Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
CP CONSTRUCTIONS
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
MNP
MEGASPORT
ΚΟΥΡΟΣ
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
PHYSHIOF
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
orama
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
HEALTH ASSISTANCE
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Play-out Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Play-off Α Κατηγορία
Play-out Α Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ3-0 α.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο19/03/2216:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-2
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή20/03/2213:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή20/03/2216:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή20/03/2217:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.2-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ0-3 α.α.
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο26/03/2217:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο26/03/2217:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή27/03/2217:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-4
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή27/03/2217:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ0-3 α.α.
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο02/04/2217:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.3-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο02/04/2217:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή03/04/2214:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΑΖΑΣ Ι., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή03/04/2215:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.3-0 α.α.


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ3-0 α.α.
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή10/04/2212:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή10/04/2213:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.3-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή10/04/2217:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.3-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή10/04/2217:45ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.3-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ0-3 α.α.
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο16/04/2217:30ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.0-3
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο16/04/2217:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.3-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο16/04/2217:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή17/04/2214:000-3 α.α.


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ3-0 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ3-0 α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο30/04/2217:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.4-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο30/04/2217:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή01/05/2217:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.2-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ0-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ0-3 α.α.
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο07/05/2217:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.0-3
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή08/05/2217:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.0-0
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή08/05/2217:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.2-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ3-0 α.α.
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ3-0 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο14/05/2217:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή15/05/2217:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-2
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή15/05/2217:00ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.7-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ3-0 α.α.
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ3-0 α.α.
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο21/05/2218:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.3-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή22/05/2212:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.1-2
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή22/05/2217:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.5-2