ΧΑΛΒΑΔΟΠΟΙΙΑ Μ. ΚΟΣΜΙΔΗΣ & ΣΙΑ Ο.Ε
Hellenic Seaways
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΚΕΑΣ ΞΥΝΗ
ΕΠΑΘΛΑ ΖΕΥΣ
Vodafone Σκούταρης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Οι τιμωρημένοι ποδοσφαιριστές όλων των ηλικιακών κατηγοριών βρίσκονται αναρτημένοι στην ενότητα ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

Τελευταίες Ανακοινώσεις

Η Ε.Π.Σ.Πειραιά ενημερώνει(24.10.2014), 24/10/2014 15:03
 Η Επιτροπή Πρωταθλήματος και Κυπέλλου ενημερώνει ότι η κλήρωση της Δ΄ Φάσης του Κυπέλλου Ερασιτεχνών Πειραιά « Γ. ΞΗΡΑΚΗΣ» θα  πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 29 Οκτωβρίου 2014 και ώρα 17.30 στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πειραιά.     Να σημειώσουμε ότι  έχουν προκριθεί στην Δ΄ Φάση τα εξής 16 σωματεία :Α.Ε. ΜΟΣΧΑΤΟΥ, ΑΜΦΙΑΛΗ, Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ, Π... περισσότερα...
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΙΩΝΙΚΟΥ, 24/10/2014 12:21
  ... περισσότερα...
Αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής, 22/10/2014 13:37
  *Η Πειθαρχική Επιτροπή αφού έλαβε  υπόψη της το ανακριτικό υλικό που συγκεντρώθηκε σε βάρος του σωματειου ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ  καθώς   την έγγραφη απολογία του  και επειδή κρίνει ότι υπέπεσε στα  αποδιδόμενα  σ’ αυτό παραπτώματα, ήκατά τη διάρκεια και μετά τη λήξη του αγώνα  ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    που έγ... περισσότερα...

blood eteka

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔευτέρα20/10/1416:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΤΙΚΑΣ Ν. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)4-0
2.ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο25/10/1416:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ)
3.ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο25/10/1416:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔευτέρα20/10/1416:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)3-0
5.ΑΜΦΙΑΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο25/10/1416:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΚΙΟΥΣΗΣ Π. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
Κύπελλο Γ.ΞΗΡΑΚΗΣ
(3η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤετάρτη22/10/1415:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-3
7.ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΜΟΣΧΑΤΟΥΤετάρτη22/10/1415:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ)1-0
8.ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣΤετάρτη22/10/1415:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)2-1
9.ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤετάρτη22/10/1415:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)1-3
10.ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Τετάρτη22/10/1415:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)2-2 (πεν: 3-4)
11.ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΤετάρτη22/10/1415:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής: ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)3-4
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο25/10/1416:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)
13.ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο25/10/1416:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
14.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο25/10/1416:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΚΙΟΥΣΗΣ .)
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο25/10/1416:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
Γ Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο25/10/1416:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Εφηβικό - Α Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο25/10/1409:30ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΖΕΡΒΑΣ Ν.0-3
18.ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο25/10/1409:30ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α.1-0
19.ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο25/10/1409:30ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΑΓΓΑΘΕΡΗΣ Π.
20.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο25/10/1411:15ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.
21.ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο25/10/1413:45ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.
Εφηβικό - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο25/10/1409:15ΒΑΚΟ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΥΤΖΙΛΙΚΑΣ Σ.
23.ΙΩΝΙΚΟΣ Β - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο25/10/1409:30ΤΖΙΚΑ Κ., ΚΙΚΗΣ Α., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.2-1
24.ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο25/10/1411:30ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
25.ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο25/10/1412:30ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α., ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
Εφηβικό - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο25/10/1410:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ Χ.0-3
27.ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο25/10/1411:45ΚΙΚΗΣ Α., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε., ΜΠΟΤΟΝΑΚΗΣ Λ.
28.ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο25/10/1414:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΚΟΥΡΗ Η., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π.
29.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο25/10/1418:15ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΜΠΑΚΑΣ Ε., ΒΑΚΟ Α.
Εφηβικό - Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
30.ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο25/10/1409:15ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΡΑΠΤΗΣ Θ.1-2
31.ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο25/10/1411:30ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΒΑΛΒΗΣ Κ.
32.ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο25/10/1411:45ΜΠΑΚΑΣ Ε., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π., ΚΟΥΡΗ Η.
33.ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο25/10/1413:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.
Παιδικό - Α Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
34.ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο25/10/1409:30AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-2
35.ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο25/10/1411:30ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.
36.ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο25/10/1414:00ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.
Παιδικό - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
37.ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο25/10/1411:45ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.
38.ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο25/10/1415:00ΚΑΚΙΑΣ Γ.
Παιδικό - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
39.ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΒΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο25/10/1412:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.
40.ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο25/10/1413:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.
41.ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο25/10/1413:45ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Ν.
42.ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο25/10/1418:15ΠΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
Πρωτάθλημα Παλαιμάχων
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
43.ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΔευτέρα20/10/1417:30ΛΕΟΥΣΗΣ .., ΝΟΜΙΚΟΣ .., ΤΣΑΚΑΛΟΣ ..1-0
44.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΔευτέρα20/10/1417:30ΠΑΒΕΛΗΣ .., ΚΩΛΕΤΤΗΣ ..5-2
45.ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΔευτέρα20/10/1418:00ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ Β., ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ Α., ΠΑΤΣΗΣ ..2-3
46. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Δευτέρα20/10/1418:00ΧΕΙΜΑΡΙΩΤΗΣ .., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ ..2-4
47.ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΔευτέρα20/10/1418:30ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ. .., ΚΟΡΜΠΗΣ .., ΣΟΥΛΑΝΗΣ ..1-3
48.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΔευτέρα20/10/1418:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ .., ΜΑΝΟΥΣΙΟΣ .., ΒΛΟΥΝΤΗΣ ..0-3
49.ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΜΟΣΧΑΤΟΥΔευτέρα20/10/1419:30ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ .., ΝΟΜΙΚΟΣ .., ΤΣΑΚΑΛΟΣ ..0-2
50.ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΔευτέρα20/10/1419:30ΚΑΠΠΟΣ .., ΠΑΒΕΛΗΣ .., ΚΩΛΕΤΤΗΣ ..4-3
51.ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΤρίτη21/10/1418:00ΛΕΟΥΣΗΣ .., ΝΟΜΙΚΟΣ .., ΤΣΑΚΑΛΟΣ ..0-2
Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων Νέων
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
52.Ε.Π.Σ.Αν.Αττικής - Ε.Π.Σ.ΠειραιάΔΗΜ.ΡΑΦΗΝΑΣΤετάρτη22/10/1415:005-1
53.Ε.Π.Σ.Δυτ.Αττικής - Ε.Π.Σ.ΑθηνώνΔΗΜ.ΜΕΓΑΡΩΝΤετάρτη22/10/1415:000-2
Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων Παίδων
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
54.Ε.Π.Σ.Αν.Αττικής - Ε.Π.Σ.ΠειραιάΔΗΜ.ΡΑΦΗΝΑΣΤετάρτη22/10/1413:001-1
55.Ε.Π.Σ.Δυτ.Αττικής - Ε.Π.Σ.ΑθηνώνΔΗΜ.ΜΕΓΑΡΩΝΤετάρτη22/10/1413:000-10

