ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2023-24 (2η φάση) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Κυριακή | 17/09/23 | 12:00 | 0-1 |
2. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 24/09/23 | 16:30 | 1-3 |
3. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 30/09/23 | 17:00 | 1-3 |
4. | Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2023-24 (3η φάση) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 14/10/23 | 16:30 | 1-2 |
5. | Κ14 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 21/10/23 | 14:00 | 0-2 |
6. | Κ16 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 21/10/23 | 19:00 | 1-4 |
7. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 22/10/23 | 16:30 | 3-1 |
8. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 29/10/23 | 13:00 | 1-2 |
9. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγ.) | ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Σάββατο | 04/11/23 | 16:00 | 0-6 |
10. | Κ16 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 05/11/23 | 10:15 | 1-5 |
11. | Κ10 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 11/11/23 | 13:30 | |
12. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 11/11/23 | 15:30 | 5-0 |
13. | Κ12 - Α Φάση - 5ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 11/11/23 | 16:30 | 2-2 |
14. | Κ14 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 12/11/23 | 11:30 | 1-1 |
15. | Κ16 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (3η αγ.) | ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 12/11/23 | 13:30 | 6-2 |
16. | Κ16 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 18/11/23 | 11:00 | 2-1 |
17. | Κ12 - Α Φάση - 5ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 18/11/23 | 15:00 | 0-7 |
18. | Κ14 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 18/11/23 | 18:00 | 5-2 |
19. | Κ10 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 19/11/23 | 13:30 | |
20. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγ.) | ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | Κυριακή | 19/11/23 | 15:00 | 2-1 |
21. | Κ14 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 25/11/23 | 13:15 | 1-8 |
22. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 25/11/23 | 15:30 | 0-1 |
23. | Κ10 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (4η αγ.) | ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 26/11/23 | 10:30 | |
24. | Κ12 - Α Φάση - 5ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 26/11/23 | 13:30 | 6-2 |
25. | Κ16 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 26/11/23 | 18:00 | 1-5 |
26. | Κ12 - Α Φάση - 5ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 02/12/23 | 13:30 | 0-11 |
27. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγ.) | ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 02/12/23 | 15:30 | 2-3 |
28. | Κ10 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 02/12/23 | 16:30 | |
29. | Κ16 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (6η αγ.) | ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 02/12/23 | 18:00 | 3-1 |
30. | Κ14 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 03/12/23 | 11:15 | 2-2 |
31. | Κ16 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (7η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 09/12/23 | 10:00 | 8-0 |
32. | Κ10 - Β Φάση - 3ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 09/12/23 | 12:00 | |
33. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 09/12/23 | 15:00 | 3-4 |
34. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 09/12/23 | 15:30 | 3-1 |
35. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 16/12/23 | 10:30 | 0-4 |
36. | Κ14 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (8η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 17/12/23 | 09:45 | 1-1 |
37. | Κ10 - Β Φάση - 3ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 17/12/23 | 12:00 | |
38. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 17/12/23 | 15:00 | 1-1 |
39. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (12η αγ.) | ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Κυριακή | 07/01/24 | 13:00 | 0-0 |
40. | Κ14 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (9η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 13/01/24 | 11:30 | 0-8 |
41. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 13/01/24 | 13:30 | 3-3 |
42. | Κ16 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (9η αγ.) | Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | Σάββατο | 13/01/24 | 13:30 | 0-4 |
43. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 13/01/24 | 15:30 | 7-0 |
44. | Κ10 - Β Φάση - 3ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 14/01/24 | 12:00 | |
45. | Κ16 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (10η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 20/01/24 | 11:00 | 2-1 |
46. | Κ10 - Β Φάση - 3ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 20/01/24 | 13:30 | |
47. | Κ14 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (10η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 20/01/24 | 16:00 | 3-1 |
48. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγ.) | ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 21/01/24 | 15:00 | 1-1 |
49. | Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.) | ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 27/01/24 | 09:30 | 1-5 |
50. | Κ10 - Β Φάση - 3ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 27/01/24 | 12:00 | |
51. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (15η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 27/01/24 | 15:30 | 0-0 |
52. | Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 28/01/24 | 10:30 | 2-4 |
53. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 28/01/24 | 12:00 | 0-3 |
54. | Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2 | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 03/02/24 | 10:00 | 3-0 |
