Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
CP CONSTRUCTIONS
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
MNP
ΚΟΥΡΟΣ
MEGASPORT
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
PHYSHIOF
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
orama
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO
HEALTH ASSISTANCE
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ Β - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο30/09/2314:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π.8-0
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο30/09/2315:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ.2-9
ΑΜΦΙΑΛΗ Β - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο30/09/2315:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.7-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Β - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΒΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή01/10/2316:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΗΣ Α.1-0
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ Β - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΒΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή01/10/2318:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.1-2
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β - ΚΑΡΑΒΑΣ ΒΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή01/10/2318:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΔΑΜΙΓΟΣ Γ.6-4
Ρεπό: ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ Β

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ Β - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΒΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο21/10/2314:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ., ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ.3-5
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο21/10/2318:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ Α.5-2
ΚΑΡΑΒΑΣ Β - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΒΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή22/10/2313:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ.1-2
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Β - ΑΜΦΙΑΛΗ ΒΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή22/10/2316:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ.1-2
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Β - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή22/10/2318:30ΜΠΙΝΙΑΣ Ε., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΟΣ Δ.4-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ Β - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή22/10/2318:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΔΑΜΙΓΟΣ Γ.0-2
Ρεπό: ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο04/11/2315:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.0-17
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Β - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΒΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο04/11/2318:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-3 α.α.
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Β - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΒΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο04/11/2318:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ ..3-0
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ Β - ΑΜΦΙΑΛΗ ΒΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο04/11/2318:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.4-0
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Β - ΚΑΡΑΒΑΣ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή05/11/2318:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΟΣ Δ.1-2
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή05/11/2318:00ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ Α.3-0
Ρεπό: ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ Β

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ Β - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο11/11/2316:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ., ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΟΣ Δ.3-2
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β - ΚΑΡΑΒΑΣ ΒΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο11/11/2318:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-1
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο11/11/2318:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΤΕΣΣΗΣ Δ.0-8
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ Β - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή12/11/2311:00ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ., ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.0-0
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Β - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΒΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή12/11/2315:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΡΑΠΤΗΣ Θ.1-2
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ Β - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή12/11/2318:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΟΣ Δ.0-2
Ρεπό: ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Β

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Β - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΒΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο18/11/2315:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ Α., ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ.1-4
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΒΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο18/11/2318:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.3-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Β - ΑΜΦΙΑΛΗ ΒΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο18/11/2318:00ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.2-0
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ Β - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΒΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο18/11/2318:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΓΚΟΥΤΗΣ Α.1-0
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Β - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή19/11/2318:00ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-0
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ Β - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή19/11/2318:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΚΟΥΤΗΣ Α.7-1
Ρεπό: ΚΑΡΑΒΑΣ Β

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ Β - ΚΑΡΑΒΑΣ ΒΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο25/11/2318:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ Α.2-1
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ Β - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΒΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο25/11/2318:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΟΣ Δ.2-1
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Β - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΒΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή26/11/2310:30ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-3
ΑΜΦΙΑΛΗ Β - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή26/11/2313:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-2
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή26/11/2318:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ Α.2-6
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΒΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή26/11/2318:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.4-3
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ Β

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ Β - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο02/12/2315:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΚΟΥΤΗΣ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.9-2
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β - ΑΜΦΙΑΛΗ ΒΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο02/12/2318:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ Α., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ ..2-3
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Β - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο02/12/2318:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.3-0
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ Β - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΒΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο02/12/2318:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΓΚΟΥΤΗΣ Α.5-2
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Β - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή03/12/2315:30ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΟΣ Δ.2-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ Β - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή03/12/2318:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-4
Ρεπό: ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Β

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο09/12/2315:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΓΚΑΡΑ Σ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-7
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Β - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΒΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο09/12/2315:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ., ΓΚΟΥΤΗΣ Α.1-5
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ Β - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο09/12/2318:00ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ.8-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΒΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο09/12/2318:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.6-0
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ Β - ΚΑΡΑΒΑΣ ΒΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο09/12/2318:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Β - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΒΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή10/12/2318:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ Α., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ.2-1
Ρεπό: ΑΜΦΙΑΛΗ Β

