Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
CP CONSTRUCTIONS
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
ΚΟΥΡΟΣ
MNP
MEGASPORT
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
PHYSHIOF
orama
Έντυπο Καλογερόγιαννης
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
HEALTH ASSISTANCE
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Play-out Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο09/10/2116:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΕΣΣΗΣ Δ.1-2
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο09/10/2116:30ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.2-1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή10/10/2112:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.1-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή10/10/2116:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.5-1
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο16/10/2116:30ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.4-0
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο16/10/2116:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-1
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο16/10/2116:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή17/10/2114:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΚΟΥΤΗΣ Α.3-1
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο23/10/2116:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.0-1
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο23/10/2117:00ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-5
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή24/10/2112:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-1
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή24/10/2116:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.0-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο30/10/2116:30ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.1-3
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή31/10/2111:00ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή31/10/2112:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.0-2
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή31/10/2113:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΒΑΪΛΑΣ Ι.3-2
Ρεπό: Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο06/11/2115:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.3-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο06/11/2115:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή07/11/2111:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΕΣΣΗΣ Δ.1-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή07/11/2113:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-0
Ρεπό: ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο13/11/2115:30ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΕΣΣΗΣ Δ.0-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή14/11/2111:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.4-0
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή14/11/2112:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.1-0
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή14/11/2115:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
Ρεπό: ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο20/11/2115:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή21/11/2110:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.2-1
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή21/11/2111:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή21/11/2115:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.1-1
Ρεπό: ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο27/11/2115:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή28/11/2111:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.2-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή28/11/2112:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.2-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή28/11/2115:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
Ρεπό: ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο04/12/2115:30ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.1-2
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο04/12/2116:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.1-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή05/12/2110:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.2-1
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή05/12/2115:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.0-2
Ρεπό: ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο11/12/2115:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή12/12/2111:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.2-3
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή12/12/2111:30ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.4-4
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή12/12/2115:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.1-2
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο18/12/2115:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.1-2
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο18/12/2115:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.5-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή19/12/2111:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.1-3
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή19/12/2115:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-1
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο22/01/2215:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.4-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο22/01/2215:30ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή23/01/2210:45ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΣΙΓΑΝΟΥ Γ.2-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή23/01/2212:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο29/01/2216:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο29/01/2216:05ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.4-1
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή30/01/2210:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή30/01/2215:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.2-1
Ρεπό: Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο05/02/2216:00ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.1-1
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή06/02/2212:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.1-3
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή06/02/2212:30ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή06/02/2213:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.1-0
Ρεπό: ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο12/02/2216:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.0-3
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή13/02/2211:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή13/02/2213:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.3-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή13/02/2216:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.3-1
Ρεπό: ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο19/02/2216:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-2
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο19/02/2216:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.0-2
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή20/02/2210:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.1-2
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή20/02/2210:30ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
Ρεπό: ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο26/02/2216:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.1-1
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή27/02/2212:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.3-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή27/02/2213:00ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.1-1
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή27/02/2216:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΚΑΖΑΣ Ι.4-0
Ρεπό: ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή13/03/2211:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.3-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή13/03/2211:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.2-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή13/03/2211:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή13/03/2213:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.2-0
Ρεπό: ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