ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2023-24 (1η φάση) | ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 10/09/23 | 17:00 | 4-0 |
2. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Κυριακή | 01/10/23 | 15:00 | 1-1 |
3. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.) | ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 21/10/23 | 16:30 | 1-0 |
4. | Κ14 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (1η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Κυριακή | 22/10/23 | 10:00 | 0-5 |
5. | Κ16 - Α Φάση - 5ος Όμιλος (2η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 04/11/23 | 10:30 | 6-1 |
6. | Κ14 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 04/11/23 | 14:00 | 5-0 |
7. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 05/11/23 | 12:30 | 0-4 |
8. | Κ14 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (3η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 11/11/23 | 13:00 | 1-1 |
9. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Κυριακή | 12/11/23 | 12:30 | 3-1 |
10. | Κ14 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 18/11/23 | 12:30 | 6-1 |
11. | Κ16 - Α Φάση - 5ος Όμιλος (4η αγ.) | ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 18/11/23 | 13:00 | 2-0 |
12. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 18/11/23 | 15:30 | 4-1 |
13. | Κ16 - Α Φάση - 5ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΑΙΓΙΝΑΣ | Σάββατο | 25/11/23 | 12:00 | 3-0 α.α. |
14. | Κ14 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (5η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 26/11/23 | 11:00 | 1-10 |
15. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 26/11/23 | 13:00 | 3-2 |
16. | Κ16 - Α Φάση - 5ος Όμιλος (6η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 02/12/23 | 13:00 | 0-3 |
17. | Κ14 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 02/12/23 | 17:30 | 3-1 |
18. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγ.) | ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Κυριακή | 03/12/23 | 15:30 | 6-0 |
19. | Κ14 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (7η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 09/12/23 | 12:00 | 0-3 |
20. | Κ16 - Α Φάση - 5ος Όμιλος (7η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 09/12/23 | 13:00 | 2-3 |
21. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (1η αγ.) | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 10/12/23 | 12:00 | 6-1 |
22. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 10/12/23 | 17:30 | 3-0 |
23. | Κ14 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (8η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 16/12/23 | 09:30 | 2-1 |
24. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγ.) | ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 16/12/23 | 15:30 | 4-1 |
25. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (2η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 17/12/23 | 13:30 | 0-11 |
26. | Κ16 - Α Φάση - 5ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 07/01/24 | 11:00 | 2-0 |
27. | Κ16 - Α Φάση - 5ος Όμιλος (9η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 13/01/24 | 09:30 | 0-1 |
28. | Κ14 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (9η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 13/01/24 | 13:30 | 0-4 |
29. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (3η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 14/01/24 | 12:00 | 10-0 |
30. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 14/01/24 | 15:30 | 0-3 |
31. | Κ16 - Α Φάση - 5ος Όμιλος (10η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 20/01/24 | 13:00 | 0-8 |
32. | Κ14 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (10η αγ.) | ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 21/01/24 | 11:00 | 11-0 |
33. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (4η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 21/01/24 | 12:00 | 0-9 |
34. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Κυριακή | 21/01/24 | 16:00 | 0-0 |
35. | Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 27/01/24 | 13:00 | 0-3 |
36. | Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΑΙΓΙΝΑΣ | Σάββατο | 27/01/24 | 13:45 | 8-0 |
37. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (12η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 28/01/24 | 15:30 | 0-0 |
38. | Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 03/02/24 | 13:00 | 4-2 |
39. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 04/02/24 | 13:00 | 0-3 |
40. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 04/02/24 | 15:00 | 2-0 |
41. | Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 04/02/24 | 18:00 | 2-0 |
42. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (7η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 10/02/24 | 13:30 | 0-1 |
43. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγ.) | ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 10/02/24 | 15:30 | 1-1 |
44. | Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Κυριακή | 11/02/24 | 17:45 | 9-0 |
45. | Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγ.) | Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | Σάββατο | 17/02/24 | 12:00 | 4-1 |
46. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (8η αγ.) | ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 18/02/24 | 13:30 | 1-1 |
47. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (15η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 18/02/24 | 17:30 | 0-3 |
48. | Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ 2 | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 18/02/24 | 17:30 | 3-0 |
49. | Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγ.) | ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 24/02/24 | 13:45 | 5-0 |
50. | Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγ.) | ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2 - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 24/02/24 | 17:45 | 2-1 |
51. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (9η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 25/02/24 | 09:00 | 6-1 |
52. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 25/02/24 | 15:00 | 0-3 |
53. | Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγ.) | ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 02/03/24 | 10:15 | 3-0 |
54. | Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 02/03/24 | 12:15 | 0-5 |
55. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (17η αγ.) | ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 02/03/24 | 15:30 | 3-1 |
56. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (10η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 03/03/24 | 16:30 | 0-5 |
57. | Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 09/03/24 | 10:30 | 1-4 |
58. | Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 09/03/24 | 12:30 | 0-3 |
59. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (11η αγ.) | ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 09/03/24 | 16:30 | 4-0 |
60. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (18η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 10/03/24 | 15:30 | 0-3 |
61. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγ.) | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 23/03/24 | 16:00 | 3-4 |
62. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (12η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 31/03/24 | 13:30 | 0-4 |
63. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | 1-4 |
64. | Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 31/03/24 | 18:45 | 1-5 |
65. | Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 06/04/24 | 14:00 | 0-3 α.α. |
66. | Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγ.) | ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ 2 - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 07/04/24 | 12:00 | 1-0 |
67. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (13η αγ.) | ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 07/04/24 | 13:30 | 6-1 |
68. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγ.) | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 07/04/24 | 17:00 | 4-0 |
69. | Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 13/04/24 | 11:00 | |
70. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (22η αγ.) | ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 13/04/24 | 19:00 | 0-2 |
71. | Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2 | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 14/04/24 | 18:00 | |
72. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (15η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 20/04/24 | 15:00 | |
73. | Play-out Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | |
74. | Play-out Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ | |||||
75. | Play-out Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ | |||||
76. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (16η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | |||||
77. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (17η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ | |||||
78. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (18η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ |