EMPIRE BARBERSHOP
Design-Metal
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
VERDE PAPAGALO
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή06/10/1313:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ.1-2
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή06/10/1314:00ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.2-0
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή06/10/1316:00ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.4-1
ΘΗΣΕΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή06/10/1316:00ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-0
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή06/10/1316:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ.5-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΖΕΑΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή06/10/1316:00, ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.6-1
Ρεπό: ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο12/10/1315:00ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.1-2
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο12/10/1316:11ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.4-4
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή13/10/1311:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΒΛΑΝΤΗΣ Ι.1-2
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή13/10/1313:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή13/10/1313:30ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι.0-0
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή13/10/1316:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΦΗΣ Δ.0-0
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο19/10/1316:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΤΖΙΚΑ Κ.1-1
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΟ ΖΕΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή20/10/1310:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ.5-1
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή20/10/1312:15ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΑΡΦΗΣ Δ.5-1
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή20/10/1313:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.1-0
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή20/10/1316:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΒΛΑΝΤΗΣ Ι.1-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή20/10/1316:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ.3-0
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΘΗΣΕΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο02/11/1315:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο02/11/1315:00ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι., ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ.0-0
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή03/11/1312:30ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.0-3
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή03/11/1315:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΒΛΑΝΤΗΣ Ι.2-2
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή03/11/1315:00ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.2-3
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή03/11/1315:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.3-0 α.α.
Ρεπό: ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή10/11/1310:00ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι., ΒΛΑΝΤΗΣ Ι.4-6
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή10/11/1310:00ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.3-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή10/11/1312:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-2
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή10/11/1315:00ΠΑΝΟΥ Γ., ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΒΕΚΡΗΣ Ν.2-0
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή10/11/1315:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ.1-2
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή10/11/1315:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.1-0
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΖΕΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο16/11/1315:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑ Κ.0-3
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο16/11/1315:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.4-3
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή17/11/1312:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.2-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή17/11/1312:30ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν.5-0
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή17/11/1312:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΪΖΗΣ Π.1-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή17/11/1315:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.1-2
Ρεπό: ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο23/11/1315:00ΠΑΝΟΥ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.1-0
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή24/11/1309:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΖΟΡΜΠΑΣ Α.4-2
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΘΗΣΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή24/11/1311:45ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΧΗΡΑΚΗΣ Μ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.4-1
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή24/11/1315:00ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ.2-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή24/11/1315:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΒΕΚΡΗΣ Ν.4-1
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΤετάρτη11/12/1315:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΝΑΣΙΟΣ Ι.0-2
Ρεπό: ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή01/12/1309:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.1-5
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή01/12/1310:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΠΑΝΟΥ Γ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ.0-3
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή01/12/1312:30ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.0-0
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή01/12/1312:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ.1-0
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή01/12/1315:00ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΝΑΣΙΟΣ Ι.1-0
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΖΕΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή01/12/1315:15ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.2-0
Ρεπό: ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο07/12/1315:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-2
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο07/12/1315:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.1-2
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή08/12/1310:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.2-1
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή08/12/1311:45ΠΑΝΟΥ Γ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή08/12/1312:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.2-4
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή08/12/1315:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.2-0
Ρεπό: ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο14/12/1315:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΕΚΡΗΣ Ν., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-2
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο14/12/1315:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΤΖΙΚΑ Κ., ΚΑΡΦΗΣ Δ.1-0
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή15/12/1310:00ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΒΛΑΝΤΗΣ Ι.3-1
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΖΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή15/12/1312:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή15/12/1312:30ΠΑΝΟΥ Γ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι.1-1
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή15/12/1315:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ.2-2
Ρεπό: ΘΗΣΕΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή05/01/1410:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΠΑΪΖΗΣ Π., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.0-3
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή05/01/1412:30ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΛΑΝΤΗΣ Ι.7-2
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή05/01/1412:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΠΑΝΟΥ Γ., ΒΕΚΡΗΣ Ν.1-1
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή05/01/1415:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΣΑΚΚΑΣ Β., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β.1-1
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή05/01/1415:00ΤΖΙΚΑ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-1
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΟ ΖΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή05/01/1415:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.3-0
Ρεπό: ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο11/01/1415:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ.0-4
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο11/01/1415:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΣΥΡΡΟΣ Γ.1-0
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή12/01/1409:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β.0-3
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή12/01/1412:00ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ., ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.0-4
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή12/01/1412:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή12/01/1415:15ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΡΦΗΣ Δ.1-1
Ρεπό: ΑΟ ΖΕΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή19/01/1410:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.1-2
ΘΗΣΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή19/01/1410:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.1-2
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή19/01/1412:30ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.1-2
