EMPIRE BARBERSHOP
Design-Metal
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
VERDE PAPAGALO
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Παιδικό 2ος Όμιλος

<< Παιδικό 1ος Όμιλος
Παιδικό 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο12/10/1311:00ΛΙΑΡΟΣ Σ.0-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο12/10/1311:303-0 α.α.
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο12/10/1311:30ΣΚΑΛΤΣΗΣ Π.1-3
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο12/10/1314:00ΠΑΥΛΟΥ Ν.3-1
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή13/10/1308:45ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.4-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο19/10/1310:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ.1-1
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο19/10/1310:30ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.1-7
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο19/10/1311:45ΣΑΡΑΒΑΝΟΣ Α.3-0 α.α.
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο19/10/1312:00ΖΟΡΜΠΑΣ Α.1-0
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή20/10/1310:00ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ν.1-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο26/10/1311:30ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.2-2
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΙΓΙΝΑΣΣάββατο26/10/1311:45ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.3-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο26/10/1312:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α.6-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο26/10/1313:00ΘΕΟΛΟΓΟΣ Γ.2-2
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή27/10/1318:00ΡΙΖΟΣ Ε.1-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο02/11/1310:00ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι.4-3
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο02/11/1310:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Π.2-2
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο02/11/1311:30ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.2-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο02/11/1311:30ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-3
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο02/11/1317:15AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο09/11/1311:30ΡΙΖΟΣ Ε.12-3
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο09/11/1312:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-0
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΑΙΓΙΝΑΣΣάββατο09/11/1314:30ΖΟΡΜΠΑΣ Π.1-1
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο09/11/1317:15ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.8-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή10/11/1312:00ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.0-6


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο16/11/1310:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α.5-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο16/11/1313:00AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-2
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο16/11/1313:00ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.2-2
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή17/11/1311:45ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-4
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή17/11/1317:15ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.2-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο23/11/1311:45ΣΑΡΑΒΑΝΟΣ Α.0-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο23/11/1312:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.1-1
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο23/11/1312:30ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ.3-3
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο23/11/1313:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-3
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο23/11/1313:00ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο30/11/1309:30ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ν.3-0 α.α.
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΑΙΓΙΝΑΣΣάββατο30/11/1312:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-1
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο30/11/1313:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-2
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο30/11/1313:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.2-2
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή01/12/1317:15ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ.4-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο07/12/1309:30ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο07/12/1311:00ΒΥΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Β.10-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο07/12/1311:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.0-0
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο07/12/1312:30ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.2-1
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή08/12/1310:30ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.1-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο14/12/1310:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-3 α.α.
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο14/12/1311:00ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.3-1
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο14/12/1311:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-6
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο14/12/1312:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.2-1
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΑΙΓΙΝΑΣΣάββατο14/12/1312:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-0 α.α.


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο21/12/1309:45ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.0-5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο21/12/1311:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΣΑΡΑΒΑΝΟΣ Α.1-1
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΑΙΓΙΝΑΣΣάββατο21/12/1312:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-1
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή22/12/1310:30ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.6-1
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή22/12/1313:00ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.3-0 α.α.


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο04/01/1409:30ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.0-3
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο04/01/1411:00ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.2-2
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο04/01/1412:30ΘΕΟΛΟΓΟΣ Γ.0-8
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο04/01/1413:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-4
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο04/01/1414:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.4-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο11/01/1409:30ΠΑΪΖΗΣ Π.4-0
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο11/01/1409:30ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-1
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο11/01/1410:30ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.4-1
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο11/01/1412:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-2
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΙΓΙΝΑΣΣάββατο11/01/1412:00ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.5-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο18/01/1409:45ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.6-0
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο18/01/1410:30ΝΤΟΒΑΣ Π.3-1
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο18/01/1412:15ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.2-3
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο18/01/1413:00ΚΟΥΡΗ Η.0-2
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή19/01/1417:15ΠΑΥΛΟΥ Ν.1-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο25/01/1412:00ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.3-2
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο25/01/1413:00ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.3-2
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο25/01/1417:15ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.4-0
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή26/01/1410:00ΠΑΥΛΟΥ Ν.3-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο22/02/1412:00ΠΑΪΖΗΣ Π.0-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο01/02/1409:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.1-3
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο01/02/1410:30ΘΕΟΛΟΓΟΣ Γ.5-3
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο01/02/1411:00ΖΟΡΜΠΑΣ Π.1-3
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΑΙΓΙΝΑΣΣάββατο01/02/1411:45ΤΖΙΚΑ Κ.7-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο01/02/1413:00ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.1-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο08/02/1410:00ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι.0-6
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο08/02/1410:15ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.0-2
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο08/02/1412:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-1
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο08/02/1412:00ΝΤΟΒΑΣ Π.4-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή09/02/1417:15ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.2-3


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο15/02/1410:00ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.7-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο15/02/1412:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ.1-1
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΑΙΓΙΝΑΣΣάββατο15/02/1412:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.4-1
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο15/02/1413:00ΖΟΡΜΠΑΣ Π.0-6
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή16/02/1417:15ΠΑΥΛΟΥ Ν.3-2