Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
CP CONSTRUCTIONS
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
MEGASPORT
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
MNP
ΚΟΥΡΟΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
orama
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
PHYSHIOF
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Play-out Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο22/10/2217:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.1-0
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή23/10/2214:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή23/10/2216:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή23/10/2216:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή23/10/2216:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή23/10/2216:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β.1-3
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή23/10/2216:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.0-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο29/10/2216:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-2
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο29/10/2217:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-1
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο29/10/2217:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή30/10/2212:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β.0-0
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή30/10/2216:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.6-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή30/10/2216:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.4-4
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή30/10/2216:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.2-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΚΑΡΑΒΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο05/11/2215:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.0-2
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο05/11/2216:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-5
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή06/11/2212:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΣΗΠΑΚΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή06/11/2213:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-2
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή06/11/2214:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.4-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή06/11/2215:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή06/11/2216:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο12/11/2215:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-1
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο12/11/2216:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.2-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή13/11/2211:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-3
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή13/11/2212:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.7-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή13/11/2213:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.3-3
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή13/11/2215:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή13/11/2216:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΣΗΠΑΚΗΣ Γ.2-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΚΑΡΑΒΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο19/11/2215:300-1
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο19/11/2216:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.1-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο19/11/2216:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΣΗΠΑΚΗΣ Γ.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο19/11/2216:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-1
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή20/11/2214:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.6-1
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή20/11/2215:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β.2-3
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή20/11/2216:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-4


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο26/11/2215:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.1-2
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο26/11/2216:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο26/11/2216:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.7-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή27/11/2212:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-0
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή27/11/2214:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.1-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΚΑΡΑΒΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή27/11/2215:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-3
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή27/11/2215:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.4-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο03/12/2215:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο03/12/2216:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β.0-0
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή04/12/2213:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.4-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή04/12/2213:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-1
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή04/12/2213:15ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ.0-3 α.α.
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή04/12/2214:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.0-7
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή04/12/2215:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.1-4


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο10/12/2215:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-2
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο10/12/2216:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο10/12/2216:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.0-0
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο10/12/2216:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή11/12/2213:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.0-4
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή11/12/2214:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.3-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή11/12/2215:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ.2-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο17/12/2215:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο17/12/2215:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.2-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο17/12/2216:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.4-1
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο17/12/2216:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή18/12/2213:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.1-1
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή18/12/2215:15ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.4-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή18/12/2216:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.3-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο07/01/2315:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-4
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο07/01/2315:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-1
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο07/01/2316:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή08/01/2313:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-2
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή08/01/2314:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-0
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή08/01/2315:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.0-7
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή08/01/2315:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.0-5


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο14/01/2315:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο14/01/2316:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β.4-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο14/01/2316:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.0-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή15/01/2313:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.0-3
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή15/01/2313:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ.8-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή15/01/2313:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-5
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή15/01/2316:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο21/01/2315:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Γ.2-1
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο21/01/2316:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β.5-2
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο21/01/2316:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.1-5
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή22/01/2311:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.3-0
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή22/01/2314:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.5-0
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή22/01/2315:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-4
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή22/01/2315:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.2-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο28/01/2315:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.0-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο28/01/2316:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.3-3
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο28/01/2316:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο28/01/2316:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή29/01/2311:45ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.0-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή29/01/2316:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή29/01/2316:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο04/02/2316:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-4
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο04/02/2316:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.1-2
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο04/02/2316:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΣΗΠΑΚΗΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο04/02/2316:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.6-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο04/02/2316:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.1-1
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή05/02/2315:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.0-5
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή05/02/2315:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΓΚΟΛΕΣ Π.3-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο11/02/2316:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-3
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο11/02/2316:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-4
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή12/02/2313:30ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.1-6
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή12/02/2313:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-3
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή12/02/2314:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-3
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή12/02/2316:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή12/02/2316:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.0-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤετάρτη15/02/2316:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Τετάρτη15/02/2316:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.5-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΤετάρτη15/02/2317:00ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.5-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΠέμπτη16/02/2315:15ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-2
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΠέμπτη16/02/2315:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.4-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠέμπτη16/02/2316:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-0
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Τετάρτη22/02/2316:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΤΕΣΣΗΣ Δ.1-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή19/02/2311:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.0-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή19/02/2313:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-6
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή19/02/2314:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.0-1
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή19/02/2316:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-4
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή19/02/2316:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.1-2
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή19/02/2316:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.2-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή19/02/2316:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.4-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο25/02/2316:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο25/02/2316:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.7-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο25/02/2316:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β.1-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο25/02/2316:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.1-2
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο25/02/2317:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.4-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή26/02/2314:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.1-1
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή26/02/2315:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-2


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο04/03/2316:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-0
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο04/03/2316:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ ..0-3
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο04/03/2316:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.4-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο04/03/2316:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή05/03/2315:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.2-1
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή05/03/2316:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.4-1
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή05/03/2316:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.0-6


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο11/03/2316:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.0-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο11/03/2316:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-3
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο11/03/2316:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.3-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή12/03/2313:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.3-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή12/03/2313:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.1-0
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή12/03/2314:15ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή12/03/2316:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.3-2


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο18/03/2316:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο18/03/2316:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή19/03/2313:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-4
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή19/03/2315:00ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-4
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή19/03/2316:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-0
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή19/03/2316:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.6-1
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή19/03/2316:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-3


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο25/03/2316:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.2-1
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο25/03/2316:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.8-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή26/03/2312:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.3-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή26/03/2314:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.3-4
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή26/03/2315:15ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.0-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή26/03/2317:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-3
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή26/03/2317:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-3


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο01/04/2317:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β.0-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο01/04/2317:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΓΚΑΡΑ Σ.4-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο01/04/2317:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.7-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο01/04/2317:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.5-2
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή02/04/2314:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.4-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή02/04/2315:00ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α.2-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή02/04/2317:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.2-1


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο08/04/2317:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή09/04/2314:15ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.5-0
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή09/04/2314:15ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.2-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΜΦΙΑΛΗΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή09/04/2314:15ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-4
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή09/04/2314:15ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.2-2
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή09/04/2314:15ΚΑΖΑΣ Ι., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.0-12
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή09/04/2314:15ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.5-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο22/04/2317:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-3
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο22/04/2317:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β.0-2
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο22/04/2317:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο22/04/2317:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή23/04/2314:30ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.0-2
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή23/04/2316:30ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΓΚΑΡΑ Σ.8-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή23/04/2316:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-4


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο29/04/2317:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΓΚΟΛΕΣ Π.4-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο29/04/2317:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.1-2
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο29/04/2317:30ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ.1-2
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή30/04/2315:00ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΣΗΠΑΚΗ Β.0-5
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή30/04/2315:00ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΑΡΑ Σ.1-2
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή30/04/2317:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΜΦΙΑΛΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή30/04/2317:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.3-0 α.α.