ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
EMPIRE BARBERSHOP
Design-Metal
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
VERDE PAPAGALO
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Εφηβικό 1ος Όμιλος

Εφηβικό 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο05/10/1310:00ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.2-9
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο05/10/1310:00ΤΣΕΒΑΣ Σ.5-0
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο05/10/1310:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ.1-0
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο05/10/1311:30AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-12
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο05/10/1311:30ΖΟΡΜΠΑΣ Π.2-1
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο05/10/1311:45ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.0-3 α.α.
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή06/10/1318:30ΡΙΖΟΣ Ε.3-0 α.α.


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο12/10/1310:000-3 α.α.
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο12/10/1310:30ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.3-2
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο12/10/1311:453-0 α.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο12/10/1312:30ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.1-1
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο12/10/1313:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ι.0-2
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο12/10/1314:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-8
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή13/10/1310:00ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.2-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ0-3 α.α.
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ3-0 α.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο19/10/1310:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.5-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο19/10/1312:15ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ.3-0
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο19/10/1312:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.0-1
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο19/10/1314:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.4-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή20/10/1318:00ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.3-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ0-3 α.α.
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ3-0 α.α.
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο26/10/1312:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.5-2
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο26/10/1313:30ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.0-6
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο26/10/1313:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.2-2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο26/10/1314:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.5-2
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή27/10/1312:30ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.3-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ3-0 α.α.
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ0-3 α.α.
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο02/11/1310:30ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.4-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο02/11/1312:15ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.2-0
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο02/11/1313:00ΤΣΕΒΑΣ Σ.5-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή03/11/1310:30ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.0-7
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή03/11/1317:15ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.3-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ0-3 α.α.
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ3-0 α.α.
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο09/11/1310:00ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.3-0
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο09/11/1310:00ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ν.0-4
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο09/11/1311:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.2-2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο09/11/1313:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.2-2
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο09/11/1315:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ.2-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ0-3 α.α.
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ3-0 α.α.
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο16/11/1309:30ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-3
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο16/11/1311:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.1-3
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο16/11/1312:30ΝΤΟΒΑΣ Π.1-3
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο16/11/1313:00ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.5-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή17/11/1317:15ΠΑΥΛΟΥ Ν.4-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ3-0 α.α.
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ0-3 α.α.
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο23/11/1311:00ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.5-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο23/11/1311:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-1
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο23/11/1313:00ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ν.2-3
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο23/11/1317:30ΤΖΙΚΑ Κ.4-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή24/11/1313:00ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.4-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ0-3 α.α.
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ3-0 α.α.
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο30/11/1311:15ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.0-1
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο30/11/1313:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.0-5
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο30/11/1313:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.0-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή01/12/1310:00ΠΑΪΖΗΣ Π.1-3
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή01/12/1311:30ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι.1-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο07/12/1309:30ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.5-3
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο07/12/1312:00ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.4-0
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο07/12/1312:30ΡΙΖΟΣ Ε.0-4
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο07/12/1313:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ.2-5
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο07/12/1313:000-3 α.α.
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο07/12/1317:15ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.2-3


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ3-0 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ0-3 α.α.
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο14/12/1309:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.1-3
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο14/12/1311:15ΣΑΡΑΒΑΝΟΣ Α.2-2
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο14/12/1317:15AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.7-0
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή15/12/1310:30ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-5
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή15/12/1317:15ΡΙΖΟΣ Ε.1-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ0-3 α.α.
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ3-0 α.α.
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο21/12/1311:00ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.3-0 α.α.
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο21/12/1312:30ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.3-0 α.α.
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο21/12/1312:30ΡΙΖΟΣ Ε.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο21/12/1313:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.1-0
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή22/12/1311:00ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.0-6


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ3-0 α.α.
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ0-3 α.α.
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο04/01/1409:30ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.1-3
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο04/01/1410:30ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.5-2
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο04/01/1412:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.5-1
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο04/01/1413:00ΝΤΟΒΑΣ Π.1-3
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο04/01/1413:00ΤΖΙΚΑ Κ.2-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ 0-3 α.α.
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ3-0 α.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο11/01/1411:15ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.5-1
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο11/01/1412:30ΣΑΡΑΒΑΝΟΣ Α.3-2
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο11/01/1412:30ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ.2-3
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή12/01/1411:00ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.0-3
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή12/01/1417:15ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.0-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ0-3 α.α.
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ3-0 α.α.
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο18/01/1417:00ΤΖΙΚΑ Κ.3-2
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή19/01/1410:00ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.3-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή19/01/1410:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-1
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή19/01/1410:30ΖΟΡΜΠΑΣ Π.2-2
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή19/01/1417:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.0-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ3-0 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ0-3 α.α.
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο25/01/1410:30ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.3-1
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο25/01/1413:00ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.0-5
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή26/01/1410:00AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-3 α.α.
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή26/01/1413:00ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.1-2
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή26/01/1418:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.1-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ3-0 α.α.
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ0-3 α.α.
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο01/02/1411:00ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.4-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο01/02/1411:15ΝΤΟΒΑΣ Π.2-0
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο01/02/1412:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.3-3
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο01/02/1413:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ.2-4
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο01/02/1417:30ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.2-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ0-3 α.α.
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ3-0 α.α.
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο08/02/1409:30ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.3-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο08/02/1411:15ΒΥΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Β.2-1
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο08/02/1411:15ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.0-2
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή09/02/1410:45ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.0-2
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή09/02/1419:00ΤΖΙΚΑ Κ.1-2


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ3-0 α.α.
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ0-3 α.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο15/02/1410:30ΠΑΪΖΗΣ Π.4-0
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο15/02/1411:00ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.4-5
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο15/02/1411:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.2-2
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο15/02/1413:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.0-3 α.α.
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο15/02/1417:15ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ν.3-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ3-0 α.α.
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ3-0 α.α.
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ0-3 α.α.
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο22/02/1411:00ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.1-2
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο22/02/1411:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.4-6
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο22/02/1417:45ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.7-1
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή23/02/1410:30ΖΟΡΜΠΑΣ Π.0-4


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ0-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ0-3 α.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ3-0 α.α.
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο08/03/1411:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο08/03/1411:15ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.2-4
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή09/03/1417:45ΛΕΒΕΝΤΗΣ Ε.0-4
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο29/03/1412:003-0 α.α.


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ3-0 α.α.
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ0-3 α.α.
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ3-0 α.α.
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο15/03/1409:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.3-0 α.α.
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο15/03/1409:45ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.2-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο15/03/1411:00ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο15/03/1413:15ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ0-3 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ3-0 α.α.
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο22/03/1410:45ΒΥΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Β.2-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο22/03/1411:00ΖΟΡΜΠΑΣ Π.1-2
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο22/03/1412:30ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.3-0
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο22/03/1413:30AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-3 α.α.


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ3-0 α.α.
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ 0-3 α.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ3-0 α.α.
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ0-3 α.α.
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο05/04/1412:30ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.3-3
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο05/04/1415:00ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.3-0
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο05/04/1415:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.0-2


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ3-0 α.α.
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ0-3 α.α.
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ3-0 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ0-3 α.α.
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο12/04/1410:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.2-3
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή13/04/1411:00ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-0
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή13/04/1419:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.8-2


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ0-3 α.α.
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ3-0 α.α.
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο26/04/1411:00ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.0-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο26/04/1411:30ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΡΙΖΟΣ Ε., ΠΑΥΛΟΥ Ν.2-1
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή27/04/1411:00ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.1-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή27/04/1413:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-3 α.α.