ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
Design-Metal
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
VERDE PAPAGALO
maison de la perfumerie
KIMBO CAFE
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Hellenic Seaways
SUNLIFE
AGIOUTANTIS GROUP3
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 20 από 23 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ 18
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 0 x 0 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 500)
Έδρα: ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ, ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ, ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ, ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ, ΗΦΑΙΣΤΟΣ , ΚΑΡΑΒΑΣ, ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ, ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ , ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ , ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Δεύτερη έδρα: ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Παιδικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο03/02/1809:000-3
2.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΣάββατο03/02/1811:003-0
3.Παιδικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο03/02/1813:002-2
4.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο03/02/1815:302-1
5.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚυριακή04/02/1810:300-2
6.Γ ΚατηγορίαΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚυριακή04/02/1812:450-4
7.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚυριακή04/02/1815:302-2
8.Εφηβικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚυριακή04/02/1818:001-2
9.Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2017-2018ΚΑΡΑΒΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (4ος Διαιτητής: ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π. - β Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ Σ.)Τετάρτη07/02/1815:153-0
10.Εφηβικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο10/02/1809:003-1
11.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο10/02/1811:002-3
12.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο10/02/1813:006-2
13.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΣάββατο10/02/1815:303-1
14.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή11/02/1810:302-2
15.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή11/02/1813:002-0
16.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ Κυριακή11/02/1815:303-1
17.Παιδικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚυριακή11/02/1817:451-0
18.Εφηβικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ Σάββατο17/02/1812:003-1
19.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΣάββατο17/02/1815:301-3
20.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή18/02/1815:300-4
21.Παιδικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο24/02/1809:00
22.Εφηβικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΣάββατο24/02/1811:00
23.Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΣάββατο24/02/1813:002-3
24.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΣάββατο24/02/1815:303-0
25.Παιδικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο24/02/1817:453-2
26.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚυριακή25/02/1810:00
27.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ Κυριακή25/02/1815:30


Φωτογραφίες


Μπορείτε να κατεβάσετε, να επεξεργαστείτε και να χρησιμοποιήσετε τις φωτογραφίες όπως επιθυμείτε, αρκεί να αναφέρετε την πηγή.