Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
CP CONSTRUCTIONS
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
MEGASPORT
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
MNP
ΚΟΥΡΟΣ
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
orama
PHYSHIOF
HEALTH ASSISTANCE
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
Αγώνας μπαράζ για την παραμονή στην Α Κατηγορία >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο22/10/2216:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-5
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο22/10/2216:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο22/10/2217:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-5
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο22/10/2217:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.4-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή23/10/2216:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Π., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-3
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή23/10/2216:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΤΕΣΣΗΣ Δ.1-2
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή23/10/2216:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο29/10/2216:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.7-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή30/10/2213:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-2
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή30/10/2215:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-4
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή30/10/2215:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-3
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή30/10/2215:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.0-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή30/10/2216:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.1-0
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή30/10/2216:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.3-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο05/11/2215:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.1-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο05/11/2216:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.3-6
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή06/11/2215:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-2
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή06/11/2215:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.0-1
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή06/11/2215:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΣΗΠΑΚΗΣ Γ.0-2
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή06/11/2215:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-4
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ (Συνέχιση από το 46)ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΤετάρτη07/12/2216:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ.1-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο12/11/2216:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.2-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή13/11/2213:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΣΗΠΑΚΗΣ Γ.1-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή13/11/2215:303-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή13/11/2215:30ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.6-0
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή13/11/2215:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.1-1
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή13/11/2215:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.3-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή13/11/2215:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο19/11/2216:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-2
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή20/11/2212:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.3-0
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή20/11/2215:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.0-2
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή20/11/2215:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΕΣΣΗΣ Δ.3-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή20/11/2216:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-2
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή20/11/2216:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.1-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή20/11/2216:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο26/11/2215:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-2
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο26/11/2215:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή27/11/2212:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ ..3-0
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή27/11/2215:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.1-4
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή27/11/2215:306-0
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή27/11/2215:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.3-2
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή27/11/2216:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο03/12/2216:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.5-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή04/12/2213:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-2
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή04/12/2215:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.0-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή04/12/2215:303-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή04/12/2215:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-2
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή04/12/2215:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ.1-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή04/12/2215:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.2-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο10/12/2216:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.0-2
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή11/12/2213:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-4
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή11/12/2215:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-1
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή11/12/2215:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.0-3
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή11/12/2215:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.1-2
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή11/12/2215:30ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.2-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή11/12/2216:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή18/12/2212:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Π., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.3-2
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή18/12/2213:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή18/12/2215:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.4-2
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή18/12/2215:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή18/12/2215:30ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.4-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή18/12/2215:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή18/12/2216:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο07/01/2316:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.0-5
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή08/01/2313:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή08/01/2315:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή08/01/2315:00ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.2-2
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή08/01/2315:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.0-2
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή08/01/2315:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή08/01/2316:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.1-4


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο14/01/2316:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή15/01/2315:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.2-1
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή15/01/2315:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.0-2
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή15/01/2315:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.2-1
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή15/01/2315:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-0
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή15/01/2315:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή15/01/2315:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Γ.0-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο21/01/2316:00ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-6
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή22/01/2313:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-3
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή22/01/2313:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.0-5
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή22/01/2315:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.3-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή22/01/2315:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.2-3
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή22/01/2316:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.0-2
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή22/01/2316:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.2-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο28/01/2315:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.6-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο28/01/2316:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.2-0
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή29/01/2313:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή29/01/2313:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-0
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή29/01/2315:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή29/01/2315:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.6-2
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή29/01/2315:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.0-6


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο04/02/2315:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο04/02/2316:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή05/02/2313:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Π., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.3-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή05/02/2313:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.0-2
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή05/02/2315:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.5-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή05/02/2315:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.3-0 α.α.
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ (Συνέχιση από το 46 με το σκορ 2-1)ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Πέμπτη16/02/2316:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο11/02/2316:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.0-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο11/02/2316:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.1-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή12/02/2315:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΓΚΑΡΑ Σ.3-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή12/02/2315:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή12/02/2316:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ .., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-1
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή12/02/2316:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.4-0
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή12/02/2316:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.4-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο18/02/2316:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο18/02/2316:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.0-2
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο18/02/2316:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.6-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή19/02/2313:00ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή19/02/2315:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή19/02/2316:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.3-0
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή19/02/2316:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΣΗΠΑΚΗ Β.1-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤετάρτη22/02/2316:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΤετάρτη22/02/2316:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.0-2
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤετάρτη22/02/2316:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.5-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΤετάρτη22/02/2316:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-3
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤετάρτη22/02/2316:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.3-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη22/02/2317:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β.0-10
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΤετάρτη15/03/2317:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-7


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο25/02/2316:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΓΚΑΡΑ Σ.0-2
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή26/02/2312:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΣΗΠΑΚΗ Β., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.10-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή26/02/2316:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-0
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή26/02/2316:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.5-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή26/02/2316:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.3-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή26/02/2316:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.6-0
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή26/02/2316:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.3-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο04/03/2316:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.3-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο04/03/2316:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.4-5
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή05/03/2311:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.3-2
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή05/03/2313:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.0-1
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή05/03/2313:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-4
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή05/03/2316:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.1-2
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή05/03/2316:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο11/03/2316:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή12/03/2315:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.6-2
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή12/03/2316:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.0-2
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή12/03/2316:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή12/03/2316:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Π., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.2-1
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή12/03/2316:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.0-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή12/03/2316:30ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ., ΒΑΪΛΑΣ Ι.0-5


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο18/03/2316:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.6-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο18/03/2316:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β.0-2
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή19/03/2312:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-3
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή19/03/2313:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.4-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή19/03/2316:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή19/03/2316:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.2-1
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή19/03/2316:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-3


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο25/03/2316:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-2
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο25/03/2316:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΚΑΡΑ Σ.0-0
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή26/03/2314:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-2
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή26/03/2314:00ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.0-2
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή26/03/2317:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.2-2
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή26/03/2317:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-3
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή26/03/2317:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-2


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο01/04/2317:30ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.7-0
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή02/04/2316:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-0
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή02/04/2316:30ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.7-2
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή02/04/2316:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-2
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή02/04/2316:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.2-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή02/04/2316:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή02/04/2317:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.2-3


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο08/04/2317:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Π., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.6-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο08/04/2317:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο08/04/2317:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-6
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο08/04/2317:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-0
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο08/04/2317:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.2-2
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο08/04/2317:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.4-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο08/04/2317:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΑΡΑ Σ.1-1


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο22/04/2317:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΑΡΑ Σ.6-0
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο22/04/2317:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο22/04/2317:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.2-3
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή23/04/2312:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή23/04/2316:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.2-0
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή23/04/2316:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή23/04/2317:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.3-1


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο29/04/2316:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β.4-1
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο29/04/2317:30ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΓΚΑΡΑ Σ.2-5
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή30/04/2314:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.0-2
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή30/04/2314:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.4-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή30/04/2314:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.3-2
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή30/04/2315:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΣΗΠΑΚΗΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.5-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή30/04/2315:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1