Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Κ14 - Β Φάση - 3ος Όμιλος
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ | ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | Σάββατο | 04/02/23 | 10:00 | ΣΕΡΕΠΑΣ Α. | 2-0 |
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 05/02/23 | 12:00 | ΚΑΖΑΣ Ι. | Αναβλήθηκε |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Σάββατο | 11/02/23 | 18:00 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ. | 3-0 α.α. |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 12/02/23 | 11:30 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ. | 4-2 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ | 00/00/00 | 00:00 | 0-3 α.α. | |||
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 18/02/23 | 12:00 | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | 2-8 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | 3-0 α.α. | |||||
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 04/03/23 | 11:30 | ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α. | 3-3 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | 0-3 α.α. | |||||
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Κυριακή | 12/03/23 | 10:15 | ΔΑΜΙΓΟΣ Γ. | 0-1 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 18/03/23 | 14:15 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. | 0-11 |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Κυριακή | 19/03/23 | 18:30 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | 3-1 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ | 0-3 α.α. | |||||
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 02/04/23 | 10:00 | ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α. | 3-0 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | 3-0 α.α. | |||||
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | Σάββατο | 08/04/23 | 14:30 | 3-0 α.α. |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | 0-3 α.α. | |||||
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Σάββατο | 22/04/23 | 13:00 | ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ. | 4-2 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | ||||||
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ | ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | Σάββατο | 06/05/23 | 11:00 | ΣΕΡΕΠΑΣ Α. | 3-2 |