ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
VERDE PAPAGALO
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
KIMBO CAFE
SUNLIFE
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
maison de la perfumerie
AGIOUTANTIS GROUP3
Hellenic Seaways
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο28/09/1316:00ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΦΗΣ Δ.0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο28/09/1316:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ.2-0
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο28/09/1316:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.0-0
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή29/09/1311:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ.1-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή29/09/1316:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΒΕΚΡΗΣ Ν.1-0
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή29/09/1316:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.2-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή29/09/1316:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ.5-1
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο05/10/1316:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.0-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο05/10/1316:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι.1-1
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή06/10/1310:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.0-6
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή06/10/1311:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-2
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή06/10/1313:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.3-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή06/10/1313:30ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΑΡΓΥΡΗΣ Ε.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤΑΥΡΟΥ ΒΆ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή06/10/1316:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ., ΒΕΚΡΗΣ Ν.0-5
Ρεπό: ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο12/10/1316:00ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α.3-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο12/10/1316:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.0-2
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή13/10/1311:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή13/10/1313:00ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ.3-0
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή13/10/1313:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή13/10/1316:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.1-3
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή13/10/1316:00ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.4-1
Ρεπό: ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο19/10/1316:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.1-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο19/10/1316:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.3-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο19/10/1316:00ΣΠΑΘΑΣ Η., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν.3-1
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΜΦΙΑΛΗΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο19/10/1316:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΑΡΦΗΣ Δ.3-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή20/10/1311:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ.2-3
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή20/10/1313:30ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή20/10/1316:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-3
Ρεπό: ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή27/10/1311:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΦΗΣ Δ.2-2
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή27/10/1311:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΣΥΡΡΟΣ Γ.5-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή27/10/1315:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή27/10/1315:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή27/10/1315:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.0-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή27/10/1315:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν.1-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΤετάρτη06/11/1315:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΒΕΚΡΗΣ Ν.0-1
Ρεπό: ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο02/11/1315:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π.1-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο02/11/1315:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.2-1
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο02/11/1315:00ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.2-1
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο02/11/1315:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ.1-2
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο02/11/1315:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή03/11/1310:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.1-2
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή03/11/1312:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΤΖΙΚΑ Κ., ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν.1-0
Ρεπό: ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο09/11/1315:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.4-2
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή10/11/1312:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΒΛΑΝΤΗΣ Ι., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ.4-2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή10/11/1312:30ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.0-2
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή10/11/1312:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.0-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή10/11/1312:30ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.0-3
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή10/11/1315:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.1-1
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή10/11/1315:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ.2-1
Ρεπό: ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο16/11/1315:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν.1-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή17/11/1312:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ.3-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή17/11/1315:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.4-1
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή17/11/1315:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΛΑΝΤΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.5-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή17/11/1315:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.3-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή17/11/1315:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ.6-2
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή17/11/1315:00ΠΑΝΟΥ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.0-3
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο23/11/1315:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ.0-2
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο23/11/1315:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΑΡΦΗΣ Δ.4-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή24/11/1310:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΑΚΚΑΣ Β., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι.1-4
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή24/11/1312:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ.2-2
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή24/11/1312:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.1-5
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή24/11/1312:30ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΒΕΚΡΗΣ Ν.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή24/11/1315:00ΠΑΝΟΥ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.0-3
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο30/11/1315:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΪΖΗΣ Π.2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο30/11/1315:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ.4-1
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο30/11/1315:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΦΗΣ Δ.3-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή01/12/1315:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ.2-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή01/12/1315:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-0
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή01/12/1315:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.0-3
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή01/12/1315:00ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι., ΒΛΑΝΤΗΣ Ι.0-0
Ρεπό: ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο07/12/1315:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.1-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο07/12/1315:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.0-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο07/12/1315:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΒΕΚΡΗΣ Ν., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-0
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή08/12/1309:30ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΝΟΥ Γ.0-3
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή08/12/1312:30ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΚΑΡΦΗΣ Δ.1-4
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή08/12/1315:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ.1-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή08/12/1315:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΩΣΚΟΛΟΥ Ο., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.1-2
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο14/12/1315:00ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.6-1
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο14/12/1315:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.2-3
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή15/12/1311:30ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΤΙΚΑΣ Ν., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.2-0
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή15/12/1315:00ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.2-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή15/12/1315:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΤΙΚΑΣ Ν.1-4
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή15/12/1315:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή15/12/1315:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-2
Ρεπό: ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο21/12/1315:00ΣΠΑΘΑΣ Η., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν.0-2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο21/12/1315:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.0-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή22/12/1311:45ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ.1-4
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή22/12/1312:30ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΣΟΥΡΗΣ Ζ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ.0-1
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή22/12/1315:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΒΕΚΡΗΣ Ν.1-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή22/12/1315:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή22/12/1315:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.2-6
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο28/12/1315:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή29/12/1312:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΠΑΝΟΥ Γ.0-2
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή29/12/1312:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ.1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή29/12/1315:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.2-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή29/12/1315:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή29/12/1315:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.0-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή29/12/1315:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΑΡΦΗΣ Δ.2-0
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο04/01/1415:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.0-1
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο04/01/1415:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.7-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή05/01/1412:30ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι.1-5
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή05/01/1412:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.4-2
