Design-Metal
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
EMPIRE BARBERSHOP
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
VERDE PAPAGALO
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Παιδικό 1ος Όμιλος

<< Μπαράζ Παιδικού
Παιδικό 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο12/10/1310:00ΒΥΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Β.2-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο12/10/1310:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο12/10/1313:00ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.3-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο12/10/1313:00ΛΕΒΕΝΤΗΣ Ε.8-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή13/10/1311:00ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.6-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο19/10/1311:30ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι.3-4
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο19/10/1313:00ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.1-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο19/10/1313:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-4
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο19/10/1318:00ΡΙΖΟΣ Ε.5-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή20/10/1309:15ΛΑΖΑΡΗΣ Α.2-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο26/10/1310:00ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.1-10
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο26/10/1312:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο26/10/1313:00ΤΖΙΚΑ Κ.2-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο26/10/1313:30ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.0-5
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο26/10/1314:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.1-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο02/11/1310:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.4-3
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΜΦΙΑΛΗΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο02/11/1310:30ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.2-2
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο02/11/1311:30ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.3-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο02/11/1313:00ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.4-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο02/11/1313:00ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.1-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο09/11/1309:00ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-5
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο09/11/1311:30ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.1-8
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο09/11/1312:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3 α.α.
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο09/11/1312:30ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ν.1-8
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο09/11/1313:00ΝΤΟΒΑΣ Π.1-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο16/11/1309:00ΣΑΡΑΒΑΝΟΣ Α.1-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο16/11/1309:45ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.3-2
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο16/11/1311:15ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο16/11/1311:30ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.7-0
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή17/11/1311:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.1-4


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο23/11/1310:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.4-2
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο23/11/1313:00ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ.1-4
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο23/11/1313:00ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-3
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο23/11/1317:15ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.0-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή24/11/1310:30ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.0-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΜΦΙΑΛΗΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο30/11/1310:003-0 α.α.
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο30/11/1311:15ΘΕΟΛΟΓΟΣ Γ.7-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο30/11/1311:15ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.1-2
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο30/11/1311:15ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.1-3
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο30/11/1317:15ΛΕΒΕΝΤΗΣ Ε.0-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο07/12/1309:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.1-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο07/12/1311:15ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.1-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο07/12/1311:15ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.9-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο07/12/1317:15ΠΑΥΛΟΥ Ν.4-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή08/12/1311:00ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.2-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο14/12/1309:30AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο14/12/1310:00ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ.0-2
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο14/12/1311:30ΝΤΟΒΑΣ Π.4-2
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο14/12/1317:15ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.1-4
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή15/12/1311:00ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.0-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 00/00/0000:000-3 α.α.
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο21/12/1309:45ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.0-9
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο21/12/1311:15ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-3
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο21/12/1312:30ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.2-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή22/12/1313:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο04/01/1409:45ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.8-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο04/01/1410:00ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.4-2
ΑΜΦΙΑΛΗ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο04/01/1411:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-0 α.α.
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο04/01/1411:30ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.0-5
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο04/01/1412:00ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.1-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο11/01/1411:00ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι.0-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο11/01/1411:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.0-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο11/01/1411:00ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.4-2
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο11/01/1413:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-3
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή12/01/1413:30ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.0-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο18/01/1410:00ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.4-1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο18/01/1413:00ΘΕΟΛΟΓΟΣ Γ.4-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο18/01/1415:15ΣΑΡΑΒΑΝΟΣ Α.1-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή19/01/1410:30ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ν.5-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή19/01/1417:15ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.2-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο25/01/1411:15ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.4-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο25/01/1413:00ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο25/01/1413:00ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.1-0
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο25/01/1413:30ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.1-2
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή26/01/1410:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.6-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο01/02/1411:15ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.4-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο01/02/1413:00ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.2-3
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο01/02/1417:15ΠΑΥΛΟΥ Ν.1-6
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή02/02/1410:45ΛΑΖΑΡΗΣ Α.4-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή02/02/1417:15ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο08/02/1411:00ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.4-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο08/02/1412:15ΖΟΡΜΠΑΣ Α.2-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο08/02/1413:30ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.1-9
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή09/02/1410:00ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ν.1-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή09/02/1417:15ΛΕΒΕΝΤΗΣ Ε.9-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο15/02/1411:15ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.5-3
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο15/02/1413:00ΤΣΕΒΑΣ Σ.1-4
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο15/02/1417:15ΖΟΡΜΠΑΣ Α.1-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή16/02/1411:00ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.1-8
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή16/02/1417:15ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.0-3