Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
CP CONSTRUCTIONS
ΚΟΥΡΟΣ
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
MNP
MEGASPORT
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
PHYSHIOF
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
orama
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο23/09/2317:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.5-2
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο23/09/2317:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.2-1
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο23/09/2317:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-5
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή24/09/2312:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.0-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή24/09/2316:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΚΑΡΑ Σ.2-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή24/09/2316:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.0-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή24/09/2316:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο30/09/2316:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΑΡΑ Σ.2-1
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο30/09/2317:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.1-3
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο30/09/2317:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή01/10/2312:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.0-1
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή01/10/2314:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.1-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή01/10/2316:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.2-1
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή01/10/2316:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.6-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο21/10/2317:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-6
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή22/10/2311:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή22/10/2313:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή22/10/2316:30ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.0-3
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή22/10/2316:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.1-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή22/10/2316:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή22/10/2316:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.3-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή29/10/2311:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή29/10/2313:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.1-2
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή29/10/2315:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.2-3
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΚυριακή29/10/2315:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.5-0
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή29/10/2315:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΓΚΑΡΑ Σ.4-0
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή29/10/2315:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-0
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή29/10/2315:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.6-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο04/11/2315:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ ..2-1
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο04/11/2316:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-6
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή05/11/2313:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.2-2
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή05/11/2315:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΕΣΣΗΣ Δ.1-2
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή05/11/2315:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-3
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή05/11/2315:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή05/11/2315:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο11/11/2315:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-3
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο11/11/2315:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.2-3
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο11/11/2315:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο11/11/2315:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π.5-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο11/11/2318:15ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-5
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή12/11/2315:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή12/11/2315:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΕΣΣΗΣ Δ.3-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο18/11/2315:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο18/11/2316:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ ..5-1
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή19/11/2313:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή19/11/2315:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.2-1
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή19/11/2315:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-0
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή19/11/2315:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-0
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή19/11/2315:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΠΙΝΙΑΣ Ε., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο25/11/2315:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β.0-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο25/11/2315:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.3-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή26/11/2312:30ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΜΠΙΝΙΑΣ Ε.0-5
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή26/11/2313:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.5-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή26/11/2315:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή26/11/2315:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή26/11/2315:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΜΠΙΝΙΑΣ Ε., ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α.0-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο02/12/2315:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-5
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο02/12/2315:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.2-3
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή03/12/2313:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΒΟΓΙΑΤΖΗ Ε., ΜΠΙΝΙΑΣ Ε.2-1
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΚυριακή03/12/2315:00ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΓΚΑΡΑ Σ.5-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή03/12/2315:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή03/12/2315:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή03/12/2315:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΔΑΜΙΓΟΣ Γ.5-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο09/12/2315:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο09/12/2315:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο09/12/2315:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.0-2
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή10/12/2312:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΗ Ε., ΜΠΙΝΙΑΣ Ε.0-3
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή10/12/2315:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Π., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.2-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή10/12/2315:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.3-0
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή10/12/2315:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο16/12/2315:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.5-0
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή17/12/2311:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.4-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή17/12/2315:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή17/12/2315:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.3-0
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΚυριακή17/12/2315:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή17/12/2315:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-2
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή17/12/2315:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΒΟΓΙΑΤΖΗ Ε.5-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή07/01/2411:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.2-1
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή07/01/2411:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-8
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή07/01/2413:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή07/01/2415:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-4
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή07/01/2415:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.2-2
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή07/01/2415:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή07/01/2415:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο13/01/2415:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.7-0
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο13/01/2415:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-3
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο13/01/2415:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.4-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή14/01/2415:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΜΠΙΝΙΑΣ Ε.1-0
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή14/01/2415:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή14/01/2415:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-2
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή14/01/2415:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ ..7-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο20/01/2415:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.1-1
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή21/01/2411:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.0-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή21/01/2412:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.0-0
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή21/01/2413:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.2-4
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή21/01/2415:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-1
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή21/01/2415:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β.1-1
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΚυριακή21/01/2415:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.0-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο27/01/2415:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΕΣΣΗΣ Δ.0-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο27/01/2415:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.0-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο27/01/2415:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.0-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή28/01/2411:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.8-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή28/01/2412:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.0-8
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή28/01/2415:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΗ Ε.1-0
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή28/01/2415:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ ..2-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο03/02/2415:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.2-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο03/02/2415:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή04/02/2415:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-1
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή04/02/2415:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.4-2
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΚυριακή04/02/2415:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.4-2
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή04/02/2415:30ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΗ Ε., ΓΚΟΛΕΣ Π.3-0
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή04/02/2415:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.0-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο10/02/2415:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή11/02/2411:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-6
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή11/02/2413:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΒΟΓΙΑΤΖΗ Ε.3-1
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή11/02/2413:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΖΑΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.1-5
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή11/02/2415:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.0-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή11/02/2415:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.0-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή11/02/2415:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΙΝΙΑΣ Ε.6-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο17/02/2415:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β.1-1
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΚυριακή18/02/2415:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή18/02/2415:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΓΚΟΛΕΣ Π.3-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή18/02/2415:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-0
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή18/02/2415:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.3-0 α.α.
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή18/02/2415:30ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Ν.3-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή18/02/2415:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.2-4


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο24/02/2415:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-3
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο24/02/2415:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΓΚΟΛΕΣ Π.4-0
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή25/02/2411:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.2-4
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή25/02/2413:00ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΚυριακή25/02/2415:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.2-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή25/02/2415:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-6
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή25/02/2415:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.3-2


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο02/03/2416:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.2-2
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή03/03/2413:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή03/03/2413:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή03/03/2414:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-0
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή03/03/2415:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Ν.1-0
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή03/03/2415:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΚΑΖΑΣ Ι.2-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή03/03/2415:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.6-2


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο09/03/2415:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ ..4-1
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο09/03/2416:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.1-2
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο09/03/2416:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-4
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο09/03/2416:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.1-1
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή10/03/2413:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή10/03/2415:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-2
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή10/03/2416:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ.4-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο23/03/2418:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.2-2
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή24/03/2412:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΑΡΑ Σ.1-11
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή24/03/2415:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή24/03/2415:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΤΕΣΣΗΣ Δ.0-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή24/03/2415:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-2
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή24/03/2415:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.0-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή24/03/2416:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-3


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο30/03/2416:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-0
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο30/03/2416:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.4-1
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο30/03/2416:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.2-0
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο30/03/2416:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.2-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο30/03/2416:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-1
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή31/03/2414:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.9-0
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή31/03/2414:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.7-0


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο06/04/2416:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο06/04/2416:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο06/04/2416:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.0-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο06/04/2416:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.3-3
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο06/04/2416:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.1-2
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο06/04/2416:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.1-5
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο06/04/2416:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-2


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο13/04/2416:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-2
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο13/04/2416:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.1-0
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο13/04/2416:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.3-4
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο13/04/2416:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.3-2
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή14/04/2417:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.6-0
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή14/04/2417:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.9-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή14/04/2417:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.0-1


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