Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
CP CONSTRUCTIONS
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
MNP
ΚΟΥΡΟΣ
MEGASPORT
orama
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
PHYSHIOF
HEALTH ASSISTANCE
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ποινές Ποδοσφαιριστών Περιόδου 2013-2014
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Play-out A Κατηγορία 2ος Όμιλος
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Ημ/νίαΑγωνιστικήΑγώναςΠοδοσφαιριστήςΑγωνιστικές
27/04/1430ηΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΕΛΟΣ 1
27/04/1430ηΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΞΕΚΟΥΚΟΥΛΩΤΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ ΗΛΙΑΣ1
06/04/1428ηΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4
06/04/1428ηΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1
05/04/1428ηΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 4
05/04/1428ηΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2
05/04/1428ηΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΚΟΥΜΑΛΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
30/03/1427ηΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1
30/03/1427η ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΓΙΩΡΓΟ ΣΩΤΗΡ 1
30/03/1427ηΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1
29/03/1427ηΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΣΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3
23/03/1426ηΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1
23/03/1426ηΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2
23/03/1426ηΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΨΥΛΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3
23/03/1426ηΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΛΕΥΡΟΜΑΓΕΙΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 3
23/03/1426ηΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΧΟΛΕΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1
16/03/1425ηΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ4
16/03/1425ηΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1
16/03/1425ηΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3
16/03/1425η ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ7
09/03/1424ηΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΠΟΥΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1
09/03/1424ηΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΤΕΡΕΖΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1
09/03/1424ηΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΛΕΥΡΟΜΑΓΕΙΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 1
09/03/1424ηΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6
02/03/1423ηΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΤΣΟΤΣΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1
02/03/1423ηΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΚΟΣΜΑΣ 4
23/02/1422ηΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΒΕΚΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1
23/02/1422ηΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣΕΡΜΠΕΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
23/02/1422ηΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2
22/02/1422ηΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1
15/02/1421ηΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΑΚΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1
15/02/1421ηΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1
09/02/1420ηΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 9
09/02/1420ηΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΓΙΑΛΕΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1
08/02/1420η ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΙΜΟΣ 1
08/02/1420η ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΝΤΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
02/02/1419ηΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΣΚΑΡΤΑΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1
01/02/1419ηΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΤΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1
26/01/1418ηΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΒΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 1
26/01/1418ηΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΜΠΑΙΡΑΜΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ 1
26/01/1418η ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΜΠΟΥΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4
26/01/1418ηΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΤΑΤΑΜΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4
26/01/1418ηΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΣΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
25/01/1418ηΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΤΑΝΚΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛ 1
25/01/1418ηΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΔΗΜΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1
19/01/1417ηΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣΟΡΩΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 3
19/01/1417ηΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 3
19/01/1417ηΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
19/01/1417ηΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΜΠΑΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
19/01/1417ηΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ2
19/01/1417ηΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΓΟΥΡΣΑΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1
18/01/1417ηΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1
12/01/1416ηΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2
12/01/1416ηΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΠΕΚΩΦ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5
12/01/1416ηΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
11/01/1416ηΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1
11/01/1416ηΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 5
05/01/1415ηΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΡΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1
05/01/1415ηΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΣΚΑΡΤΑΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1
29/12/1314ηΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΛΕΤΣΗ ΔΗΜΗΤΕΡ 1
28/12/1314ηΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΜΟΥΝΤΟΚΑΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1
22/12/1313η ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΠΟΥΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1
21/12/1313ηΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΥΡΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1
15/12/1312ηΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1
15/12/1312ηΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΑΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
15/12/1312ηΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1
15/12/1312ηΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1
14/12/1312ηΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
14/12/1312ηΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΑΡΑΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
08/12/1311ηΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΠΑΝΙΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1
08/12/1311ηΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ZHUPA JANI 1
08/12/1311ηΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ1
07/12/1311ηΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΑΠΟΥΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ 1
07/12/1311ηΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
07/12/1311ηΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΕΡΕΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ4
01/12/1310ηΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1
01/12/1310ηΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3
01/12/1310ηΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΒΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 1
30/11/1310ηΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ1
24/11/13ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΖΕΡΒΑΚΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1
17/11/13ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 3
17/11/13ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1
17/11/13ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤΣΟΛΑΚΟΥ ΦΛΟΡΕΝΤΣ 2
10/11/13ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
09/11/13ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ5
09/11/13ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΑΠΠΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ1
03/11/13ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5
03/11/13ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1
27/10/13ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
27/10/13ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ SHINDRE LEDION 4
26/10/13ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1
26/10/13ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΜΠΟΥΖΑΛΙ ΝΤΡΙΤΣΙΜ 3
19/10/13ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΑΘΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
19/10/13ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΣΑΝΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1
13/10/13ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
13/10/13ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣΤΟΥΠΗΣ ΓEΩΡΓIΟΣ3
13/10/13ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΤΜΑΤΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 3
13/10/13ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2
13/10/13ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΠΑΓΩΝΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ 2
13/10/13ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΑΤΣΑΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1
13/10/13ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΛΑΠΠΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ1
13/10/13ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥGJINAJ ANDI1
06/10/13ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1
29/09/13ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΤΕΡΕΖΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1
29/09/13ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 4