Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
CP CONSTRUCTIONS
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
ΚΟΥΡΟΣ
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
MEGASPORT
MNP
PHYSHIOF
Έντυπο Καλογερόγιαννης
orama
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO
HEALTH ASSISTANCE
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2022-2023


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο17/09/2217:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΣΙΓΑΝΟΥ Γ.3-2
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο17/09/2217:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.1-2
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο17/09/2217:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.1-2
ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο17/09/2217:30ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΤΕΣΣΗΣ Δ.1-2
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή18/09/2211:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή18/09/2211:30ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή18/09/2211:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή18/09/2211:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.0-3
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή18/09/2211:30ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.0-1
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή18/09/2211:30ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-5
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή18/09/2217:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1 παρ.
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή18/09/2217:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.0-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή18/09/2217:000-3 α.α.
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή18/09/2217:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.0-8
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΘΗΣΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη21/09/2217:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.2-1


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο24/09/2217:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο24/09/2217:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.0-4
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο24/09/2217:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.5-2
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο24/09/2217:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.5-4 παρ.
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο24/09/2217:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-2
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο24/09/2217:003-0 α.α.
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο24/09/2217:300-3 α.α.
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο24/09/2217:30ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.0-4
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή25/09/2211:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-1 παρ.
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή25/09/2211:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΙΓΑΝΟΥ Γ.0-4
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή25/09/2212:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β.3-6
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή25/09/2212:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.0-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή25/09/2213:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.0-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή25/09/2216:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.0-3
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή25/09/2217:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.0-3
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή25/09/2217:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή25/09/2217:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή25/09/2217:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.3-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή25/09/2217:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.3-2
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή25/09/2217:00ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-5 παρ.
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή25/09/2218:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-3
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη28/09/2218:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.5-0


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΑΙΓΙΝΑΣΤετάρτη26/10/2215:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.0-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤετάρτη26/10/2216:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.5-2
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΤετάρτη26/10/2216:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΓΚΑΡΑ Σ.0-2
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤετάρτη26/10/2216:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.3-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΤετάρτη26/10/2217:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Τετάρτη26/10/2217:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.1-5
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη26/10/2217:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-0 (πεν: 5-3)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΤετάρτη26/10/2217:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.0-3
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤετάρτη02/11/2215:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β.1-1 (πεν: 3-4)
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΝΙΚΑΙΑΣΤετάρτη02/11/2217:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-3


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΤετάρτη09/11/2215:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-4 παρ.
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤετάρτη09/11/2215:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.6-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΤετάρτη09/11/2215:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΕΣΣΗΣ Δ.1-3
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΤετάρτη09/11/2216:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.0-6
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη09/11/2216:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.0-1
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΤετάρτη09/11/2217:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤετάρτη16/11/2215:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.6-1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗΝΙΚΑΙΑΣΤετάρτη16/11/2217:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.0-7


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΚΑΡΑΒΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΤετάρτη30/11/2215:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-3 παρ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΠΕΡΑΜΑΤΟΣΤετάρτη30/11/2215:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.2-0
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΤετάρτη30/11/2215:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.6-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Τετάρτη30/11/2216:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.2-3 παρ.


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΤετάρτη08/02/2315:15ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-0
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤετάρτη08/02/2315:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-1 (πεν: 4-5)


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ (Αναπληρωτής Βοηθός: ΣΕΡΕΠΑΣ Α. - Βοηθοί Παρατηρητές: ΣΤΑΜΟΣ Κ. - ΓΕΡΑΚΗΣ Ν.)ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣΤετάρτη22/03/2317:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.2-0