ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
Design-Metal
EMPIRE BARBERSHOP
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
VERDE PAPAGALO
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο03/10/1516:30ΜΗΤΣΗ Ε., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.2-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο03/10/1516:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.0-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο03/10/1516:30ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΤΙΚΑΣ Ν.2-0
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο03/10/1516:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.1-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο03/10/1516:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΪΛΑΣ Ι.2-1
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή04/10/1516:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π.1-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή04/10/1516:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.7-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή04/10/1516:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.4-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο10/10/1516:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο10/10/1516:30ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι.0-0
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή11/10/1511:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΑΡΦΗΣ Δ.0-0
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή11/10/1516:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.3-3
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή11/10/1516:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.0-5
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή11/10/1516:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.0-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔευτέρα12/10/1516:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.1-2
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΤετάρτη14/10/1515:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο17/10/1516:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο17/10/1516:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.4-1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο17/10/1516:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.3-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο17/10/1516:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή18/10/1516:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.3-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή18/10/1516:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-0
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή18/10/1516:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.2-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΔευτέρα19/10/1516:30ΣΠΑΘΑΣ Η., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.4-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο24/10/1514:45ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο24/10/1516:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-2
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο24/10/1516:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.1-3
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή25/10/1512:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.1-0
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή25/10/1512:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.0-4
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή25/10/1515:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΤΖΙΚΑ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.1-2
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή25/10/1515:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.3-0
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή25/10/1515:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.0-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΤετάρτη28/10/1515:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.0-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΤετάρτη28/10/1515:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.2-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΤετάρτη28/10/1515:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.5-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤετάρτη28/10/1515:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.2-3
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΤετάρτη28/10/1515:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.3-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΤετάρτη28/10/1515:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΙΚΑ Κ.1-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη28/10/1515:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.0-2
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΙΓΙΝΑΣΤετάρτη28/10/1515:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.3-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο31/10/1515:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή01/11/1512:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.2-5
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή01/11/1515:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.2-0
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή01/11/1515:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.0-3
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή01/11/1515:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.2-3
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή01/11/1515:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.2-0
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή01/11/1515:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.1-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή01/11/1515:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΑΙΓΙΝΑΣΣάββατο07/11/1514:15ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο07/11/1515:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.0-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο07/11/1515:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.2-2
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο07/11/1515:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΙΚΑΣ Ν.2-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή08/11/1512:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-1
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή08/11/1512:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.3-1
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή08/11/1515:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.1-2
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή08/11/1515:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο14/11/1515:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑ Κ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.2-0
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο14/11/1515:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.3-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο14/11/1515:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-0
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΚυριακή15/11/1514:15ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.2-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή15/11/1515:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.3-1
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή15/11/1515:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.1-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή15/11/1515:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.0-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΔευτέρα16/11/1515:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΓΚΟΛΕΣ Π.5-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή22/11/1512:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.2-2
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή22/11/1512:45ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.2-2
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή22/11/1515:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή22/11/1515:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗ Γ.2-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή22/11/1515:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.0-3
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή22/11/1515:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.1-1
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή22/11/1515:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΔευτέρα23/11/1515:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.0-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο28/11/1515:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-3
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο28/11/1515:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο28/11/1515:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-1
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο28/11/1515:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.6-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο28/11/1515:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.1-0
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή29/11/1512:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.1-1
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή29/11/1515:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.1-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή29/11/1515:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.8-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο05/12/1515:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο05/12/1515:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.0-3
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή06/12/1511:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.2-3
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή06/12/1514:15ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.2-1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή06/12/1515:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.4-0
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή06/12/1515:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗ Γ.0-4
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή06/12/1515:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.0-6
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή06/12/1515:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΒΛΑΧΟΥ Κ.2-3


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο12/12/1515:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ.1-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή13/12/1511:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.0-2
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή13/12/1513:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.0-1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή13/12/1515:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.2-0
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΚυριακή13/12/1515:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.3-0
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή13/12/1515:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.3-2
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή13/12/1515:00ΤΖΙΚΑ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.5-3
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΔευτέρα14/12/1515:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-3


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή20/12/1512:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.1-0
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή20/12/1514:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.3-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή20/12/1515:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.3-0
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή20/12/1515:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.1-2
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή20/12/1515:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ.3-2
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή20/12/1515:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.2-0
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή20/12/1515:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.0-5
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή20/12/1515:30ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.0-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο02/01/1615:15ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΓΑΛΑΝΗ Γ.5-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή03/01/1612:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.2-1
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή03/01/1614:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.1-1
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΚυριακή03/01/1615:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑ Κ.2-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή03/01/1615:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.4-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή03/01/1615:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π.3-1
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή03/01/1615:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή03/01/1615:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.3-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο09/01/1615:15ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο09/01/1615:15ΣΑΚΚΑΣ Β., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.3-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο09/01/1615:15ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.3-2
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο09/01/1615:15ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΛΕΣ Π.4-1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο09/01/1615:15ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΓΑΛΑΝΗ Γ.1-2
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο09/01/1615:15ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.1-1
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή10/01/1614:30ΤΖΙΚΑ Κ., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π., ΓΑΛΑΝΗ Γ.3-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή10/01/1615:15ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.4-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο16/01/1614:15ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο16/01/1615:15ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή17/01/1612:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΓΑΛΑΝΗ Γ.1-0
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή17/01/1612:45ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.0-2
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΚυριακή17/01/1615:15ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.2-0
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή17/01/1615:15ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν.0-3
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή17/01/1615:15ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΛΑΓΟΣ Γ.0-3
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή17/01/1615:15ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-4


