Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
CP CONSTRUCTIONS
ΚΟΥΡΟΣ
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
MNP
MEGASPORT
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
orama
PHYSHIOF
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
HEALTH ASSISTANCE
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2023-24


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο09/09/2317:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-4
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο09/09/2317:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.3-1
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο09/09/2317:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.2-0
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο09/09/2317:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-2
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο09/09/2317:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΓΚΟΥΝΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.2-1 παρ.
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο09/09/2317:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΚΑΡΑ Σ.0-6
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή10/09/2311:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0 (πεν: 5-6)
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή10/09/2312:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-3 α.α.
ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή10/09/2312:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-3
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή10/09/2312:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή10/09/2312:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-2
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΘΗΣΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή10/09/2316:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-3 παρ.
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή10/09/2317:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-5
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή10/09/2317:00ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.4-0


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο16/09/2316:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.6-1
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο16/09/2316:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-5
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο16/09/2316:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ .., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-6
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο16/09/2316:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-2
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο16/09/2316:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.3-0
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο16/09/2316:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.0-2
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο16/09/2316:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-3 παρ.
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο16/09/2316:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο16/09/2317:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΓΚΑΡΑ Σ.0-5
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή17/09/2311:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-2 (πεν: 1-4)
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή17/09/2312:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-1 (πεν: 4-3)
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή17/09/2312:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή17/09/2312:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΓΚΑΡΑ Σ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.2-1
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή17/09/2314:00ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.2-7
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή17/09/2316:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-6
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή17/09/2316:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-6
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή17/09/2316:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-3
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή17/09/2316:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.3-1
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή17/09/2316:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΜΦΙΑΛΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή17/09/2316:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.0-6
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή17/09/2317:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-3


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΤετάρτη27/09/2316:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.0-5
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΤετάρτη04/10/2316:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο07/10/2316:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-3
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο07/10/2316:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-1
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο07/10/2316:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.3-0
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο07/10/2316:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-2
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο14/10/2316:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο14/10/2316:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΑΙΓΙΝΑΣΤετάρτη18/10/2315:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.0-1
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Τετάρτη25/10/2316:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-4


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΤετάρτη25/10/2316:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.0-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΤετάρτη25/10/2316:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.1-0
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤετάρτη25/10/2316:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.2-4
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤετάρτη25/10/2316:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.5-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Τετάρτη25/10/2316:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.2-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη25/10/2316:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.1-1 (πεν: 5-4)
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΤετάρτη25/10/2316:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-2
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΝΙΚΑΙΑΣΤετάρτη01/11/2315:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-4


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΤετάρτη22/11/2314:45ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-2
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣΤετάρτη22/11/2314:45ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.0-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΤετάρτη22/11/2315:15ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη29/11/2315:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣΤετάρτη07/02/2415:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Τετάρτη14/02/2415:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1