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ Β - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΒΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο16/12/2317:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΟΣ Δ.4-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ Β - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο16/12/2318:00ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-3
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΒΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο16/12/2318:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΚΟΥΤΗΣ Α.0-2
ΑΜΦΙΑΛΗ Β - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή17/12/2310:30ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.0-4
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Β - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή17/12/2312:00ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.6-2
ΚΑΡΑΒΑΣ Β - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΒΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή17/12/2312:30ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ.3-0 α.α.
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ Β - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΒΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο13/01/2415:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ.1-3
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΒΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο13/01/2417:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-1
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Β - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΒΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο13/01/2418:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-2
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Β - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή14/01/2410:30ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.7-1
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β - ΑΜΦΙΑΛΗ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή14/01/2418:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.0-7
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ Β - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή14/01/2418:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.1-1
Ρεπό: ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Β

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Β - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο20/01/2415:30ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.0-3
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο20/01/2417:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.9-0
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ Β - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΒΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο20/01/2418:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΥΤΗΣ Α.0-2
ΑΜΦΙΑΛΗ Β - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή21/01/2410:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.4-0
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ Β - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΒΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή21/01/2417:30ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΚΟΥΤΗΣ Α.1-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ Β - ΚΑΡΑΒΑΣ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή21/01/2418:00ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ.2-1
Ρεπό: ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Β

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Β - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο27/01/2415:30ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Β - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο27/01/2418:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.7-1
ΚΑΡΑΒΑΣ Β - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή28/01/2413:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΚΟΥΤΗΣ Α.6-0
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ Β - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΒΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή28/01/2418:00ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΔΑΜΙΓΟΣ Γ.3-3
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ Β - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή28/01/2418:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-2
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Β - ΑΜΦΙΑΛΗ ΒΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή28/01/2418:15ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΚΟΥΤΗΣ Α.2-5
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΒΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο03/02/2418:00ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.0-7
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ Β - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΒΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο03/02/2418:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Β - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή04/02/2411:30ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΔΑΜΙΓΟΣ Γ.5-0
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Β - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΒΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή04/02/2412:00ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΜΕΓΑΣ Κ.1-4
ΑΜΦΙΑΛΗ Β - ΚΑΡΑΒΑΣ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή04/02/2413:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.5-4
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΒΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή04/02/2418:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α.3-0
Ρεπό: ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ Β

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Β - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΒΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο10/02/2415:30ΜΕΓΑΣ Κ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΓΚΟΥΤΗΣ Α.1-7
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Β - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο10/02/2416:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.5-2
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο10/02/2417:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.6-1
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Β - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΒΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο10/02/2418:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.1-3
ΚΑΡΑΒΑΣ Β - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΒΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή11/02/2412:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΜΕΓΑΣ Κ.1-2
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ Β - ΑΜΦΙΑΛΗ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή11/02/2418:00ΓΚΟΛΕΣ Π.1-3
Ρεπό: ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ Β

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Β - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΒΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο17/02/2415:30ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΥΤΗΣ Α.1-6
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Β - ΚΑΡΑΒΑΣ ΒΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο17/02/2415:30ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΕΓΑΣ Κ.1-1
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ Β - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΒΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο17/02/2417:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ., ΓΚΟΥΤΗΣ Α.2-0
ΑΜΦΙΑΛΗ Β - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο17/02/2418:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.5-2
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ Β - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΒΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή18/02/2418:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΓΚΟΥΤΗΣ Α.1-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΒΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή18/02/2418:00ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.2-0
Ρεπό: ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΒΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο24/02/2418:00ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΔΑΜΙΓΟΣ Γ.1-2
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Β - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο24/02/2418:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΓΚΟΥΤΗΣ Α.0-4
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ Β - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο24/02/2418:00ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΕΓΑΣ Κ.10-0
ΚΑΡΑΒΑΣ Β - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΒΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή25/02/2412:30ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΡΑΠΤΗΣ Θ.1-3
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ Β - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή25/02/2417:30ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.1-4
ΑΜΦΙΑΛΗ Β - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή25/02/2418:00ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-1
Ρεπό: ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ Β

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ Β - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΒΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο02/03/2416:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΔΡΟΣΙΝΟΥ Χ.2-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Β - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο02/03/2416:00ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΕΓΑΣ Κ.5-0
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Β - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο02/03/2418:30ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ .., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.3-1
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ Β - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή03/03/2410:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.9-0
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ Β - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΒΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή03/03/2418:00ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΜΕΓΑΣ Κ., ΓΚΟΥΤΗΣ Α.1-3
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β - ΑΜΦΙΑΛΗ ΒΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή03/03/2418:00ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.0-3
Ρεπό: ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Β

