ΧΑΛΒΑΔΟΠΟΙΙΑ Μ. ΚΟΣΜΙΔΗΣ & ΣΙΑ Ο.Ε
ΚΕΑΣ ΞΥΝΗ
Hellenic Seaways
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΕΠΑΘΛΑ ΖΕΥΣ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΣΤΗ ΕΝΟΤΗΤΑ 'ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ' ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΡΤΗΘΕΙ ΟΙ ΟΜΙΛΟΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΟΜΙΛΩΝ ΕΦΗΒΙΚΟΥ-ΠΑΙΔΙΚΟΥ 2014-2015

Τελευταίες Ανακοινώσεις

H E.Π.Σ.Πειραιά ενημερώνει, 22/9/2014 15:33
  Η Ε.Π.Σ.Πειραιά ενημερώνει όσα σωματεία της Α΄ Κατηγορίας  δεν έχουν τακτοποιήσει την υποχρέωση τους με την δήλωση  διπλωματούχου τεχνικού - κατόχου UEFA B΄ ότι θα πρέπει  να το κάνουν μέχρι και την ερχόμενη Παρασκευή 26/9/2014 (λόγω της έναρξης του Πρωταθλήματος  της Α΄ Κατηγορίας)    *Επίσης ενημερώνονται τα σωματεία εκείνα που έχ... περισσότερα...
Συλλυπητήρια στην οικογένεια "Παπαμιχαήλ", 20/9/2014 12:51
  Το Διοικητικό Συμβούλιο της Ε.Π.Σ.Πειραιά εκφράζει τα θερμά συλυπητήρια των μελών της  στην οικογένεια Παπαμιχαήλ, για την  απώλεια του Αριστείδη Παπαμιχαήλ ενός ανθρώπου με σημαντική προσφορά στο Πειραικό ποδόσφαιρο και κυρίως  στον αθλητισμό της Δραπετσώνας.     Ο Αριστείδης Παπαμιχαήλ διετέλεσε επι σει... περισσότερα...
Η Ε.Π.Σ.Πειραιά ενημερώνει, 19/9/2014 16:07
  ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ    Η Πειθαρχική Επιτροπή της  Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ αφού έλαβε υπόψη της τις  σχετικές διατάξεις του άρθρου 10 του Πειθαρχικού Κώδικα της Ε.Π.Ο., καθώς επίσης τα Φύλλα Αγώνων Κυπέλλου Πειραιά της 13-14.9.2014, επιβάλλει ποινές σε ποδοσφαιριστές σωματείων ως εξής :    ΚΥΡΤΙΔΗΣ Χ.  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΜΙΑ (1) ΑΓ.ΗΜ. (Κ) ΑΠ... περισσότερα...

lottary eteka

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Κύπελλο Γ.ΞΗΡΑΚΗΣ
(2η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο20/09/1416:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-1 παρ.
2.ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο20/09/1416:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)2-1
3. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο20/09/1416:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)0-4
4.ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο20/09/1416:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)3-2 παρ.
5.ΑΜΦΙΑΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο20/09/1416:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)2-1
6.ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο20/09/1416:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π. (Παρατηρητής: ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ)2-4
7.ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο20/09/1416:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)2-0
8.ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο20/09/1416:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΣΟΥΡΗΣ Ζ. (Παρατηρητής: ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)0-3
9.ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή21/09/1411:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)4-1
10.ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή21/09/1411:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΒΕΚΡΗΣ Ν., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ .)1-0
11.ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΚΑΡΑΒΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή21/09/1411:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΝΤΟΒΑΣ Π. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ .)2-4
12.ΘΗΣΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή21/09/1411:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΚΟΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-1
13.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή21/09/1411:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ .)1-1 (πεν: 2-4)
14.ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή21/09/1412:45ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)1-8
15.ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή21/09/1416:00ΣΟΥΡΗΣ Ζ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ)0-0 (πεν: 2-4)
16.ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή21/09/1416:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΦΩΣΚΟΛΟΥ Ο., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)3-1
17.ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή21/09/1416:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)0-2
18.ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή21/09/1416:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής: ΠΟΥΤΟΣ .)3-2
19.ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή21/09/1416:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)3-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.