Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
IEK ΑΛΦΑ
SOUTAS
IEK ΑΛΦΑ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
CP CONSTRUCTIONS
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
MNP
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
MEGASPORT
ΚΟΥΡΟΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
orama
HEALTH ASSISTANCE
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Play-off Β Κατηγορία

Play-out Β Κατηγορία 1ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο19/03/2216:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-0
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή20/03/2213:00ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-1
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή20/03/2216:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.2-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο26/03/2217:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.2-1
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο26/03/2217:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.3-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή27/03/2214:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο02/04/2217:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-1
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή03/04/2211:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.1-1
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή03/04/2217:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο09/04/2217:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή10/04/2212:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-2
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή10/04/2212:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο16/04/2217:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-1
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο16/04/2217:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο16/04/2217:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.4-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο30/04/2217:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-1
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο30/04/2217:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.2-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο30/04/2217:30ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.3-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή08/05/2212:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.1-0
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή08/05/2212:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.2-4
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή08/05/2212:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο14/05/2218:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-1
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο14/05/2218:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο14/05/2218:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή22/05/2214:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.0-4
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή22/05/2214:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή22/05/2214:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.4-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή29/05/2212:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-2
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή29/05/2218:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή29/05/2218:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.1-1