ΤΡΥΦΩΝΑΣ
EMPIRE BARBERSHOP
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
Design-Metal
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
maison de la perfumerie
VERDE PAPAGALO
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ποινές Ποδοσφαιριστών Περιόδου 2015-2016
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Play-out Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Ημ/νίαΑγωνιστικήΑγώναςΠοδοσφαιριστήςΑγωνιστικές
17/04/1626ηΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1
09/04/1625ηΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΤΕΡΤΖΙΟ ΜΠΛΕΝΤΑΡ1
09/04/1625ηΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1
09/04/1625ηΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΣΤΕΦΑ ΚΛΕΑΡΤ1
03/04/1624ηΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΘΗΣΕΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΠΕΛΟΣ6
03/04/1624ηΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΤΕΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ6
03/04/1624ηΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΑΡΑΓΛΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ1
02/04/1624ηΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣΑΡΑΝΤΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2
02/04/1624ηΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ2
02/04/1624ηΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥTAHIRAJ KLODIAN1
26/03/1623ηΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟSHEHAJ LEDION1
26/03/1623ηΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΓΙΩΡΓΟ ΣΩΤΗΡ4
26/03/1623ηΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ3
26/03/1623ηΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ3
26/03/1623ηΘΗΣΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΤΖΕΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ5
26/03/1623ηΘΗΣΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2
20/03/1622ηΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΤΟΠΙΚΟΓΛΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ3
20/03/1622ηΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1
19/03/1622ηΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΧΑΙΔΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ2
06/03/1621ηΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΚΟΝΤΕΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ4
06/03/1621ηΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΣΤΕΦΑ ΚΟΤΣΟ1
28/02/1620ηΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
28/02/1620ηΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΛΑΜΠΡΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ1
28/02/1620ηΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ3
27/02/1620ηΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΤΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
21/02/1619ηΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΑΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1
21/02/1619ηΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1
20/02/1619ηΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΖΕΡΒΑΚΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ1
20/02/1619ηΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
14/02/1618ηΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣΙΜΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2
14/02/1618ηΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΓΟΓΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1
14/02/1618ηΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΝΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
14/02/1618ηΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ4
14/02/1618ηΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
13/02/1618ηΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΜΑΛΛΙΑΡΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ1
06/02/1617ηΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ3
06/02/1617ηΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1
31/01/1616ηΘΗΣΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΑΤΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
31/01/1616ηΘΗΣΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΤΕΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ5
31/01/1616ηΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΑΧΛΑΔΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ9
30/01/1616ηΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ1
30/01/1616ηΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΝΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
30/01/1616ηΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΣΑΜΧΑΡΑΟΥΛΗ ΜΙΧΑΗΛ2
24/01/1615ηΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΟΡΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2
24/01/1615ηΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΛΟΞΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
23/01/1615ηΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΣΕΚΑ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟ1
17/01/1614ηΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΕΣΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ1
16/01/1614ηΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1
10/01/1613ηΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΛΑΜΠΡΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ1
10/01/1613ηΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΤΟΤΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ3
10/01/1613ηΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΓΟΥΣΕΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ1
09/01/1613ηΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΑΛΛΥΒΩΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1
20/12/1512ηΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
13/12/1511ηΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ1
12/12/1511ηΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ1
12/12/1511ηΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1
12/12/1511ηΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΟΛΛΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
12/12/1511ηΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
06/12/1510ηΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΛΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ1
05/12/1510ηΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΑΓΚΑΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
05/12/1510ηΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΤΣΙΤΖΗΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1
05/12/1510ηΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΤΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
29/11/15ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΣΕΚΑ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟ1
29/11/15ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΣΙΜΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
29/11/15ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΣΕΙΤΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
28/11/15ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1
28/11/15ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
28/11/15ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣKATΡΑΚΥΛΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ1
28/11/15ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
28/11/15ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΓΚΑΛΗΜΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1
22/11/15ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ3
22/11/15ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΛΑΔΙΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ3
21/11/15ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΟΡΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
21/11/15ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣΑΜΠΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ3
15/11/15ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
14/11/15ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΜΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ5
08/11/15ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΣΕΚΑ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟ1
08/11/15ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΠΕΛΟΣ6
07/11/15ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΠΙΤΕΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ3
01/11/15ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣΤΕΦΑ ΚΛΕΑΡΤ3
01/11/15ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΛΟΓΟΘΕΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
01/11/15ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1
01/11/15ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΝΟΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ1
31/10/15ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΜΠΑΡΚΑ ΜΑΡΙΓΚΛΕΝ1
25/10/15ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΛΕΒΑΝΤΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ1
25/10/15ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΜΟΛΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ1
24/10/15ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΓΚΟΤΖΑΙ ΝΤΕΝΙΣ1
24/10/15ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
24/10/15ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΘΗΡΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
18/10/15ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΤΖΕΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ2
18/10/15ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΟΡΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
17/10/15ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΑΛΥΒΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ2
11/10/15ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΤΣΕΛΕΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ5
11/10/15ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ1
11/10/15ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΒΟΡΔΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
11/10/15ΘΗΣΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΤΕΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ1
11/10/15ΘΗΣΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
10/10/15ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ1
04/10/15ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΜΠΕΚΙΡΑΙ ΕΝΤΙΣΟΝ1
04/10/15ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ1
03/10/15ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΧΑΙΡΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
03/10/15ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΑΦΑΤΑΡΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ1