ΤΡΥΦΩΝΑΣ
Design-Metal
EMPIRE BARBERSHOP
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
VERDE PAPAGALO
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Γ Κατηγορία

<< Play-off Γ Κατηγορία

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο11/10/1416:00ΖΟΡΜΠΑΣ Π., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.1-1
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή12/10/1410:00ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.3-1
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή12/10/1411:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.0-3
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή12/10/1411:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΖΟΡΜΠΑΣ Α., ΚΟΥΡΗ Η.2-1
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή12/10/1413:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.1-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή12/10/1413:45ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.2-0
Ρεπό: ΑΟ ΖΕΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο18/10/1416:00ΤΖΙΚΑ Κ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή19/10/1413:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.3-2
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή19/10/1413:30ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π.0-1
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή19/10/1413:30AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.3-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή19/10/1413:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΥΡΗ Η., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.1-2
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή19/10/1413:30ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.3-0
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο25/10/1416:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.1-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή26/10/1410:00ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ)0-3
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή26/10/1410:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π.5-2
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΟ ΖΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή26/10/1412:30ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.1-5
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή26/10/1412:30ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Ε., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π.2-3
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή26/10/1415:15ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΤΡΩΝΗΣ Γ.3-1
Ρεπό: ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο01/11/1415:15ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΟΥΡΗ Η.1-2
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή02/11/1410:15ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.3-0
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή02/11/1410:15ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΟΥΣΤΑΣ Γ., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.7-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή02/11/1412:45ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΤΡΩΝΗΣ Γ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.4-2
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή02/11/1412:45ΡΙΖΟΣ Ε., ΚΙΚΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π.3-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή02/11/1415:15ΞΕΝΑΚΗΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.0-1
Ρεπό: ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο08/11/1415:00ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή09/11/1410:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΚΟΥΣΤΑΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.2-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή09/11/1410:00ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΚΟΤΡΩΝΗΣ Γ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.3-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΑΟ ΖΕΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή09/11/1411:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.1-1
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή09/11/1412:30ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.7-3
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή09/11/1412:30ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι., ΚΟΥΡΗ Η., ΚΑΚΙΑΣ Γ.1-0
Ρεπό: ΦΙΛΑΘΛΟΙ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο15/11/1415:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.6-1
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή16/11/1410:00ΡΙΖΟΣ Ε., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.5-2
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή16/11/1410:00ΤΖΙΚΑ Κ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.1-1
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή16/11/1412:00ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή16/11/1412:30ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΖΟΡΜΠΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.9-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή16/11/1415:00ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.2-4
Ρεπό: ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο22/11/1415:00ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.2-4
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή23/11/1409:30AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΙΚΗΣ Α.0-1
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή23/11/1410:00ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΑΚΙΑΣ Γ.6-2
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή23/11/1410:00ΡΙΖΟΣ Ε., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.0-4
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΖΕΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή23/11/1412:30ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΖΕΡΒΑΣ Ν.2-4
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή23/11/1412:30ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΒΑΚΟ Α.1-2
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο29/11/1415:00AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΤΡΩΝΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-2
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή30/11/1410:00ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Ε., ΚΙΚΗΣ Α.3-1
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή30/11/1410:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΚΑΚΙΑΣ Γ., ΠΑΥΛΟΥ Ν.3-2
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή30/11/1410:00ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.0-1
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή30/11/1412:00ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΜΠΟΤΟΝΑΚΗΣ Λ.2-1
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή30/11/1412:30ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΡΗ Η., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.1-1
Ρεπό: ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΟ ΖΕΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο06/12/1415:00ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.0-2
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο06/12/1415:00ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-0