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ Β - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο09/03/2418:30ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.3-1
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή10/03/2410:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ., ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-5
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Β - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή10/03/2413:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.0-4
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ Β - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή10/03/2418:00ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.3-1
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ Β - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΒΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή10/03/2418:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΕΓΑΣ Κ., ΔΡΟΣΙΝΟΥ Χ.4-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΒΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή10/03/2418:00ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΓΚΑΡΑ Σ., ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ Α.1-1
Ρεπό: ΚΑΡΑΒΑΣ Β

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ Β - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο23/03/2416:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΕΓΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.4-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο23/03/2418:30ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΓΚΑΡΑ Σ.3-1
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Β - ΑΜΦΙΑΛΗ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο23/03/2418:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.5-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Β - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΒΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο23/03/2418:30ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.4-3
ΚΑΡΑΒΑΣ Β - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΒΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή24/03/2413:30ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Χ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Α., ΔΡΟΣΙΝΟΥ Χ.2-5
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Β - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή24/03/2415:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΓΚΑΡΑ Σ.7-2
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ Β

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ Β - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο30/03/2418:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-1
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ Β - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΒΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο30/03/2418:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ Β - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΒΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο30/03/2418:30ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Χ., ΜΕΓΑΣ Κ.4-0
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β - ΚΑΡΑΒΑΣ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο30/03/2418:30ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.0-8
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Β - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΒΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο30/03/2418:30ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΓΚΟΥΤΗΣ Α.1-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΒΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή31/03/2419:15ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.3-3
Ρεπό: ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Β

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ Β - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο06/04/2416:30ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.4-0
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Β - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΒΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο06/04/2419:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΔΡΟΣΙΝΟΥ Χ.0-4
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΒΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο06/04/2419:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.3-2
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Β - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο06/04/2419:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.0-4
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ Β - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΒΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή07/04/2410:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΔΡΟΣΙΝΟΥ Χ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Ν.3-1
ΚΑΡΑΒΑΣ Β - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή07/04/2412:00ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.5-3
Ρεπό: ΑΜΦΙΑΛΗ Β

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Β - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΒΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο13/04/2419:30ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΒΑΙΛΑ Χ.1-0
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ Β - ΑΜΦΙΑΛΗ ΒΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή14/04/2412:00ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΜΕΓΑΣ Κ., ΒΑΙΛΑ Χ.5-2
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Β - ΚΑΡΑΒΑΣ ΒΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή14/04/2412:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-4
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Β - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή14/04/2412:00ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΖΑΣ Ι.0-3
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή14/04/2417:30ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΗ Ε.0-4
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ Β - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΒΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή14/04/2418:00ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Ν.4-4
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ Β - ΚΑΡΑΒΑΣ ΒΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο20/04/2414:30ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.6-2
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Β - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο20/04/2417:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.1-1
ΑΜΦΙΑΛΗ Β - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο20/04/2419:30ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.8-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ Β - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο20/04/2419:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΒΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο20/04/2419:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.1-2
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ Β - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΒΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή21/04/2411:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΓΚΑΡΑ Σ., ΔΡΟΣΙΝΟΥ Χ.1-1
Ρεπό: ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Β

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Β - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο27/04/2418:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΜΕΓΑΣ Κ.2-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΒΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο27/04/2418:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.0-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Β - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΒΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή28/04/2411:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.2-1
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή28/04/2412:00ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-7
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ Β - ΑΜΦΙΑΛΗ ΒΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή28/04/2418:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΕΓΑΣ Κ.0-7
ΚΑΡΑΒΑΣ Β - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ Β (εξ αναβολής)ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο25/05/2417:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
Ρεπό: ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Β

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο11/05/2418:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-9
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Β - ΚΑΡΑΒΑΣ ΒΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο11/05/2418:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΜΕΓΑΣ Κ.0-2
ΑΜΦΙΑΛΗ Β - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή12/05/2412:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.6-3
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ Β - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΒΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή12/05/2412:00ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.2-2
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή12/05/2415:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΜΕΓΑΣ Κ.5-0
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ Β - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΒΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή12/05/2418:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΓΚΟΥΤΗΣ Α.3-0
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Β - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΒΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο18/05/2418:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.4-8
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Β - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο18/05/2418:00ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.8-0
ΚΑΡΑΒΑΣ Β - ΑΜΦΙΑΛΗ ΒΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο18/05/2418:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΜΕΓΑΣ Κ.3-2
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΒΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο18/05/2418:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-5
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ Β - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο18/05/2418:00ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.2-2
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ Β - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΒΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο18/05/2418:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.1-5
Ρεπό: ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ Β