VERDE PAPAGALO
HEALTH ASSISTANCE
AGIOUTANTIS GROUP3
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
maison de la perfumerie
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
KIMBO CAFE
Hellenic Seaways
ΕΠΑΘΛΑ ΖΕΥΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΕΙΣ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2015-2016


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο12/09/1516:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.3-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο12/09/1516:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑ Κ., ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Η.1-0
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο12/09/1516:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΛΥΤΡΑΣ Α.1-3
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο12/09/1516:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.0-4
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο12/09/1516:00ΛΑΓΟΣ Γ., ΒΑΛΣΑΜΟΣ Α., ΚΥΡΛΙΑΣ Λ.2-3
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή13/09/1511:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ.3-5
ΑΣ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή13/09/1511:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΒΛΑΧΟΥ Κ.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή13/09/1511:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.1-3
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή13/09/1511:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή13/09/1511:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.2-3 παρ.
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή13/09/1515:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-1 (πεν: 7-6)
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή13/09/1516:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ..0-5
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή13/09/1516:00ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΒΟΥΤΣΑΣ .., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή13/09/1516:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.2-1
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή13/09/1516:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΒΑΛΒΗΣ Κ.1-2
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή13/09/1516:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-6
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή13/09/1516:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.7-1
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή13/09/1516:00ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΒΑΚΟ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.0-4
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή13/09/1516:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-0 (πεν: 2-4)
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή13/09/1516:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΚΙΚΗΣ Α., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.2-0


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤετάρτη23/09/1516:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.1-5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο26/09/1516:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΥΡΛΙΑΣ Λ.0-3
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο26/09/1516:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.0-4
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο26/09/1516:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Η.2-2 (πεν: 1-4)
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο26/09/1516:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.1-2
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο26/09/1516:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.0-4
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο26/09/1516:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-0
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο26/09/1516:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.2-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο26/09/1516:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΤΖΙΚΑ Κ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.0-7
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή27/09/1511:00ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΛΑΧΟΥ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-5
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή27/09/1511:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.0-5
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή27/09/1512:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή27/09/1516:00ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΑΣ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή27/09/1516:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΙΚΗΣ Α., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.1-4
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή27/09/1516:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β.0-3
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή27/09/1516:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΒΑΪΛΑΣ Ι.1-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή27/09/1516:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-2
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή27/09/1516:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π.2-3 παρ.
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή27/09/1516:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.1-3
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή27/09/1516:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.3-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή27/09/1516:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΛΥΤΡΑΣ Α.0-3
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣΔευτέρα28/09/1516:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.4-0
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Τετάρτη07/10/1516:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α.0-0 (πεν: 5-4)


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ0-3 α.α.
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤετάρτη11/11/1514:30ΜΗΤΣΗ Ε., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-3
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Τετάρτη11/11/1514:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Τετάρτη11/11/1514:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π.1-3
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣΤετάρτη11/11/1515:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΤετάρτη11/11/1515:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑ Κ.2-3 παρ.
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤετάρτη11/11/1515:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.3-3 (πεν: 3-4)
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤετάρτη11/11/1515:45ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.5-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΝΙΚΑΙΑΣΠέμπτη12/11/1515:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.3-2
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΤετάρτη18/11/1514:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ.0-4
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤετάρτη18/11/1514:30ΤΖΙΚΑ Κ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.0-2
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΤετάρτη18/11/1514:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π.2-1
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΤετάρτη18/11/1514:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΣΥΡΡΟΣ Γ.1-3
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Τετάρτη18/11/1514:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.0-3
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη18/11/1515:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.4-2
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤετάρτη18/11/1515:15ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π.3-1


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΤετάρτη09/12/1514:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.2-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΤετάρτη09/12/1514:30ΣΠΑΘΑΣ Η., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-1
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΠΕΡΑΜΑΤΟΣΤετάρτη09/12/1514:30ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-3
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη09/12/1514:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.0-3
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΤετάρτη09/12/1515:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.3-0 α.α.
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤετάρτη09/12/1515:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-1 παρ.
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠέμπτη10/12/1515:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑ Κ.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΤετάρτη16/12/1515:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΤΖΙΚΑ Κ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.1-3 παρ.


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤετάρτη13/01/1615:15ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.1-1
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΤετάρτη13/01/1615:15ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.2-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΤετάρτη13/01/1615:15ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΤΖΙΚΑ Κ.0-2
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΝΙΚΑΙΑΣΤετάρτη13/01/1615:15ΣΑΚΚΑΣ Β., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.4-3
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΤετάρτη20/01/1615:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.2-1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤετάρτη27/01/1614:45ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν.0-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΤετάρτη27/01/1614:45ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΤΖΙΚΑ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-0
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΤετάρτη27/01/1614:45ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π.2-1


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο30/01/1615:30ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.5-2
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο30/01/1615:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.1-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΤετάρτη03/02/1614:45ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι.0-1
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΤετάρτη03/02/1614:45ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.2-0


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣΤετάρτη10/02/1617:30ΣΠΑΘΑΣ Η., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν.1-0