55. | Κ10 - Β Φάση - 3ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 03/02/24 | 10:30 | |
56. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 03/02/24 | 12:00 | 2-4 |
57. | Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 03/02/24 | 12:00 | 7-0 |
58. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 03/02/24 | 15:30 | 3-1 |
59. | Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 10/02/24 | 13:00 | 6-0 |
60. | Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 11/02/24 | 10:00 | 3-2 |
61. | Κ10 - Β Φάση - 3ος Όμιλος (7η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 11/02/24 | 12:00 | |
62. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (7η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 11/02/24 | 12:00 | 9-0 |
63. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (17η αγ.) | ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 11/02/24 | 15:30 | 6-0 |
64. | Κ10 - Β Φάση - 3ος Όμιλος (8η αγ.) | ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 18/02/24 | 13:30 | |
65. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (8η αγ.) | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 18/02/24 | 15:00 | 5-1 |
66. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (18η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 18/02/24 | 15:30 | 3-0 |
67. | Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 18/02/24 | 18:00 | 4-0 |
68. | Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 24/02/24 | 13:15 | 0-5 |
69. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 24/02/24 | 15:30 | 0-3 |
70. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (9η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 25/02/24 | 09:00 | 6-1 |
71. | Κ10 - Β Φάση - 3ος Όμιλος (9η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 25/02/24 | 12:00 | |
72. | Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 25/02/24 | 14:30 | 2-1 |
73. | Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγ.) | ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 02/03/24 | 09:30 | 0-0 |
74. | Κ10 - Β Φάση - 3ος Όμιλος (10η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 02/03/24 | 10:30 | |
75. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (10η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 03/03/24 | 13:30 | 0-5 |
76. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 03/03/24 | 14:30 | 1-0 |
77. | Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 03/03/24 | 18:45 | 4-1 |
78. | Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 09/03/24 | 12:00 | 0-6 |
79. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγ.) | ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑ | Σάββατο | 09/03/24 | 15:30 | 4-1 |
80. | Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγ.) | ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2 - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 10/03/24 | 10:30 | 1-4 |
81. | Κ10 - Γ Φάση - 3ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 10/03/24 | 13:30 | |
82. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (11η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 10/03/24 | 15:00 | 7-4 |
83. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (22η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 23/03/24 | 18:30 | 2-2 |
84. | Κ10 - Γ Φάση - 3ος Όμιλος (2η αγ.) | ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 30/03/24 | 15:00 | |
85. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (23η αγ.) | ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 16:00 | 0-0 |
86. | Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 18:00 | 0-1 |
87. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (12η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | 1-9 |
88. | Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγ.) | ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 16:30 | 1-0 |
89. | Κ10 - Γ Φάση - 3ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ2 | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 06/04/24 | 10:30 | |
90. | Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγ.) | ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 06/04/24 | 12:00 | 2-4 |
91. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (24η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 06/04/24 | 16:30 | 1-0 |
92. | Κ10 - Γ Φάση - 3ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 13/04/24 | 09:30 | |
93. | Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 13/04/24 | 10:00 | 6-1 |
94. | Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 13/04/24 | 12:00 | 2-2 |
95. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (25η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 13/04/24 | 16:30 | 1-2 |
96. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (14η αγ.) | ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 14/04/24 | 13:30 | |
97. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (15η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 20/04/24 | 09:15 | 3-0 |
98. | Κ10 - Γ Φάση - 3ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 20/04/24 | 12:00 | |
99. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (26η αγ.) | ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 17:30 | 0-2 |
100. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (16η αγ.) | ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 27/04/24 | 10:30 | 3-3 |
101. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (17η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 11/05/24 | 10:30 | |
102. | Κ10 - Τελική Φάση (1η φάση) | ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 12/05/24 | 10:30 | |
103. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (18η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | |||||
104. | Κ16 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (8η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ | 3-0 α.α. |