ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2023-24 (3η φάση) | ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ΑΙΓΙΝΑΣ | Τετάρτη | 18/10/23 | 15:00 | 0-1 |
2. | Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2023-24 (4η φάση) | ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Τετάρτη | 25/10/23 | 16:00 | 0-1 |
3. | Κ10 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (1η αγ.) | ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 04/11/23 | 16:30 | |
4. | Κ12 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 05/11/23 | 12:00 | 7-2 |
5. | Κ10 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 12/11/23 | 09:00 | |
6. | Κ12 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 18/11/23 | 16:30 | 1-2 |
7. | Κ10 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 19/11/23 | 13:30 | |
8. | Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2023-24 (5η φάση) | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Τετάρτη | 22/11/23 | 14:45 | 0-1 |
9. | Κ12 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 25/11/23 | 10:30 | 5-0 |
10. | Κ10 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 26/11/23 | 09:00 | |
11. | Κ12 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 03/12/23 | 09:00 | 3-3 |
12. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 09/12/23 | 09:00 | 5-3 |
13. | Κ10 - Β Φάση - 2ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 09/12/23 | 15:00 | |
14. | Κ10 - Β Φάση - 2ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 16/12/23 | 10:30 | |
15. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 17/12/23 | 16:30 | 1-4 |
16. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (3η αγ.) | ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 13/01/24 | 09:00 | 11-0 |
17. | Κ10 - Β Φάση - 2ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 13/01/24 | 12:00 | |
18. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 20/01/24 | 10:30 | 8-0 |
19. | Κ10 - Β Φάση - 2ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ΑΙΓΙΝΑΣ | Σάββατο | 20/01/24 | 11:45 | |
20. | Κ10 - Β Φάση - 2ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 28/01/24 | 10:30 | |
21. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 28/01/24 | 13:30 | 4-2 |
22. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (6η αγ.) | ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 03/02/24 | 13:30 | 3-4 |
23. | Κ10 - Β Φάση - 2ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 04/02/24 | 10:30 | |
24. | Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2023-24 (6η φάση) | ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Τετάρτη | 07/02/24 | 15:30 | 3-1 |
25. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (7η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 10/02/24 | 12:00 | 0-0 |
26. | Κ10 - Β Φάση - 2ος Όμιλος (7η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 11/02/24 | 10:30 | |
27. | Κ10 - Β Φάση - 2ος Όμιλος (8η αγ.) | ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 17/02/24 | 10:30 | |
28. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (8η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 17/02/24 | 13:30 | 1-4 |
29. | Κ10 - Β Φάση - 2ος Όμιλος (9η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 24/02/24 | 12:00 | |
30. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (9η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 25/02/24 | 10:30 | 3-1 |
31. | Κ10 - Β Φάση - 2ος Όμιλος (10η αγ.) | ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 02/03/24 | 09:00 | |
32. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (10η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 02/03/24 | 13:30 | 0-8 |
33. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (11η αγ.) | ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 09/03/24 | 09:00 | 0-4 |
34. | Κ10 - Γ Φάση - 2ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 09/03/24 | 13:30 | |
35. | Κ10 - Γ Φάση - 2ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 30/03/24 | 09:00 | |
36. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (12η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 30/03/24 | 13:30 | 5-0 |
37. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (13η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 06/04/24 | 09:00 | 3-0 |
38. | Κ10 - Γ Φάση - 2ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 07/04/24 | 09:30 | |
39. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (14η αγ.) | ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 13/04/24 | 09:00 | |
40. | Κ10 - Γ Φάση - 2ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 14/04/24 | 09:00 | |
41. | Κ10 - Γ Φάση - 2ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 20/04/24 | 09:00 | |
42. | Κ10 - Τελική Φάση (1η φάση) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 12/05/24 | 11:15 |