Design-Metal
EMPIRE BARBERSHOP
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
VERDE PAPAGALO
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Play-out A Κατηγορία 2ος Όμιλος
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο28/09/1316:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π.2-2
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο28/09/1316:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.1-2
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο28/09/1316:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-3 α.α.
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή29/09/1311:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.0-0
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή29/09/1315:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.2-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή29/09/1316:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΤΙΚΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.3-1
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή29/09/1316:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ.0-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή29/09/1316:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ.3-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο05/10/1316:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΦΩΣΚΟΛΟΥ Ο., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ.3-0
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο05/10/1316:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.0-1
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο05/10/1316:00ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή06/10/1316:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ.0-2
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή06/10/1316:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-2
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή06/10/1316:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ.1-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή06/10/1316:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΑΡΦΗΣ Δ.4-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή06/10/1316:15ΣΑΚΚΑΣ Β., ΦΩΣΚΟΛΟΥ Ο., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.0-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο12/10/1316:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΑΡΦΗΣ Δ.4-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο12/10/1316:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-1
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή13/10/1311:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΒΕΚΡΗΣ Ν.1-0
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή13/10/1315:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΦΩΣΚΟΛΟΥ Ο., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή13/10/1316:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ.2-2
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή13/10/1316:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.0-4
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή13/10/1316:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι., ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ.5-1
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή13/10/1316:10ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.0-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο19/10/1315:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ.1-1
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο19/10/1316:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΦΩΣΚΟΛΟΥ Ο., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο19/10/1316:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι.3-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο19/10/1316:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.1-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή20/10/1313:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.1-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή20/10/1316:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ.0-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή20/10/1316:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.0-2
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή20/10/1316:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι.3-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο26/10/1316:00ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ.0-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο26/10/1316:00ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.4-1
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο26/10/1316:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π.0-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο26/10/1316:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.4-0
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή27/10/1314:45ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή27/10/1315:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ.2-3
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή27/10/1315:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή27/10/1315:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.1-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο02/11/1315:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.3-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή03/11/1312:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.1-1
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή03/11/1312:30ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.2-1
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή03/11/1312:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή03/11/1315:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΤΖΙΚΑ Κ., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ.0-1
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή03/11/1315:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι.1-2
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή03/11/1315:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.1-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή03/11/1315:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο09/11/1315:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.2-2
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο09/11/1315:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-3
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο09/11/1315:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.4-1
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή10/11/1314:45ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ.0-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή10/11/1315:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΣΥΡΡΟΣ Γ.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή10/11/1315:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή10/11/1315:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ.1-5
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή10/11/1315:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.1-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο16/11/1315:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.1-2
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο16/11/1315:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ.2-1
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή17/11/1312:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.0-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή17/11/1312:30ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.4-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή17/11/1315:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.1-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή17/11/1315:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.3-0
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή17/11/1315:00ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.2-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή17/11/1315:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.1-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο23/11/1315:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ.1-0
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο23/11/1315:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.4-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή24/11/1311:45ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.1-2
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή24/11/1312:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΝΟΥ Γ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.0-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή24/11/1312:30ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-5
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή24/11/1314:30ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β.1-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή24/11/1315:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.0-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή24/11/1315:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.2-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο30/11/1315:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΦΩΣΚΟΛΟΥ Ο., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.0-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο30/11/1315:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.2-0
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή01/12/1311:45ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΩΣΚΟΛΟΥ Ο., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.3-0
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή01/12/1312:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΒΕΚΡΗΣ Ν., ΚΑΡΦΗΣ Δ.1-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή01/12/1312:30ΠΑΝΟΥ Γ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.0-3
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή01/12/1315:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.0-1
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή01/12/1315:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.2-0
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή01/12/1315:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΒΕΚΡΗΣ Ν., ΚΑΡΦΗΣ Δ.1-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο07/12/1315:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.1-2
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο07/12/1315:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν.2-1
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο07/12/1315:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΙΚΑ Κ.3-0
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή08/12/1314:30ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή08/12/1315:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-1
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή08/12/1315:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.1-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή08/12/1315:00ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΤΖΙΚΑ Κ.1-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή08/12/1315:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.0-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο14/12/1315:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.1-3
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή15/12/1312:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι.0-2
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή15/12/1312:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ.3-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή15/12/1312:30ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΒΛΑΝΤΗΣ Ι.2-2
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή15/12/1312:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΠΑΪΖΗΣ Π.0-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή15/12/1315:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι.1-0
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή15/12/1315:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή15/12/1315:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ.1-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο21/12/1315:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.0-2
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο21/12/1315:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α.0-3
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο21/12/1315:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΣΟΥΡΗΣ Ζ.2-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή22/12/1310:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΣΟΥΡΗΣ Ζ.0-2
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή22/12/1314:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.0-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή22/12/1315:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ.3-2
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή22/12/1315:00ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΦΩΣΚΟΛΟΥ Ο., ΤΙΚΑΣ Ν.3-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή22/12/1315:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι.0-3


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο28/12/1315:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΒΕΚΡΗΣ Ν.5-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο28/12/1315:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α.1-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο28/12/1315:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.2-2
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο28/12/1315:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.3-2
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο28/12/1315:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΖΙΚΑ Κ.1-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή29/12/1312:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ., ΤΖΙΚΑ Κ.0-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή29/12/1315:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΕΚΡΗΣ Ν.0-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή29/12/1315:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο04/01/1415:00ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-3
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο04/01/1415:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.1-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο04/01/1415:00ΣΠΑΘΑΣ Η., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν.1-5
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή05/01/1411:30ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.1-0
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή05/01/1414:30ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.3-2
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή05/01/1415:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΝΑΣΙΟΣ Ι.2-2
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή05/01/1415:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.2-1
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή05/01/1415:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.3-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο11/01/1415:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΒΕΚΡΗΣ Ν.1-1
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο11/01/1415:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΤΙΚΑΣ Ν.1-1
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο11/01/1415:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.2-2
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή12/01/1412:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΠΑΝΟΥ Γ., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι.0-1
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή12/01/1412:30ΜΗΤΣΗ Ε., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.4-1
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή12/01/1412:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή12/01/1415:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή12/01/1415:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.3-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο18/01/1415:00ΣΟΥΡΗΣ Ζ., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.0-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο18/01/1415:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή19/01/1412:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΒΕΚΡΗΣ Ν.1-1
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή19/01/1414:45ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΖΙΚΑ Κ.3-0
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή19/01/1415:00ΣΟΥΡΗΣ Ζ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.2-2
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή19/01/1415:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ.3-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή19/01/1415:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.2-1
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή19/01/1415:15ΠΑΝΟΥ Γ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΠΑΪΖΗΣ Π.3-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο25/01/1415:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΚΑΡΦΗΣ Δ.0-2
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο25/01/1415:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.2-4
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο25/01/1415:00ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ.0-5
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή26/01/1411:45ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν.1-1
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή26/01/1412:30ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΒΕΚΡΗΣ Ν.2-2
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή26/01/1412:30ΜΗΤΣΗ Ε., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΣΟΥΡΗΣ Ζ.1-2
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή26/01/1415:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΤΙΚΑΣ Ν.2-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή26/01/1415:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΦΩΣΚΟΛΟΥ Ο.3-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο01/02/1415:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΦΗΣ Δ.3-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο01/02/1415:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-1
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο01/02/1415:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ.0-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή02/02/1415:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΒΕΚΡΗΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.2-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή02/02/1415:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.1-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή02/02/1415:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β.4-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή02/02/1415:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.1-0
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή02/02/1415:00ΠΑΝΟΥ Γ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.2-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο08/02/1415:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.0-1
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο08/02/1415:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΤΖΙΚΑ Κ.1-2
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο08/02/1415:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.1-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή09/02/1414:45ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΡΦΗΣ Δ.0-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή09/02/1415:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.5-1
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή09/02/1415:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.0-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή09/02/1415:00ΣΠΑΘΑΣ Η., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή09/02/1415:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΣΑΚΚΑΣ Β.3-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο15/02/1415:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΑΡΦΗΣ Δ.2-0
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο15/02/1415:00ΠΑΝΟΥ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.3-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο15/02/1415:00ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΒΕΚΡΗΣ Ν.0-4
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο15/02/1415:00ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.0-3
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο15/02/1415:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.0-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο15/02/1415:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-1
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή16/02/1414:45ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΠΑΪΖΗΣ Π., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.5-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή16/02/1415:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.0-2


