Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Προπαιδικό 3ος Όμιλος
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 19/03/16 | 13:00 | ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. | 2-1 |
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 20/03/16 | 10:00 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | 0-1 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 02/04/16 | 10:00 | ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. | 2-1 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 03/04/16 | 12:30 | ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π. | 1-1 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 09/04/16 | 10:00 | ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π. | 0-2 |
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 09/04/16 | 10:00 | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | 2-0 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 16/04/16 | 10:30 | ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. | 1-0 |
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 17/04/16 | 09:30 | ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. | 1-1 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Κυριακή | 24/04/16 | 10:30 | ΒΑΛΒΗΣ Κ. | 2-2 |
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 24/04/16 | 11:00 | ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α. | 0-1 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 07/05/16 | 10:00 | ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | 1-0 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 08/05/16 | 10:00 | ΒΑΛΒΗΣ Κ. | 0-0 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 14/05/16 | 11:45 | ΤΣΑΝΟΣ Ι. | 2-2 |
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 15/05/16 | 17:00 | ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. | 4-2 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 21/05/16 | 11:30 | ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Φ. | 3-0 |
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 22/05/16 | 10:00 | ΔΟΥΛΗΣ Γ. | 0-3 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 28/05/16 | 11:00 | ΡΑΠΤΗΣ Θ. | 1-1 |
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 29/05/16 | 10:00 | ΔΟΥΛΗΣ Γ. | 1-0 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 04/06/16 | 10:00 | ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. | 0-2 |
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 05/06/16 | 18:00 | ΔΟΥΛΗΣ Γ. | 3-0 |