή23/09/1816:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
0-2
15.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή23/09/1816:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2-1
16.ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή23/09/1816:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
3-0
17.ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή23/09/1816:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .)
3-2 παρ.
18.ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή23/09/1816:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ .)
2-0 παρ.
19.ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή23/09/1816:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΡΑΠΤΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)
1-0
20.ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή23/09/1816:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΔΟΥΛΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
1-4
21.ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή23/09/1816:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
0-1 παρ.
22.ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή23/09/1816:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
2-3

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2018-2019
(3η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤετάρτη26/09/1816:30
2.ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο29/09/1816:30
3.ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο29/09/1816:30
4.ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο29/09/1816:30
5.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο29/09/1816:30
6.ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή30/09/1816:30
7.ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή30/09/1816:30
8.ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή30/09/1816:30
9.A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή30/09/1816:30
10.ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή30/09/1816:30
11.ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή30/09/1817:00
12.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΔευτέρα01/10/1818:30
13.ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΤετάρτη03/10/1816:30
14.ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΤετάρτη03/10/1816:30
15.ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΤετάρτη03/10/1817:00
16.ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΜΟΣΧΑΤΟΥΤετάρτη03/10/1817:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.