Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
SOUTAS
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
CP CONSTRUCTIONS
ΚΟΥΡΟΣ
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
MEGASPORT
MNP
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
orama
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο05/10/1916:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.4-0
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο05/10/1916:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-2
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο05/10/1916:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο05/10/1916:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-0
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο05/10/1916:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΤΣΑΝΟΣ Ι.0-3 α.α.
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή06/10/1911:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-1
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή06/10/1912:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.0-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο12/10/1916:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΤΕΣΣΗΣ Δ.1-2
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο12/10/1916:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.0-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή13/10/1911:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή13/10/1912:00ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.1-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή13/10/1913:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.3-0
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή13/10/1913:45ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.3-1
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή13/10/1916:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο19/10/1916:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.0-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο19/10/1916:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.3-0
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή20/10/1913:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή20/10/1916:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΒΑΪΛΑΣ Ι.3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή20/10/1917:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή20/10/1917:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΤΣΑΝΟΣ Ι.3-3
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη06/11/1915:45ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.1-4


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο26/10/1916:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.4-0
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή27/10/1911:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.2-4
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή27/10/1912:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.0-6
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή27/10/1913:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή27/10/1915:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή27/10/1915:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.3-1
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή27/10/1917:15ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-5


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο02/11/1915:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΑΪΛΑΣ Ι.0-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο02/11/1915:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.2-3
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή03/11/1910:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή03/11/1912:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.2-2
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή03/11/1915:00ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή03/11/1915:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.1-4
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή03/11/1917:15ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.6-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο09/11/1915:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.0-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο09/11/1915:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.4-0
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή10/11/1910:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΠΗΛΙΟΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.0-3 α.α.
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή10/11/1911:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή10/11/1912:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.0-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή10/11/1912:45ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.3-3
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή10/11/1915:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο16/11/1915:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-3
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή17/11/1910:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΣΠΗΛΙΟΣ Γ.1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή17/11/1910:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.3-0 α.α.
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή17/11/1912:45ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή17/11/1913:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή17/11/1915:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή17/11/1917:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ0-3 α.α.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο23/11/1915:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.3-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή24/11/1911:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή24/11/1911:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΤΖΙΩΤΗΣ Α., ΤΕΣΣΗΣ Δ.0-3
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή24/11/1912:45ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή24/11/1913:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-1
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή24/11/1917:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.1-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ3-0 α.α.
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο30/11/1915:15ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή01/12/1910:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.2-0
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή01/12/1911:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή01/12/1914:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.1-2
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή01/12/1915:15ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-5
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή01/12/1915:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.0-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ 0-3 α.α.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο07/12/1915:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.0-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο07/12/1915:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή08/12/1911:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή08/12/1913:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.3-1
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή08/12/1915:15ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-4
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή08/12/1915:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ3-0 α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή15/12/1911:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.1-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή15/12/1912:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.1-2
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή15/12/1913:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ.0-0
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή15/12/1913:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή15/12/1916:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.1-1
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή22/12/1915:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ3-0 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή05/01/2011:00ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΥ Α., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή05/01/2011:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.2-1
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή05/01/2013:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.0-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή05/01/2013:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή05/01/2015:15ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή05/01/2015:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-4


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ0-3 α.α.
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο11/01/2015:15ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.0-1
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο11/01/2015:15ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-4
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο11/01/2015:15ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.0-3
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο11/01/2015:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π.5-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή12/01/2011:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-3
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή12/01/2015:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.2-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ3-0 α.α.
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο18/01/2016:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.1-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή19/01/2012:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-4
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή19/01/2013:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή19/01/2013:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.2-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή19/01/2015:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή19/01/2015:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ0-3 α.α.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο25/01/2015:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.3-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή26/01/2010:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.3-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή26/01/2010:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή26/01/2013:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.2-3
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή26/01/2015:30ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.0-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή26/01/2015:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.2-3


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ3-0 α.α.
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή02/02/2010:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.0-1
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή02/02/2012:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.0-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή02/02/2013:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή02/02/2013:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή02/02/2013:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-2
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή02/02/2015:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ3-0 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο08/02/2015:00ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.0-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο08/02/2015:45ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.5-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή09/02/2010:15ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή09/02/2013:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-0
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή09/02/2013:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-6
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή09/02/2015:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.4-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ0-3 α.α.
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο15/02/2015:45ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΣΑΝΟΣ Ι.3-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο15/02/2015:45ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή16/02/2012:00ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή16/02/2013:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-2
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή16/02/2013:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π.3-1
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή16/02/2013:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.2-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ3-0 α.α.
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή23/02/2010:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή23/02/2013:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-3
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή23/02/2013:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή23/02/2013:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή23/02/2013:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-2
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή23/02/2015:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.0-6


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ0-3 α.α.
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο07/03/2016:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο07/03/2016:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή08/03/2011:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-1
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή08/03/2013:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.0-3
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή08/03/2013:30ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.1-1
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή08/03/2013:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-2


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο14/03/2016:00Αναβλήθηκε
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή15/03/2011:00Αναβλήθηκε
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή15/03/2012:00Αναβλήθηκε
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή15/03/2013:30Αναβλήθηκε
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή15/03/2013:30Αναβλήθηκε
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή15/03/2013:30Αναβλήθηκε


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