IEK ΑΛΦΑ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Design-Metal
IEK ΑΛΦΑ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΒΕΚΡΑΚΟΣ 2
ΤΕΧΝΟΠΑΝ2
VERDE PAPAGALO
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Bitros

Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΑΝΑΒΟΛΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ, 24/9/2021 09:29
Η Ε.Ε. της Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ λαμβάνοντας υπόψιν της αιτήματα σωματείων των οποίων δεν έχουν εκδοθεί τα δελτία τους (Μεταγραφών& Επανεκδόσεις )από την ΕΠΟ,  αναβάλει τους κάτωθι αγώνες του Κυπέλλου:   ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ   ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ   ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙ... περισσότερα...
Προσοχή!! Η Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ ενημερώνει, 23/9/2021 12:55
         Ενόψει των αγώνων Κυπέλλου του ΣΚ 25-26/9/2021, ισχύουν τα εξής:   Τα διαγωνιζόμενα σωματεία, θα πρέπει να προσκομίζουν στον διαιτητή:  α)τα νέα «ΑΣΠΡΑ» δελτία  ποδοσφαιριστών  β) την Κάρτα Υγείας ποδοσφαιριστή σε ΙΣΧΥ  γ) επιπρόσθετα για την είσοδο  των ποδοσφαιριστών και των  αξιωματούχων, θα πρέπει να προσκομισ... περισσότερα...
Κλήσεις Μικτής Κ14 για προπόνηση, 23/9/2021 12:50
         Από τον προπονητή της Μικτής Κ14  κ.  Φώτη Κεραμιδά  και τους συνεργάτες του, καλούνται τη Δευτέρα 27.9.2021  και ώρα συγκέντρωσης 14:45, να βρίσκονται στο Γηπ. Σ.Ε.Φ.  ποδοσφαιριστές γεννηθέντες το 2008 και 2009  για δοκιμή και αξιολόγηση με σκοπό την στελέχωση της μικτής  ομάδας Κ-14 περιόδου 2021-2022.       Η πρόταση-υπόδειξη από κάθε ο... περισσότερα...
iek alfa

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2021-2022
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο25/09/2116:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
3-0
2.ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο25/09/2116:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
1-5
3.ΑΜΦΙΑΛΗ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο25/09/2116:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
Αναβλήθηκε
4.ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο25/09/2116:30Αναβλήθηκε
5.Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο25/09/2116:30ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
0-1
6.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο25/09/2116:30Αναβλήθηκε
7.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο25/09/2116:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΖΕΛΕΠΗ ΜΑΡΙΛΙΝΑ)
1-0
8.ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο25/09/2116:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
1-3
9.ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο25/09/2116:30ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΤΖΙΩΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
0-1
10.ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο25/09/2117:00Αναβλήθηκε
11.ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο25/09/2117:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΝΕΛΛΟΣ .)
3-0
12.ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή26/09/2110:00Αναβλήθηκε
13.ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή26/09/2110:00Αναβλήθηκε
14.ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή26/09/2111:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
Αναβλήθηκε
15.ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή26/09/2111:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
16.ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή26/09/2113:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
17.ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή26/09/2113:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΣΙΓΑΝΟΥ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)
18.ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή26/09/2113:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)
19.ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή26/09/2116:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .)
20.ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή26/09/2116:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
Αναβλήθηκε
21.ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή26/09/2116:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
Αναβλήθηκε
22.ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή26/09/2116:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
Αναβλήθηκε
23.ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή26/09/2116:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
24.ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή26/09/2116:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΝΕΛΛΟΣ .)
25.ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή26/09/2116:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
26.ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή26/09/2117:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2021-2022
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη06/10/2117:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.