Μπαλαφούτης Μπάλκερ
HEALTH ASSISTANCE
SUNLIFE
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
maison de la perfumerie
KIMBO CAFE
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
VERDE PAPAGALO
Hellenic Seaways
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Vodafone Σκούταρης
AGIOUTANTIS GROUP3

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Play-out Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο01/10/1616:30ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-1
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο01/10/1616:30ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΛΥΤΡΑΣ Α.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο01/10/1616:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.2-3
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή02/10/1611:00ΤΖΙΚΑ Κ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΡΙΖΟΣ Ε.2-0
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή02/10/1613:45ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.3-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΘΗΣΕΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή02/10/1616:30ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.1-3
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή02/10/1616:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο08/10/1616:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.0-3
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο08/10/1616:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.1-0
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο08/10/1616:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.0-2
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο08/10/1616:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.1-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή09/10/1611:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.2-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή09/10/1616:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑ Κ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.2-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΜΦΙΑΛΗΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή09/10/1616:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.0-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο15/10/1616:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΙΚΗΣ Α., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή16/10/1611:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.1-1
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή16/10/1611:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΛΥΤΡΑΣ Α., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-5
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή16/10/1613:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π.1-1
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΘΗΣΕΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή16/10/1613:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-2
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή16/10/1613:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.3-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή16/10/1616:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.1-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο22/10/1616:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.2-0
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο22/10/1616:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.1-2
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο22/10/1616:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.0-1
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο22/10/1616:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..0-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή23/10/1611:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ.2-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή23/10/1616:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.2-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή23/10/1616:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.2-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή30/10/1610:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΛΥΤΡΑΣ Α., ΤΣΑΝΟΣ Ι.1-0
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή30/10/1612:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π., ΡΑΠΤΗΣ Θ.3-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή30/10/1612:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή30/10/1612:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.3-2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή30/10/1612:30ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή30/10/1615:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.2-2
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή30/10/1615:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.2-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο05/11/1615:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΙΚΗΣ Α., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.0-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο05/11/1615:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΤΖΙΚΑ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..1-1
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή06/11/1610:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-1
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή06/11/1612:30ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.0-2
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή06/11/1612:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.1-3
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή06/11/1615:00ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΚΙΚΗΣ Α., ΤΣΑΝΟΣ Ι.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή06/11/1615:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο12/11/1615:00ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-4
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο12/11/1615:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.0-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο12/11/1615:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.2-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή13/11/1614:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.3-0
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή13/11/1615:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή13/11/1615:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.3-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή13/11/1615:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΡΑΠΤΗΣ Θ.1-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο19/11/1615:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.1-4
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο19/11/1615:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.2-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΜΦΙΑΛΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο19/11/1615:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-2
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή20/11/1610:15ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.0-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή20/11/1610:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΛΥΤΡΑΣ Α., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή20/11/1613:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή20/11/1615:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.0-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο26/11/1615:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..0-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο26/11/1615:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΔΟΥΛΗΣ Γ.3-0
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο26/11/1615:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή27/11/1611:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή27/11/1615:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.3-0
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή27/11/1615:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.3-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή27/11/1615:00ΤΖΙΚΑ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο03/12/1615:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΟΥΛΗΣ Γ.4-3
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο03/12/1615:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.2-2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο03/12/1615:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.3-4
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή04/12/1610:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.1-0
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή04/12/1612:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.2-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή04/12/1612:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.2-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή04/12/1615:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.1-4


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο10/12/1615:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-4
ΘΗΣΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο10/12/1615:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.0-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο10/12/1615:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π.4-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή11/12/1610:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-0
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή11/12/1611:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΛΥΤΡΑΣ Α., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή11/12/1612:30ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.3-0
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή11/12/1615:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.6-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο17/12/1615:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-3 α.α.
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο17/12/1615:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.3-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή18/12/1610:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΡΑΠΤΗΣ Θ.1-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή18/12/1612:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΙΚΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.4-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή18/12/1612:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΤΣΑΝΟΣ Ι.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή18/12/1615:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.4-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή18/12/1615:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.2-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο07/01/1715:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.5-2
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή08/01/1712:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή08/01/1712:30ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.3-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή08/01/1712:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή08/01/1712:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.2-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή08/01/1715:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΙΚΗΣ Α., ΡΑΠΤΗΣ Θ.0-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή08/01/1715:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.3-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο14/01/1715:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΚΑΡΦΗΣ Δ.1-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή15/01/1710:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή15/01/1711:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε., ΓΚΟΛΕΣ Π.5-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή15/01/1712:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΡΑΠΤΗΣ Θ.1-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή15/01/1715:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΖΕΡΒΑΣ Ν.4-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή15/01/1715:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.3-3
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή15/01/1715:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.2-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο21/01/1715:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο21/01/1715:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-3
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο21/01/1715:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.5-1
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή22/01/1712:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.0-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή22/01/1712:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.4-1
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή22/01/1712:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.0-1
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή22/01/1713:00ΚΙΚΗΣ Α., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-6


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο28/01/1715:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.2-1
ΘΗΣΕΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο28/01/1715:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.3-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή29/01/1710:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΛΥΤΡΑΣ Α., ΤΣΑΝΟΣ Ι.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή29/01/1711:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.2-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή29/01/1711:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή29/01/1715:30ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΔΟΥΛΗΣ Γ.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή29/01/1715:30ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.1-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο04/02/1715:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.0-1
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο04/02/1715:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.0-3
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή05/02/1710:30ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή05/02/1715:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.0-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΘΗΣΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή05/02/1715:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..0-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή05/02/1715:30ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή05/02/1715:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.3-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο11/02/1715:30ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.1-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή12/02/1710:30ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.5-1
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή12/02/1710:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-2
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή12/02/1711:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή12/02/1713:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.0-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή12/02/1715:30ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.3-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή12/02/1715:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.1-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή19/02/1713:00ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.3-0
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή19/02/1713:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΔΟΥΛΗΣ Γ.3-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή19/02/1713:00ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή19/02/1715:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.3-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή19/02/1715:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή19/02/1715:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή19/02/1715:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.0-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο04/03/1716:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.0-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή05/03/1711:00ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.0-1
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή05/03/1711:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.0-6
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή05/03/1712:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.0-3 α.α.
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή05/03/1713:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.1-4
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή05/03/1716:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή05/03/1716:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.0-3


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο11/03/1715:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΔΟΥΛΗΣ Γ.6-0
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο11/03/1716:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο11/03/1716:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.0-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή12/03/1711:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.1-2
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή12/03/1716:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.3-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή12/03/1716:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.1-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο25/03/1716:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.2-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή19/03/1711:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-2
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή19/03/1711:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.1-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή19/03/1711:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΡΙΖΟΣ Ε., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.0-4
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή19/03/1713:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΒΑΛΒΗΣ Κ.1-4
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή19/03/1713:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.0-3
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή19/03/1714:15ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..2-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή19/03/1716:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΙΚΗΣ Α., ΡΑΠΤΗΣ Θ.1-3


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο01/04/1717:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΡΙΖΟΣ Ε.2-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο01/04/1717:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.1-2
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο01/04/1717:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β.3-0
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο01/04/1717:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΔΟΥΛΗΣ Γ.2-0
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο01/04/1717:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο01/04/1717:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.3-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο01/04/1717:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.2-1


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή09/04/1712:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΡΑΠΤΗΣ Θ.0-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή09/04/1712:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-5
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή09/04/1712:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-3
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή09/04/1712:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή09/04/1712:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.4-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή09/04/1712:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.2-3
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή09/04/1712:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.0-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή23/04/1712:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.2-0
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή23/04/1712:00ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΡΙΖΟΣ Ε.2-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή23/04/1712:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.5-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή23/04/1712:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΙΚΗΣ Α.3-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή23/04/1712:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.2-1
ΘΗΣΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή23/04/1712:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-3
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή23/04/1717:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.3-1


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο29/04/1717:00ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.1-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή30/04/1714:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-2
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή30/04/1714:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.2-4
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή30/04/1714:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή30/04/1714:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-2
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή30/04/1714:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΜΑΡΤΣΕΛΟΣ Θ.2-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή30/04/1714:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΚΙΚΗΣ Α.2-1