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή07/12/1410:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή07/12/1411:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΖΕΡΒΑΣ Ν.2-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή07/12/1412:30ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΚΟΥΡΗ Η., ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ.0-3
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή07/12/1412:30ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΓΙΩΡΓΗΣ Α.0-1
Ρεπό: ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο13/12/1415:00ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π.0-1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή14/12/1409:30ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΒΑΚΟ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ.1-3
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΖΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή14/12/1410:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.1-2
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή14/12/1412:00ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΙΚΗΣ Α.1-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή14/12/1412:30ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.5-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή14/12/1412:30ΡΙΖΟΣ Ε., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.2-1
Ρεπό: ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο27/12/1415:00ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.1-2
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή28/12/1410:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή28/12/1412:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.1-1
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή28/12/1412:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΡΙΖΟΣ Ε., ΓΙΩΡΓΗΣ Α.1-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή28/12/1412:30ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ., ΒΑΚΟ Α.0-1
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή28/12/1415:00ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.0-6
Ρεπό: ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο03/01/1515:00ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ.1-2
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο03/01/1515:00ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΙΚΗΣ Α., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.1-2
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΟ ΖΕΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή04/01/1510:00ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.2-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή04/01/1510:00ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Η.0-3
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή04/01/1512:30ΡΙΖΟΣ Ε., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή04/01/1515:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΙΩΡΓΗΣ Α.0-2
Ρεπό: ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο10/01/1515:00ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Η.1-0
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή11/01/1510:30ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΚΙΚΗΣ Α., ΖΕΡΒΑΣ Ν.3-1
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή11/01/1510:30ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑ Κ., ΒΑΚΟ Α.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή11/01/1512:00ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΒΑΛΒΗΣ Κ.5-0
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή11/01/1512:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΓΙΩΡΓΗΣ Α.1-1
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή11/01/1512:45ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.0-2
Ρεπό: ΑΣ ΚΩΦΩΝ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο17/01/1515:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.2-3
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή18/01/1509:00ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΜΠΟΤΟΝΑΚΗΣ Λ.0-2
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή18/01/1510:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.1-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή18/01/1510:00ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Η.0-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή18/01/1512:00ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΜΠΟΤΟΝΑΚΗΣ Λ.1-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή18/01/1512:30ΡΙΖΟΣ Ε., ΒΑΚΟ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.2-0
Ρεπό: ΑΟ ΖΕΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο31/01/1515:15ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΚΙΚΗΣ Α., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.1-4
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΟ ΖΕΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο31/01/1515:15ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΑΠΤΗΣ Θ.0-1
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή01/02/1510:30ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΜΠΑΡΙΑΝΑΚΗΣ ..0-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή01/02/1510:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΙΚΗΣ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ.0-1
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή01/02/1510:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.3-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή01/02/1515:15ΡΙΖΟΣ Ε., ΒΑΚΟ Α., ΓΙΩΡΓΗΣ Α.2-0
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο07/02/1515:30AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.9-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή08/02/1509:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.1-0
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή08/02/1509:30ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΠΑΥΛΟΥ Ν., ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Η.6-0
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή08/02/1510:30ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.6-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή08/02/1513:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή08/02/1515:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΒΑΚΟ Α.4-1
Ρεπό: ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο14/02/1515:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ.1-4
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο14/02/1515:30ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.0-4
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή15/02/1510:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΓΚΟΥΤΖΙΛΙΚΑΣ Σ., ΠΑΥΛΟΥ Ν.0-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΖΕΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή15/02/1510:30ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΓΙΩΡΓΗΣ Α.1-2
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή15/02/1513:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΙΚΗΣ Α., ΡΑΠΤΗΣ Θ.1-0
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή15/02/1513:30ΡΙΖΟΣ Ε., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΒΑΚΟ Α.0-0
Ρεπό: ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο28/02/1515:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΓΙΩΡΓΗΣ Α., ΒΑΛΒΗΣ Κ.1-0
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο28/02/1515:30ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΠΟΤΟΝΑΚΗΣ Λ.1-1
