Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
CP CONSTRUCTIONS
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
MNP
ΚΟΥΡΟΣ
MEGASPORT
PHYSHIOF
orama
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Play-off Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο29/10/2216:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΣΗΠΑΚΗΣ Γ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.0-0
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο29/10/2216:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΓΚΑΡΑ Σ.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή30/10/2212:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-2
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή30/10/2213:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.2-2
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή30/10/2213:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.1-1
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή30/10/2215:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο05/11/2216:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΣΗΠΑΚΗ Β.1-4
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή06/11/2212:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-0
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή06/11/2213:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή06/11/2213:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.0-0
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή06/11/2215:30ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή06/11/2215:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.2-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο12/11/2215:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.0-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο12/11/2216:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.3-3
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή13/11/2211:30ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΓΚΑΡΑ Σ.3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή13/11/2213:30ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-1
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή13/11/2216:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.3-1
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή13/11/2216:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΣΗΠΑΚΗ Β., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.8-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο19/11/2216:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΕΣΣΗΣ Δ.2-3
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο19/11/2218:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-0
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή20/11/2213:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΗΠΑΚΗ Β.3-0
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή20/11/2213:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή20/11/2215:30ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.1-0
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή20/11/2215:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.1-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο26/11/2215:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-0
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο26/11/2216:00ΔΙΑΚΟΥΜΟΠΟΥΛΟΣ Λ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΓΚΑΡΑ Σ.2-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο26/11/2216:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.0-1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή27/11/2212:30ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΣΙΓΑΝΟΥ Γ.3-5
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή27/11/2212:30ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή27/11/2215:30ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΣΙΓΑΝΟΥ Γ.1-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο03/12/2215:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο03/12/2215:30ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.0-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο03/12/2216:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-1
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο03/12/2218:30ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.3-1
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή04/12/2215:30ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-3
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή04/12/2218:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο10/12/2215:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο10/12/2215:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.2-1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή11/12/2210:30ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-5
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή11/12/2213:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β.4-0
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή11/12/2215:30ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΔΑΜΙΓΟΣ Γ.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή11/12/2215:30ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο17/12/2215:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-0
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο17/12/2216:00ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΣΗΠΑΚΗ Β.3-0 α.α.
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο17/12/2218:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.3-1
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή18/12/2210:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-2
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή18/12/2210:30ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.3-1
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή18/12/2212:00ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Γ.1-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο07/01/2318:30ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΡΕΣΙΤΗΣ Δ.0-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή08/01/2310:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή08/01/2311:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-4
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή08/01/2311:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.0-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή08/01/2313:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή08/01/2313:30ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.2-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο14/01/2315:30ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-4
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο14/01/2316:00ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΕΣΙΤΗΣ Δ.2-1
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή15/01/2310:30ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΔΙΑΚΟΥΜΟΠΟΥΛΟΣ Λ.0-1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή15/01/2310:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή15/01/2311:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.1-2
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή15/01/2312:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο21/01/2315:30ΔΙΑΚΟΥΜΟΠΟΥΛΟΣ Λ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.2-2
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο21/01/2316:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.3-1
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο21/01/2316:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-2
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο21/01/2318:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΤΕΣΣΗΣ Δ.4-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή22/01/2311:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Π., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΔΙΑΚΟΥΜΟΠΟΥΛΟΣ Λ.1-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή22/01/2313:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.2-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο28/01/2316:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.3-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο28/01/2318:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή29/01/2311:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΑΡΑ Σ.1-6
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή29/01/2313:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.1-3
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή29/01/2313:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.2-2
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή29/01/2313:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο04/02/2316:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.3-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο04/02/2318:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.2-0
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή05/02/2311:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.1-2
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή05/02/2312:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή05/02/2313:30ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-1
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή05/02/2316:00ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-3


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο11/02/2316:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΕΣΣΗΣ Δ.2-3
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο11/02/2316:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.6-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή12/02/2311:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.0-0
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή12/02/2312:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.2-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή12/02/2313:00ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.0-2
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή12/02/2316:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.2-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο18/02/2316:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.0-0
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο18/02/2316:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-2
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή19/02/2311:00ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.2-1
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή19/02/2311:00ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΓΚΑΡΑ Σ.2-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή19/02/2313:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή19/02/2313:30ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΓΚΑΡΑ Σ.1-3


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο04/03/2316:00ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο04/03/2316:15ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-0
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο04/03/2316:30ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.2-0
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή05/03/2312:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-0
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή05/03/2317:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ .., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή05/03/2317:30ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.3-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο11/03/2316:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο11/03/2316:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-1
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο11/03/2316:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.1-6
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή12/03/2311:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.4-0
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή12/03/2313:00ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή12/03/2314:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο18/03/2316:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΤΕΣΣΗΣ Δ.0-1
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο18/03/2316:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.0-2
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο18/03/2316:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο18/03/2316:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΑΡΑ Σ.3-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο18/03/2318:30ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ .., ΤΕΣΣΗΣ Δ.4-0
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή19/03/2316:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ., ΔΑΜΙΓΟΣ Γ.2-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο01/04/2317:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.3-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή02/04/2312:00ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.4-1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή02/04/2312:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή02/04/2312:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή02/04/2314:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή02/04/2314:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΒΑΪΛΑΣ Ι.2-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή09/04/2316:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ .., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.3-2
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή09/04/2316:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.3-0
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή09/04/2316:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.2-3
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή09/04/2316:30ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.2-1
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή09/04/2316:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή09/04/2316:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο22/04/2317:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.1-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο22/04/2318:00ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.5-1
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή23/04/2312:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.2-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή23/04/2312:00ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή23/04/2312:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.0-3
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή23/04/2313:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο29/04/2317:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-2
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο29/04/2317:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-1
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο29/04/2317:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή30/04/2312:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.3-0
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή30/04/2312:00ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή30/04/2313:00ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-3