Design-Metal
EMPIRE BARBERSHOP
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
VERDE PAPAGALO
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
Αγώνας μπαράζ για την άνοδο στην Α Κατηγορία >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο27/09/1416:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.4-1
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο27/09/1416:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο27/09/1416:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.2-0
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο27/09/1416:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.4-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή28/09/1411:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.0-4
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή28/09/1416:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.2-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή28/09/1416:30ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΒΕΚΡΗΣ Ν.1-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή28/09/1416:30ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ.0-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο11/10/1416:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι.3-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο11/10/1416:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-1
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο11/10/1416:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.0-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο11/10/1416:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.2-2
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή12/10/1413:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΓΑΛΑΝΗ Γ.0-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή12/10/1416:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.1-1
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή12/10/1416:00ΣΟΥΡΗΣ Ζ., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α.1-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή12/10/1416:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.2-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο18/10/1416:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.0-1
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο18/10/1416:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.2-4
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο18/10/1416:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.3-3
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή19/10/1413:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α.2-0
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή19/10/1414:45ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΤΖΙΚΑ Κ.1-2
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή19/10/1416:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.0-5
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή19/10/1416:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.3-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔευτέρα20/10/1416:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ.3-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο25/10/1416:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.2-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή26/10/1412:15ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.2-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή26/10/1412:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-0
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή26/10/1415:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή26/10/1415:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.1-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή26/10/1415:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή26/10/1415:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΔευτέρα27/10/1415:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.0-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο01/11/1415:15ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο01/11/1415:15ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-4
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή02/11/1415:15ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.1-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή02/11/1415:15ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.3-2
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή02/11/1415:15ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.0-1
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή02/11/1415:15ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.2-1
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή02/11/1415:15ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΔευτέρα03/11/1415:15ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.3-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο08/11/1414:30ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.5-2
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο08/11/1415:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.3-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΜΦΙΑΛΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο08/11/1415:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.5-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο08/11/1415:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι.1-0
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο08/11/1415:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-2
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο08/11/1415:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.3-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή09/11/1411:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.0-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή09/11/1415:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.2-4


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο15/11/1415:00ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή16/11/1411:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.0-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή16/11/1411:30ΜΗΤΣΗ Ε., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α.0-2
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή16/11/1412:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α.0-0
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή16/11/1414:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.1-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή16/11/1415:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.6-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή16/11/1415:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΔευτέρα17/11/1415:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.0-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο22/11/1415:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.0-4
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο22/11/1415:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.1-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο22/11/1415:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.1-0
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο22/11/1415:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.0-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή23/11/1412:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.0-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή23/11/1412:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.7-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή23/11/1412:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.3-4
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή23/11/1415:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α.0-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΙΓΙΝΑΣΤετάρτη26/11/1412:15ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.2-3
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤετάρτη26/11/1415:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.1-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη26/11/1415:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-2
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΤετάρτη26/11/1415:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-0
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΤετάρτη26/11/1415:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.2-4
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Τετάρτη26/11/1415:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΣΥΡΡΟΣ Γ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤετάρτη26/11/1415:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΓΑΛΑΝΗ Γ.2-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΤετάρτη26/11/1415:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.1-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο29/11/1415:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.3-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή30/11/1412:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΓΑΛΑΝΗ Γ.2-2
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή30/11/1412:30ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή30/11/1412:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.2-0
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή30/11/1415:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.2-2
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή30/11/1415:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.0-3
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή30/11/1415:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.3-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή30/11/1415:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.2-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο06/12/1415:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΤΙΚΑΣ Ν.4-1
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο06/12/1415:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο06/12/1415:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α.1-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή07/12/1412:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.0-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή07/12/1415:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή07/12/1415:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.0-2
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή07/12/1415:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ.4-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΔευτέρα08/12/1415:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.2-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο13/12/1415:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.4-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο13/12/1415:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.0-3
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο13/12/1415:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.5-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο13/12/1415:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π.5-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή14/12/1412:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ.0-1
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή14/12/1412:30ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.0-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή14/12/1415:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-2
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή14/12/1415:15ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.3-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο20/12/1415:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.2-0
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο20/12/1415:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.4-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο20/12/1415:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΣΥΡΡΟΣ Γ.0-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή21/12/1411:15ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.2-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή21/12/1415:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.0-3
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή21/12/1415:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.3-1
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή21/12/1415:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.1-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΔευτέρα22/12/1415:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.1-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο27/12/1415:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο27/12/1415:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.0-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή28/12/1414:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.3-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή28/12/1415:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή28/12/1415:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.2-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή28/12/1415:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.1-1
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή28/12/1415:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.1-3
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή28/12/1417:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.2-3


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο03/01/1515:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.0-0
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο03/01/1515:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή04/01/1512:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.2-1
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή04/01/1515:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.0-2
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή04/01/1515:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.3-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή04/01/1515:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.1-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή04/01/1515:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.0-2
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή04/01/1515:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-3