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή26/10/1415:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
2.ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή26/10/1415:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
3.ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή26/10/1415:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
4.ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή26/10/1415:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ)
5.ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή26/10/1415:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΤΙΚΑΣ Ν., ΤΖΙΚΑ Κ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)
6.ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή26/10/1415:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗ Γ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή26/10/1412:15ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ. (Παρατηρητής: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
8.ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή26/10/1412:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΚΟΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
9.ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή26/10/1415:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΠΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
10.ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή26/10/1415:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
11.ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή26/10/1415:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
12.ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή26/10/1415:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
13.ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΔευτέρα27/10/1415:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΠΙΕΡΡΑΚΕΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ)
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή26/10/1410:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΖΟΡΜΠΑΣ Α., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
15.ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή26/10/1412:30ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
16.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή26/10/1412:30ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
17.ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή26/10/1415:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΚΑΡΑΒΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή26/10/1410:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)
19.ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή26/10/1410:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
20.ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή26/10/1410:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
21.ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή26/10/1412:30ΞΕΝΑΚΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
22.ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή26/10/1412:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ)
23.ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή26/10/1412:30ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗ Γ. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
Γ Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή26/10/1410:00ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
25.ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή26/10/1410:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
26.ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΟ ΖΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή26/10/1412:30ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ)
27.ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή26/10/1412:30ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Ε., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
28.ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή26/10/1415:15ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΤΡΩΝΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
Εφηβικό - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
29.ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή26/10/1409:30ΡΙΖΟΣ Ε., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΒΑΛΒΗΣ Κ.
Εφηβικό - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
30.ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή26/10/1410:30ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΓΙΩΡΓΗΣ Α.
Παιδικό - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή26/10/1412:00ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
32.ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή26/10/1417:15ΜΠΟΤΟΝΑΚΗΣ Λ.
33.ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή26/10/1418:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.
Παιδικό - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
34.ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή26/10/1410:00ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
Πρωτάθλημα Παλαιμάχων
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
35.ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΔευτέρα27/10/1400:00Αναβλήθηκε
36.ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΔευτέρα27/10/1400:00Αναβλήθηκε
37.ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΔευτέρα27/10/1400:00Αναβλήθηκε
38.ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΔευτέρα27/10/1400:00Αναβλήθηκε
39.ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Δευτέρα27/10/1418:00
40.ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΔευτέρα27/10/1418:30
41.ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣΑΓ.ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΛΙΜΑΝΙ ΠΕΙΡΑΙΑΔευτέρα27/10/1418:45
42.ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣΔευτέρα27/10/1419:30
43.ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΔευτέρα27/10/1419:30

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.