Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
CP CONSTRUCTIONS
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
MNP
ΚΟΥΡΟΣ
MEGASPORT
orama
PHYSHIOF
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
HEALTH ASSISTANCE
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Play-out Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο02/10/2117:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.1-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή03/10/2117:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ.0-3 α.α.
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή03/10/2117:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.1-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή03/10/2117:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.0-4
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή03/10/2117:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή03/10/2118:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο09/10/2117:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΓΑΝΟΥ Γ.1-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή10/10/2113:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.5-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή10/10/2113:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΣΙΓΑΝΟΥ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή10/10/2116:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή10/10/2116:30ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΑΪΛΑΣ Ι.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή10/10/2117:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή17/10/2113:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-3
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή17/10/2114:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-0
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή17/10/2116:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.0-2
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή17/10/2116:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.3-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή17/10/2116:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή17/10/2117:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο23/10/2116:30ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.5-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο23/10/2116:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο23/10/2116:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή24/10/2113:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή24/10/2114:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.3-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή24/10/2116:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.4-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο30/10/2116:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή31/10/2112:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΗ Ε., ΠΟΥΛΟΣ Κ.3-0
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή31/10/2112:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.0-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή31/10/2113:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή31/10/2115:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.0-2
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή31/10/2116:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.3-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο06/11/2115:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΣΙΓΑΝΟΥ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο06/11/2116:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.4-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο06/11/2116:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΟΓΙΑΤΖΗ Ε., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.3-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή07/11/2111:30ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.3-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή07/11/2115:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.4-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή07/11/2116:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή14/11/2112:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΘΕΟΔΟΣΑΚΗΣ Ζ.0-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή14/11/2115:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.0-5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή14/11/2115:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.3-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή14/11/2115:30ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή14/11/2115:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.0-4
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή14/11/2115:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο20/11/2115:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΣΙΓΑΝΟΥ Γ.3-2
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο20/11/2116:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή21/11/2112:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΠΟΥΛΟ ..0-1
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή21/11/2112:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΘΕΟΔΟΣΑΚΗΣ Ζ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή21/11/2115:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.2-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή21/11/2116:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο27/11/2115:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ.0-5
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο27/11/2115:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο27/11/2116:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.5-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή28/11/2113:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή28/11/2113:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή28/11/2115:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΘΕΟΔΟΣΑΚΗΣ Ζ.0-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο04/12/2115:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.2-2
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο04/12/2115:45ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.1-0
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή05/12/2113:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή05/12/2115:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-3
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή05/12/2116:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή05/12/2116:30ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΣΙΓΑΝΟΥ Γ.3-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο11/12/2115:30ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.5-1
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο11/12/2115:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή12/12/2113:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.4-2
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή12/12/2115:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.2-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή12/12/2115:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-2
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή12/12/2116:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο18/12/2115:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.1-0
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο18/12/2115:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή19/12/2113:00ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.5-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή19/12/2115:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΗ Ε., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή19/12/2115:45ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.2-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή19/12/2116:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΖΑΣ Ι., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.3-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο15/01/2215:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.0-2
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή16/01/2212:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΪΛΑΣ Ι.0-2
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή16/01/2215:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.3-0
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή16/01/2215:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β.2-2
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή16/01/2215:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-2
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή16/01/2216:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.1-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο22/01/2215:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΕΣΣΗΣ Δ.1-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο22/01/2216:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.5-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή23/01/2213:00ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή23/01/2213:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή23/01/2215:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή23/01/2216:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ.0-3


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο29/01/2215:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-2
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή30/01/2213:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-0
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή30/01/2215:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή30/01/2215:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή30/01/2216:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-3
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή30/01/2216:00ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΜΦΙΑΛΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο05/02/2216:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-3
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο05/02/2216:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.0-3
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο05/02/2216:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή06/02/2215:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-0
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή06/02/2215:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.7-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή06/02/2216:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο12/02/2216:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.5-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή13/02/2213:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή13/02/2213:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή13/02/2215:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή13/02/2215:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-2
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή13/02/2215:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-3


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο19/02/2216:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-2
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο19/02/2216:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.0-3
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή20/02/2213:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-2
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή20/02/2215:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή20/02/2216:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή20/02/2216:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.3-2


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο26/02/2216:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο26/02/2216:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π.5-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή27/02/2213:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή27/02/2215:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή27/02/2215:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή27/02/2216:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-2


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο05/03/2216:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.3-0
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο05/03/2216:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.4-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο05/03/2216:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.3-3
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο05/03/2216:303-0 α.α.
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή06/03/2213:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.0-2
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή06/03/2213:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.3-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤετάρτη09/03/2216:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-3
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΤετάρτη09/03/2216:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤετάρτη09/03/2216:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Τετάρτη09/03/2216:300-3 α.α.
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΤετάρτη09/03/2216:45ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη09/03/2216:45ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.0-5


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ0-3 α.α.
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή13/03/2213:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.3-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή13/03/2213:30ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή13/03/2216:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-3
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή13/03/2216:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή13/03/2216:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.0-4