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο23/01/1615:15ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-2
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο23/01/1615:15ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.3-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο23/01/1615:15ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.5-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο23/01/1615:15ΜΗΤΣΗ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.3-0 α.α.
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο23/01/1615:15ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΤΙΚΑΣ Ν.4-0
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή24/01/1612:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή24/01/1614:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.1-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή24/01/1615:15ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.3-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή31/01/1613:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ.0-3
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή31/01/1613:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.1-0
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή31/01/1615:30ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΓΚΟΛΕΣ Π., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή31/01/1615:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.0-2
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή31/01/1615:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-5
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή31/01/1615:30ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΤετάρτη17/02/1615:45ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΙΚΑ Κ.1-5
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΜΟΣΧΑΤΟΥΤετάρτη24/02/1615:45ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.0-3


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο06/02/1615:30ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.3-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο06/02/1615:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.3-0
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο06/02/1615:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο06/02/1615:30ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΓΑΛΑΝΗ Γ.6-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο06/02/1615:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.3-0
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή07/02/1614:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-0
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή07/02/1615:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.3-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή07/02/1615:30ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗ Γ.1-3


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο13/02/1614:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΤΖΙΚΑ Κ.1-0
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο13/02/1615:30ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.3-1
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο13/02/1615:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-1
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή14/02/1613:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ.1-3
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή14/02/1613:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.5-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή14/02/1615:30ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΤΙΚΑΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.2-2
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή14/02/1615:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΖΙΚΑ Κ.1-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή14/02/1615:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.2-3


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο20/02/1615:30ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.1-1
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή21/02/1615:30ΜΗΤΣΗ Ε., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι.2-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή21/02/1615:30ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΓΑΛΑΝΗ Γ.3-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή21/02/1615:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.2-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή21/02/1615:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.2-2
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΚυριακή21/02/1615:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή21/02/1615:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.5-0
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή21/02/1615:30ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο27/02/1616:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.3-1
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο27/02/1616:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο27/02/1616:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή28/02/1613:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.4-0
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή28/02/1613:30ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.4-1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή28/02/1613:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.5-1
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή28/02/1616:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.1-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή28/02/1616:00ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΤΖΙΚΑ Κ.0-3


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο05/03/1616:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.1-5
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο05/03/1616:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.3-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο05/03/1616:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.0-1
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή06/03/1615:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-4
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή06/03/1616:00ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.2-3
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή06/03/1616:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.1-2
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή06/03/1616:00ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΓΑΛΑΝΗ Γ.3-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή06/03/1616:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.0-0


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο12/03/1614:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.3-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο12/03/1616:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.0-1
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο12/03/1616:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.5-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο12/03/1616:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΖΙΚΑ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.2-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή13/03/1612:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή13/03/1613:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.1-2
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή13/03/1616:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-3
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή13/03/1616:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.4-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο19/03/1616:00ΣΠΑΘΑΣ Η., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο19/03/1616:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΓΑΛΑΝΗ Γ.0-7
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο19/03/1616:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι.1-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή20/03/1612:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.2-3
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή20/03/1613:30ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.0-5
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή20/03/1615:30ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΒΑΛΣΑΜΟΣ Α., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.3-1
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή20/03/1616:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.1-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή20/03/1616:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-6


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο26/03/1616:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.5-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο26/03/1616:00ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.2-1
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή27/03/1612:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.0-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή27/03/1612:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.0-2
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή27/03/1614:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.0-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή27/03/1616:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.2-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή27/03/1617:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.9-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή27/03/1617:15ΜΗΤΣΗ Ε., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΤΖΙΚΑ Κ.0-1


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή03/04/1614:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.0-3
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή03/04/1616:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.2-2
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή03/04/1617:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.2-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή03/04/1617:00ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.0-4
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή03/04/1617:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.0-1
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή03/04/1617:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.1-3
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή03/04/1617:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.3-3
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή03/04/1617:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-7


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή10/04/1612:15ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.1-2
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή10/04/1614:30ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.4-0
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή10/04/1616:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή10/04/1617:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.3-2
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή10/04/1617:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΓΑΛΑΝΗ Γ.3-1
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΚυριακή10/04/1617:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή10/04/1617:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΛΑΓΟΣ Γ.2-1
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή10/04/1617:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.1-0


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο16/04/1616:15ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-0
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο16/04/1617:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.0-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή17/04/1615:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.0-10
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή17/04/1615:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.0-1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή17/04/1615:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.3-2
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή17/04/1615:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.2-2
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή17/04/1615:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή17/04/1617:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.6-1


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο23/04/1617:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.1-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο23/04/1617:30ΣΠΑΘΑΣ Η., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.3-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο23/04/1617:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΛΥΤΡΑΣ Α.0-3
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο23/04/1617:30ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.0-6
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο23/04/1617:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.0-1
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο23/04/1617:30ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-0
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή24/04/1612:15ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.2-7
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή24/04/1616:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-0