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή01/03/1511:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΓΚΟΥΤΖΙΛΙΚΑΣ Σ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.3-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή01/03/1513:00ΚΙΚΗΣ Α., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Η.1-5
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή01/03/1513:00AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.3-0
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή01/03/1515:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι., ΒΑΛΒΗΣ Κ.3-0
Ρεπό: ΦΙΛΑΘΛΟΙ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή08/03/1509:30ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΓΚΟΥΤΖΙΛΙΚΑΣ Σ., ΠΑΥΛΟΥ Ν.1-6
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή08/03/1510:30ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-2
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή08/03/1510:30ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α., ΛΑΓΟΣ Γ., ΒΑΚΟ Α.0-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή08/03/1512:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΑΓΓΑΘΕΡΗΣ Π.0-6
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΟ ΖΕΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή08/03/1513:15ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΛΒΗΣ Κ.1-3
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή08/03/1513:15ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΒΑΚΟ Α.2-3
Ρεπό: ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο14/03/1516:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.1-2
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή15/03/1509:30ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.0-1
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή15/03/1511:00ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ., ΛΑΓΟΣ Γ.1-2
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή15/03/1511:00ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι., ΚΟΥΡΗ Η., ΠΑΥΛΟΥ Ν.3-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή15/03/1513:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.3-0
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή15/03/1513:45ΚΙΚΗΣ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΡΑΠΤΗΣ Θ.2-1
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο21/03/1516:00ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΚΙΚΗΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή22/03/1510:30ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΒΑΚΟ Α.1-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΟ ΖΕΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή22/03/1513:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.1-3
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή22/03/1513:30ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Η.8-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή22/03/1513:45ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.3-5
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή22/03/1516:00ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΡΗ Η., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.3-1
Ρεπό: ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή29/03/1510:00AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-0
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή29/03/1512:15ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΒΑΪΛΑΣ Ι.1-5
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή29/03/1512:15ΡΙΖΟΣ Ε., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΥΤΡΑΣ Α.0-2
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή29/03/1514:15ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΙΚΗΣ Α., ΜΠΟΤΟΝΑΚΗΣ Λ.3-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή29/03/1514:45ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Η.0-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή29/03/1517:00ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.0-3
Ρεπό: ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή05/04/1512:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΡΑΠΤΗΣ Θ.0-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή05/04/1512:00ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΠΡΟΥΣΑΛΟΓΛΟΥ .., ΚΟΥΠΑΣ ..2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή05/04/1514:30ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΒΑΛΒΗΣ Κ.3-2
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή05/04/1514:30ΚΙΚΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΜΠΟΤΟΝΑΚΗΣ Λ.4-1
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή05/04/1517:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΡΕΤΣΑΣ .., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.2-6
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή05/04/1517:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΑΓΓΑΘΕΡΗΣ Π., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-2
Ρεπό: ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή19/04/1512:00ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.1-2
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή19/04/1512:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΛΑΓΟΣ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-1
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΟ ΖΕΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή19/04/1512:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π., ΡΙΖΟΣ Ε.2-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή19/04/1512:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.1-5
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή19/04/1512:00ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΚΟΥΡΗ Η., ΒΑΪΛΑΣ Ι.7-3
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή19/04/1517:00ΜΗΛΙΩΝΗΣ .., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΒΑΛΒΗΣ Κ.2-1
Ρεπό: ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή26/04/1511:00ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΒΑΪΛΑΣ Ι.1-1
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή26/04/1511:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή26/04/1511:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-2
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή26/04/1514:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΡΙΖΟΣ Ε.0-3 α.α.
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή26/04/1517:00ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΚΙΚΗΣ Α., ΒΑΛΒΗΣ Κ.3-0
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή26/04/1517:00ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
Ρεπό: ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή03/05/1511:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.2-3
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή03/05/1511:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.7-6
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή03/05/1511:00ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.3-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή03/05/1511:00ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΖΕΡΒΑΣ Ν.0-8
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή03/05/1511:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.0-1
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΖΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή03/05/1513:30ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.2-2
Ρεπό: ΑΣ ΚΩΦΩΝ