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή05/01/1415:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.0-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή05/01/1415:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι.2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή05/01/1415:00ΠΑΝΟΥ Γ., ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΒΕΚΡΗΣ Ν.2-1
Ρεπό: ΑΜΦΙΑΛΗ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο11/01/1415:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.0-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο11/01/1415:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι.1-1
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή12/01/1411:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.0-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή12/01/1412:30ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ.0-4
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή12/01/1415:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.3-2
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή12/01/1415:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή12/01/1415:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ.1-1
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο18/01/1415:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΩΣΚΟΛΟΥ Ο., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.0-2
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο18/01/1415:00ΠΑΝΟΥ Γ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΤΙΚΑΣ Ν.3-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο18/01/1415:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ.4-1
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή19/01/1410:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-3
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή19/01/1412:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ.3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή19/01/1415:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΣΥΡΡΟΣ Γ.3-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή19/01/1415:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΒΕΚΡΗΣ Ν.2-1
Ρεπό: ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο25/01/1415:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.3-2
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο25/01/1415:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΣΥΡΡΟΣ Γ.5-2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο25/01/1415:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΤΙΚΑΣ Ν.0-5
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο25/01/1415:00ΣΟΥΡΗΣ Ζ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΠΑΝΟΥ Γ.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή26/01/1412:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ.1-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή26/01/1415:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΤΖΙΚΑ Κ., ΚΑΡΦΗΣ Δ.4-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή26/01/1415:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ.0-0
Ρεπό: ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο01/02/1415:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή02/02/1412:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή02/02/1415:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.0-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή02/02/1415:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΤΣΕΒΑΣ Σ.1-0
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή02/02/1415:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.0-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή02/02/1415:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΖΟΡΜΠΑΣ Α.1-0
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή02/02/1415:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.0-2
Ρεπό: ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο08/02/1415:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο08/02/1415:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΦΗΣ Δ.2-3
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο08/02/1415:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι.2-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή09/02/1412:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν.1-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή09/02/1415:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΣΟΥΡΗΣ Ζ.1-5
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή09/02/1415:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν.1-1
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή09/02/1415:00ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΒΕΚΡΗΣ Ν., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.0-0
Ρεπό: ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο15/02/1415:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΤΖΙΚΑ Κ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.2-0
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο15/02/1415:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο15/02/1415:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.5-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή16/02/1415:00ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ., ΠΑΝΟΥ Γ.0-3
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή16/02/1415:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.4-1
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή16/02/1415:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.0-2
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή16/02/1415:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.2-0
Ρεπό: ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο22/02/1415:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΤΙΚΑΣ Ν.3-1
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο22/02/1415:00ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.1-1
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο22/02/1415:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΜΦΙΑΛΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο22/02/1415:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.0-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή23/02/1412:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.3-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή23/02/1415:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.6-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή23/02/1415:00ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ.1-1
Ρεπό: ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο01/03/1415:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΦΩΣΚΟΛΟΥ Ο.1-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο01/03/1415:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ.2-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο01/03/1415:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.3-1
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο01/03/1415:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.0-5
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή02/03/1415:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.0-3
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή02/03/1415:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.3-2
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή02/03/1415:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΒΕΚΡΗΣ Ν.2-1
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή09/03/1411:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.0-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή09/03/1413:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.0-1
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή09/03/1413:30ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΑΡΦΗΣ Δ.1-0
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΚυριακή09/03/1415:30ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-0
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή09/03/1415:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.2-3
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή09/03/1415:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤετάρτη12/03/1415:30ΣΠΑΘΑΣ Η., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν.5-1
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο15/03/1415:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.2-5
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο15/03/1415:30ΣΠΑΘΑΣ Η., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο15/03/1415:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή16/03/1410:30ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΥΡΡΟΣ Γ.0-2
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή16/03/1410:45ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι.0-3
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή16/03/1415:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΒΕΚΡΗΣ Ν.1-2
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή16/03/1415:30ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-0
Ρεπό: ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο22/03/1416:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.1-2
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο22/03/1416:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.1-1
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή23/03/1416:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.4-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή23/03/1416:00ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΒΕΚΡΗΣ Ν.3-0
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή23/03/1416:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ.2-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή23/03/1416:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή23/03/1416:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.1-1
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο29/03/1416:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΤΖΙΚΑ Κ.1-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο29/03/1416:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΙΚΑΣ Ν.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο29/03/1416:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.1-3
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή30/03/1416:00ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-5
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή30/03/1416:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΒΕΚΡΗΣ Ν.2-2
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή30/03/1416:00ΓΚΟΛΕΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.1-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή30/03/1416:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.3-0
Ρεπό: ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο05/04/1414:45ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.2-0
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο05/04/1417:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α.0-0
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο05/04/1417:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.0-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο05/04/1417:00ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.3-1
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή06/04/1412:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.3-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή06/04/1417:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.2-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή06/04/1417:00ΣΟΥΡΗΣ Ζ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.1-2
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο12/04/1417:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-1
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο12/04/1417:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.4-2
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο12/04/1417:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.2-2
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο12/04/1417:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΤΖΙΚΑ Κ.3-2
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο12/04/1417:20ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.1-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή13/04/1414:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.1-2
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή13/04/1417:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΖΟΡΜΠΑΣ Α.0-1
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο26/04/1417:00ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο26/04/1417:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΒΕΚΡΗΣ Ν.0-0
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο26/04/1417:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-5
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο26/04/1417:00ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.3-2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο26/04/1417:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.1-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή27/04/1417:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΕΚΡΗΣ Ν., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ.1-0
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή27/04/1417:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΠΑΪΖΗΣ Π.1-2
Ρεπό: ΑΜΦΙΑΛΗ