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο10/01/1515:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.1-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο10/01/1515:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.0-2
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο10/01/1515:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.0-3
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή11/01/1512:45ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-4
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή11/01/1515:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ.1-2
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή11/01/1515:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.2-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή11/01/1515:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.3-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή11/01/1515:15ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΥΡΗ Η., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο17/01/1515:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο17/01/1515:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.0-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο17/01/1515:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.6-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο17/01/1515:00ΣΟΥΡΗΣ Ζ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α.3-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή18/01/1515:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.2-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή18/01/1515:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.0-3
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή18/01/1515:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.2-1
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή18/01/1517:15ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ.2-3


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΤετάρτη28/01/1514:30ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-2
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΤετάρτη28/01/1515:15ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Τετάρτη28/01/1515:15ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.2-3
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΤετάρτη28/01/1515:15ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.0-1
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΤετάρτη28/01/1515:15ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ.4-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη28/01/1515:15ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΤΙΚΑΣ Ν.1-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤετάρτη28/01/1515:15ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.2-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΠέμπτη29/01/1515:15ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.2-2


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο31/01/1515:15ΜΗΤΣΗ Ε., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π.4-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο31/01/1515:15ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β.1-3
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή01/02/1515:15ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.5-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή01/02/1515:15ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α.1-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή01/02/1515:15ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή01/02/1515:15ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.1-2
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή01/02/1515:15ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.3-1
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή01/02/1515:15ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.2-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο07/02/1515:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.3-3
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο07/02/1515:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο07/02/1515:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.0-2
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή08/02/1510:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.2-2
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή08/02/1511:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή08/02/1513:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.3-1
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή08/02/1515:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΓΑΛΑΝΗ Γ.3-0
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή08/02/1515:30ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.0-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο14/02/1515:30ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο14/02/1515:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.2-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο14/02/1515:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.0-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή15/02/1513:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.2-5
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή15/02/1513:15ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.3-3
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή15/02/1515:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.4-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή15/02/1515:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή15/02/1515:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.2-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο21/02/1514:00ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΒΛΑΧΟΥ Κ.2-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο21/02/1515:30ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.2-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο21/02/1515:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.1-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο21/02/1515:30ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α.0-1
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο21/02/1515:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.0-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή22/02/1515:30ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.1-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή22/02/1515:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.4-0
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή22/02/1515:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΚΟΛΕΣ Π., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο28/02/1515:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π.0-4
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο28/02/1515:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο28/02/1515:30ΣΠΑΘΑΣ Η., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι.0-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή01/03/1512:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.1-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή01/03/1513:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.5-2
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή01/03/1515:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή01/03/1515:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.3-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΔευτέρα02/03/1515:45ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.2-2


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή08/03/1513:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-2
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή08/03/1513:15ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΓΑΛΑΝΗ Γ.0-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή08/03/1515:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.3-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή08/03/1515:45ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΓΑΛΑΝΗ Γ.2-0
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή08/03/1515:45ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.0-0
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΜΦΙΑΛΗΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή08/03/1515:45ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔευτέρα09/03/1517:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΓΚΟΛΕΣ Π.3-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΤετάρτη11/03/1515:45ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο14/03/1516:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.2-3
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο14/03/1516:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.1-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο14/03/1516:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο14/03/1516:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.0-4
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή15/03/1513:45ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β.2-1
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή15/03/1513:45ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή15/03/1516:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-3
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή15/03/1516:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.3-1


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο21/03/1514:45ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΓΑΛΑΝΗ Γ.1-3
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο21/03/1516:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.1-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο21/03/1516:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.0-2
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο21/03/1516:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.0-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο21/03/1516:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ.0-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή22/03/1516:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.0-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή22/03/1516:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.6-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή22/03/1516:00ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΤΙΚΑΣ Ν.3-1


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη25/03/1513:45ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.1-1
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΑΙΓΙΝΑΣΤετάρτη25/03/1515:15ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-0
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΤετάρτη25/03/1516:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΜΟΣΧΑΤΟΥΤετάρτη25/03/1516:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.1-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤετάρτη25/03/1516:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α.1-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη25/03/1516:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.1-2
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΤετάρτη25/03/1516:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.5-2
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΤετάρτη25/03/1516:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.0-2


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή29/03/1515:15ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.0-1
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή29/03/1517:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ.0-2
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή29/03/1517:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.1-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή29/03/1517:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ.2-2
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή29/03/1517:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.2-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή29/03/1517:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.3-2
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή29/03/1517:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.1-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή29/03/1517:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.1-2


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο04/04/1517:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.0-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο04/04/1517:00ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.1-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο04/04/1517:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο04/04/1517:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.3-3
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο04/04/1517:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π.3-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο04/04/1517:00ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-0
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή05/04/1515:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.0-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή05/04/1517:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.4-0


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο18/04/1517:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο18/04/1517:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.1-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο18/04/1517:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΣΥΡΡΟΣ Γ.0-2
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο18/04/1517:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.2-2
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο18/04/1517:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.4-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο18/04/1517:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΑΡΦΗΣ Δ.0-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή19/04/1514:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΖΕΡΒΑΣ Ν.4-6
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή19/04/1517:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.2-1