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ00/00/0000:000-3 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο22/02/1414:30ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΒΕΚΡΗΣ Ν.1-1
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο22/02/1415:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.2-0
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή23/02/1410:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.0-5
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή23/02/1415:00ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.1-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή23/02/1415:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-0
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή23/02/1415:00ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.1-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή23/02/1415:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο01/03/1415:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.0-0
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο01/03/1415:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο01/03/1415:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΦΗΣ Δ.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο01/03/1415:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.4-1
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή02/03/1412:30ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.1-2
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή02/03/1414:45ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΣΥΡΡΟΣ Γ.0-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή02/03/1415:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.1-7
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή02/03/1415:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή09/03/1409:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.0-0
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή09/03/1412:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή09/03/1413:30ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΠΑΪΖΗΣ Π.2-0
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή09/03/1415:15ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.1-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή09/03/1415:30ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.4-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή09/03/1415:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΠΑΪΖΗΣ Π.1-1
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή09/03/1415:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΒΕΚΡΗΣ Ν., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή09/03/1415:30ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.2-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο15/03/1415:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.4-0
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο15/03/1415:30ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.0-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή16/03/1413:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.0-3
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή16/03/1414:45ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.2-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή16/03/1415:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ.2-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή16/03/1415:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΠΑΪΖΗΣ Π.2-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή16/03/1415:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή16/03/1415:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.0-0


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο22/03/1416:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΑΡΦΗΣ Δ.4-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή23/03/1410:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή23/03/1412:30ΣΟΥΡΗΣ Ζ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.1-2
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή23/03/1413:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΝΤΟΒΑΣ Π.1-4
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή23/03/1416:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ.3-1
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή23/03/1416:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.1-1
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή23/03/1416:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΣΟΥΡΗΣ Ζ.2-0
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή23/03/1416:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ.4-1


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο29/03/1416:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.2-0
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο29/03/1416:00ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ.1-2
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή30/03/1412:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή30/03/1413:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-2
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή30/03/1414:45ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΗΡΑΚΗΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.0-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή30/03/1416:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.2-2
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή30/03/1416:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-4
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή30/03/1416:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.4-2


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο05/04/1417:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΤΖΙΚΑ Κ.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο05/04/1417:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΒΕΚΡΗΣ Ν., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.3-1
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο05/04/1417:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.1-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή06/04/1412:15ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.0-3
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή06/04/1412:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΒΕΚΡΗΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.2-1
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή06/04/1417:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή06/04/1417:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.3-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή06/04/1417:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-3


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο12/04/1415:00ΣΟΥΡΗΣ Ζ., ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-8
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο12/04/1417:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ.2-0
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή13/04/1412:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.1-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή13/04/1412:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ.2-4
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή13/04/1414:45ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.4-1
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή13/04/1417:00ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.0-2
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή13/04/1417:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ.4-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή13/04/1417:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.2-1


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο26/04/1417:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΚΑΡΦΗΣ Δ.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο26/04/1417:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.1-2
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή27/04/1413:45ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΒΕΚΡΗΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗ Γ.1-4
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή27/04/1414:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.1-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή27/04/1414:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.2-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή27/04/1417:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.2-0
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή27/04/1417:00ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.2-2
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή27/04/1417:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1