Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
CP CONSTRUCTIONS
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
MNP
MEGASPORT
ΚΟΥΡΟΣ
orama
PHYSHIOF
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Play-out Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Play-out Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ 0-3 α.α.
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο19/03/2217:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.4-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή20/03/2213:30ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ3-0 α.α.
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο26/03/2217:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-3
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή27/03/2211:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ3-0 α.α.
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή03/04/2211:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.3-2
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή03/04/2214:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.3-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ0-3 α.α.
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή10/04/2213:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.2-2
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή10/04/2217:30ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.0-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ0-3 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή17/04/2212:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.0-4
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή17/04/2213:00ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.0-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ3-0 α.α.
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή01/05/2214:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.3-2
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή01/05/2217:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.3-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ0-3 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή08/05/2217:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-3
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή08/05/2217:00ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.0-5


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ0-3 α.α.
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο14/05/2217:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.1-3
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή15/05/2212:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.0-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ3-0 α.α.
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο21/05/2218:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.4-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο21/05/2218:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ.2-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ3-0 α.α.
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή29/05/2212:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.2-4
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή29/05/2212:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.2-0