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή19/01/1415:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΒΛΑΝΤΗΣ Ι.4-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή19/01/1415:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.1-0
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΖΕΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή19/01/1415:00ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.3-2
Ρεπό: ΕΙΡΗΝΗ 2005

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο25/01/1415:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΖΟΡΜΠΑΣ Α.0-3
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο25/01/1415:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.0-3
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή26/01/1409:30ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-1
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή26/01/1412:00ΤΖΙΚΑ Κ., ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.1-3
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή26/01/1415:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.0-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή26/01/1415:00ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΒΛΑΝΤΗΣ Ι.1-2
Ρεπό: ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο01/02/1415:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.2-3
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΖΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή02/02/1410:00ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ν.2-1
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή02/02/1412:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ.1-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή02/02/1412:30ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ.1-1
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή02/02/1415:00AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.0-1
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή02/02/1415:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.2-1
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο08/02/1415:00ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.3-2
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο08/02/1415:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-1
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή09/02/1410:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή09/02/1412:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ.3-0
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή09/02/1412:00ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.1-2
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή09/02/1412:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΤΖΙΚΑ Κ.1-3
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο15/02/1415:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-1
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή16/02/1411:45ΜΗΤΣΗ Ε., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΚΟΥΤΣΟΝΑΣΙΟΣ Ι.0-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΖΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή16/02/1412:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.2-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή16/02/1412:30ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.1-0
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή16/02/1415:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.3-1
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή16/02/1415:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.2-1
Ρεπό: ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΘΗΣΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο22/02/1415:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.2-0
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΟ ΖΕΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή23/02/1412:30ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.3-1
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή23/02/1412:30ΠΑΝΟΥ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν.2-0
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή23/02/1412:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ.2-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή23/02/1415:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.0-0
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή23/02/1415:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.0-1
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή09/03/1410:00ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.1-4
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή09/03/1410:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΑΥΛΟΥ Ν.0-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή09/03/1413:00ΓΚΟΛΕΣ Π., ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΒΕΚΡΗΣ Ν.3-1
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή09/03/1413:30ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΝΤΟΒΑΣ Π.0-1
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή09/03/1415:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-0
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή09/03/1415:30ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.0-0
Ρεπό: ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΟ ΖΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο15/03/1415:30ΠΑΝΟΥ Γ., ΒΕΚΡΗΣ Ν., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.6-2
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή16/03/1413:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.3-2
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή16/03/1413:00ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ.1-1
ΘΗΣΕΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή16/03/1413:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.2-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή16/03/1415:30ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΖΟΡΜΠΑΣ Α.0-0
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή16/03/1415:30ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.1-0
Ρεπό: ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο22/03/1416:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.0-3
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο22/03/1416:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΙΚΑΣ Ν.4-2
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή23/03/1412:15ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή23/03/1413:00ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή23/03/1413:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.1-1
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή23/03/1416:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.1-4
Ρεπό: ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο29/03/1416:00ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.0-3
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή30/03/1413:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.0-0
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή30/03/1413:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.2-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή30/03/1413:30ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΤΙΚΑΣ Ν.0-2
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟ ΖΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή30/03/1413:30ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ.1-2
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή30/03/1413:30ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-0
Ρεπό: ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο05/04/1417:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-1
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο05/04/1417:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.0-2
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο05/04/1417:00ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-2
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή06/04/1414:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ.1-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή06/04/1417:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.0-0
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή06/04/1417:00ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΒΕΚΡΗΣ Ν.4-0
Ρεπό: ΘΗΣΕΑΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή13/04/1414:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.2-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή13/04/1414:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.0-1
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή13/04/1414:30ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή13/04/1417:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή13/04/1417:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.0-2
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή13/04/1417:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.0-0
Ρεπό: ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή27/04/1413:00ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΠΑΪΖΗΣ Π.3-0
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή27/04/1413:00ΣΟΥΡΗΣ Ζ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-3
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή27/04/1417:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ.0-0
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή27/04/1417:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή27/04/1417:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΦΗΣ Δ.2-3
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή27/04/1417:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.3-0
Ρεπό: ΑΟ ΖΕΑΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή04/05/1413:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-2
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή04/05/1414:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.2-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή04/05/1414:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.2-1
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή04/05/1414:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.2-2
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή04/05/1414:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-2
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή11/05/1417:30ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.1-2
Ρεπό: ΕΙΡΗΝΗ 2005