Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 11/01/20 | 11:00 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | 0-3 α.α. |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 11/01/20 | 12:30 | ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν. | 0-5 |
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 12/01/20 | 10:00 | ΣΑΪΝΗΣ Γ. | 0-3 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | 3-0 α.α. | |||||
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 18/01/20 | 11:00 | ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. | 4-0 |
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 18/01/20 | 17:45 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | 1-0 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | 3-0 α.α. | |||||
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 25/01/20 | 09:30 | ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. | 3-0 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 26/01/20 | 18:00 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | 9-0 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | 0-3 α.α. | |||||
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 01/02/20 | 10:00 | ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 2-2 |
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 01/02/20 | 18:00 | ΤΕΣΣΗΣ Δ. | 2-6 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ | 0-3 α.α. | |||||
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 08/02/20 | 09:30 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | 4-0 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 08/02/20 | 17:45 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | 3-2 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | 3-0 α.α. | |||||
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 15/02/20 | 18:30 | ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. | 6-0 |
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 16/02/20 | 10:30 | ΤΖΙΩΤΗΣ Α. | 6-0 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ | 0-3 α.α. | |||||
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 22/02/20 | 13:00 | ΓΚΟΛΕΣ Π. | 3-2 |
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 22/02/20 | 18:00 | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. | 2-9 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | 0-3 α.α. | |||||
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 07/03/20 | 18:15 | ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. | 0-1 |
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 08/03/20 | 19:00 | ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ. | 0-5 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | ||||||
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ | ||||||
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ | ||||||
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ||||||
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ |