ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
IEK ΑΛΦΑ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
IEK ΑΛΦΑ
Design-Metal
ΒΕΚΡΑΚΟΣ 2
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΤΕΧΝΟΠΑΝ2
VERDE PAPAGALO
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Στην ενότητα ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ-ΕΝΤΥΠΑ έχουν αναρτηθεί οι δηλώσεις συμμετοχής στα Πρωταθλήματα Υποδομών περιόδου 2022-2023.
palmosmedical

Τελευταίες Ανακοινώσεις

H E.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ ενημερώνει (23.9.2022), 23/9/2022 17:08
    Ενημέρωση για τους αγώνες Κυπέλλου       1.Για την περίοδο 2022-2023  είναι ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ η συμμετοχή τριών μικρών ποδοσφαιριστών γεννηθέντων το έτος 2001 και μετά.   2.Ελεύθερα επιτρέπεται η συμμετοχή ποδοσφαιριστών γεννηθέντων μέχρι το έτος 1984 και μετά.   Κατ΄ εξαίρεση επιτρέπεται η αναγραφή στο Φ.Α. και η συμμετοχή ενός ΜΟΝΟ ... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! Η Επιτροπή Υποδομών ενημερώνει (22.9.2022), 22/9/2022 17:08
 Η Επιτροπή Υποδομών της Ε.Π.Σ. Πειραιά ενημερώνει  ότι αναρτήθηκαν στο site της Ε.Π.Σ.Π οι δηλώσεις συμμετοχής των Πρωταθλημάτων υποδομών 2022-23: Κ-18, Κ-16, Κ-14, Κ-12,Κ-10 και Κ-15 ΚΟΡ.   Δηλώσεις συμμετοχής:  Η  δήλωση  συμμετοχής    πρέπει    να γίνει  το αργότερο μέχρι Παρασκευή 30/9/2022.   Προκηρύξεις πρωταθλημάτων και  ημερομηνίες έναρξης, θα γ... περισσότερα...
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής (20.9.2022), 20/9/2022 16:39
     1. Η Πειθαρχική Επιτροπή αφού έλαβε  υπόψη της το ανακριτικό υλικό που συγκεντρώθηκε σε βάρος του σωματείου A.Ο.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ καθώς   και το έγγραφο  του με υπ΄ αρ. 974 της 15.9.2022 βάση του οποίου δηλώνει αδυναμία να συμμετάσχει στον αγώνα Κυπέλλου «Α.Ο. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ – Α.Ο.ΚΑΣΤΕΛΛΑ» που ήταν προγρ... περισσότερα...
iek alfa

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2022-2023
(2η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο24/09/2217:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)
3-0
2.ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο24/09/2217:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
3.ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο24/09/2217:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
4.ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο24/09/2217:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ - ΦΩΚΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ )
5-4 παρ.
5.Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο24/09/2217:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΔΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-2
6.ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο24/09/2217:00Αναβλήθηκε
7.ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο24/09/2217:30Αναβλήθηκε
8.ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο24/09/2217:30ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)
0-4
9.ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή25/09/2211:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
10.ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή25/09/2211:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΙΓΑΝΟΥ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
11.ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή25/09/2212:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
12.ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή25/09/2212:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
13.ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή25/09/2213:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
14.ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή25/09/2216:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
15.ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή25/09/2217:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .)
16.ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή25/09/2217:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ - ΜΠΟΥΝΑΣ )
17.ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή25/09/2217:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
18.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή25/09/2217:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΡΟΥΛΗ .)
19.ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή25/09/2217:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΑΜΟΣ - ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ )
20.ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή25/09/2217:00ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)
21.ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή25/09/2217:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2022-2023
(2η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη28/09/2217:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.