ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
Design-Metal
EMPIRE BARBERSHOP
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
VERDE PAPAGALO
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
maison de la perfumerie
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ποινές Ποδοσφαιριστών Περιόδου 2015-2016
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
Μπαράζ για την 13η-14η θέση Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Ημ/νίαΑγωνιστικήΑγώναςΠοδοσφαιριστήςΑγωνιστικές
10/04/1625η ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚΥΡΙΤΣΙΜΠΑΣΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ2
10/04/1625ηΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΖΑΧΑΡΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ3
27/03/1623ηΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΑΡΑΚΑΣΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1
27/03/1623ηΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΔΙΑΚΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ1
20/03/1622ηΑΟ ΖΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΓΡΗΓΟΡΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1
20/03/1622ηΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΜΑΥΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1
28/02/1620ηΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΧΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ12
28/02/1620ηΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΓΟΥΝΕΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ1
28/02/1620ηΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΑΠΑΦΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
27/02/1620ηΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ1
21/02/1619ηΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΦΑΡΜΑΚΟΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1
21/02/1619ηΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΑΚΟΥΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
21/02/1619ηΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΑΝΔΥΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ1
21/02/1619ηΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ3
21/02/1619ηΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΣΚΑΡΜΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1
21/02/1619ηΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΑΡΑΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ3
20/02/1619ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ3
20/02/1619ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΟΥΤΣΟΓΙΩΡΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1
14/02/1618ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΓΚΙΟΝΙ ΡΕΙ1
14/02/1618ηΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1
14/02/1618ηΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΜΑΝΤΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
14/02/1618ηΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ1
07/02/1617ηΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΑΠΑΧΑΡΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
07/02/1617ηΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΔΑΓΚΛΗΣ-ΠΑΓΚΟΤΟ ΑΛΕΞΙΟΣ7
07/02/1617ηΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΜΑΝΟΥΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ1
07/02/1617ηΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΜΠΑΡΜΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ3
07/02/1617ηΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2
07/02/1617ηΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣZISI PANAJOT1
07/02/1617ηΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
07/02/1617ηΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΤΟΚΑΤΛΙΑΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
31/01/1616ηΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΕΛΕΤΙΟΣ1
24/01/1615ηΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΖΕΑΣΚΗΠΟΥΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ1
24/01/1615ηΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΖΕΑΣΑΛΙΑΓΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ3
24/01/1615ηΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΛΑΖΗ ΛΕΝΤΙΟ1
17/01/1614ηΑΜΦΙΑΛΗ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΖΑΡΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ1
17/01/1614ηΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΝΑΡΛΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1
17/01/1614ηΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΝΤΡΕΤΣΑ ΝΤΕΝΙΣ1
16/01/1614ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΠΕΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1
16/01/1614ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΣΑΛΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ3
10/01/1613ηΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
20/12/1512ηΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΧΑΡΤΟΜΑΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
20/12/1512ηΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΤΣΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2
20/12/1512ηΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΛΟΠΩΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ3
20/12/1512ηΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
13/12/1511ηΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΞΥΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1
13/12/1511ηΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΤΣΑΛΑΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ4
06/12/1510ηΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1
06/12/1510ηΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟ ΖΕΑΣΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ1
22/11/15ΑΟ ΖΕΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΑΧΛΑΔΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ3
22/11/15ΑΟ ΖΕΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΤΟΥΡΟΥΝΤΖΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ3
22/11/15ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΣΚΑΡΜΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1
15/11/15 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΛΑΔΙΚΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ3
15/11/15 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
15/11/15ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΤΣΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
15/11/15ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ1
15/11/15ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΛΑΓΑΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ1
14/11/15ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ1
08/11/15ΑΟ ΖΕΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΑΛΙΑΓΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ1
08/11/15ΑΟ ΖΕΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ1
08/11/15ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΤΟΚΑΤΛΙΑΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
08/11/15ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
07/11/15 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΠΑΠΑΦΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
07/11/15 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
01/11/15ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΔΑΚΟΥΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
01/11/15ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΜΠΡΟΤΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ3
01/11/15ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣZISI PANAJOT2
25/10/15ΑΟ ΖΕΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ4
25/10/15 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΤΣΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ5
25/10/15ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
25/10/15ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ3
18/10/15ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΠΑΤΡΙΚΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1
18/10/15ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΤΣΑΛΑΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
11/10/15ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΒΥΡΩΝ1
11/10/15ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΣΕΡΕΠΙΣΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ3
04/10/15ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1
04/10/15ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΔΑΓΚΛΗΣ-ΠΑΓΚΟΤΟ ΑΛΕΞΙΟΣ1
04/10/15ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΣΟΥΡΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ2
04/10/15ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΥΝΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
04/10/15ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΡΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2
03/10/15ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ1