Μπαλαφούτης Μπάλκερ
VERDE PAPAGALO
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
SUNLIFE
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
maison de la perfumerie
KIMBO CAFE
HEALTH ASSISTANCE
Hellenic Seaways
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
AGIOUTANTIS GROUP3

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Εφηβικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Εφηβικό - Α Φάση - 7ος Όμιλος
Εφηβικό - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο17/12/1610:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.0-3 α.α.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο17/12/1617:15ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή18/12/1617:15ΔΟΥΛΗΣ Γ.1-2
Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο14/01/1713:00ΚΙΚΗΣ Α., ΜΑΝΗΣ Α., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.1-1
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή15/01/1717:15ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή15/01/1719:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.0-6
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο21/01/1717:15ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν., ΜΑΝΗΣ Α.7-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή22/01/1717:15ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΔΟΥΛΗΣ Γ.0-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή22/01/1717:45ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-1
Ρεπό: ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο28/01/1718:00ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.3-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο28/01/1718:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή29/01/1710:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΔΟΥΛΗΣ Γ.2-0
Ρεπό: ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο04/02/1718:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΜΑΝΗΣ Α.0-3
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή05/02/1718:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΙΚΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-1
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή05/02/1719:45ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΜΑΝΗΣ Α., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β.4-1
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο11/02/1718:30ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.5-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή12/02/1717:45ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.0-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή12/02/1720:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..1-4
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο18/02/1717:45ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν., ΜΑΝΗΣ Α.1-4
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή19/02/1717:45ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΜΑΝΗΣ Α.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή19/02/1719:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π.2-2
Ρεπό: ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο04/03/1713:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.0-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή05/03/1718:15ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.0-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή05/03/1718:15ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-3
Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή12/03/1718:15ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-2
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή19/03/1718:15ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΜΑΝΗΣ Α., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν.1-4
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή19/03/1718:303-0 α.α.
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο01/04/1712:45ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν.2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο01/04/1719:15ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν., ΜΑΝΗΣ Α.1-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή02/04/1719:15ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν., ΜΑΝΗΣ Α.0-3
Ρεπό: ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο08/04/1715:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΕΒΑΝΤΗΣ .., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο08/04/1715:00ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΤΣΑΝΟΣ Ι.0-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή09/04/1719:15ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν., ΜΑΝΗΣ Α.3-0
Ρεπό: ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο22/04/1719:15ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΑΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ..4-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο22/04/1719:15ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΓΟΓΟΛΟΣ Μ.1-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή23/04/1719:15ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΜΑΝΗΣ Α.3-0 α.α.
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο29/04/1712:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΚΙΚΗΣ Α.1-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο29/04/1720:15ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.2-2
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή30/04/1719:15ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΓΟΓΟΛΟΣ Μ., ΤΖΙΩΤΗΣ ..2-0
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο06/05/1711:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΜΑΝΗΣ Α.1-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή07/05/1719:30ΡΙΖΟΣ Ε., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.0-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή07/05/1719:45ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΓΟΓΟΛΟΣ Μ.2-1
Ρεπό: ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