Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
CP CONSTRUCTIONS
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
MNP
ΚΟΥΡΟΣ
MEGASPORT
PHYSHIOF
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
orama
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Α Κατηγορία 3ος Όμιλος

<< Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο02/10/2117:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο02/10/2117:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΓΚΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ.0-4
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή03/10/2112:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή03/10/2114:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.1-2
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή03/10/2117:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-1
Ρεπό: ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο09/10/2116:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο09/10/2116:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.1-1
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο09/10/2117:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.4-1
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή10/10/2113:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή10/10/2116:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.2-0
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο16/10/2116:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.0-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο16/10/2117:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή17/10/2111:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΗ Ε., ΣΙΓΑΝΟΥ Γ.0-1
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή17/10/2116:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.2-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή17/10/2117:00ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-0
Ρεπό: ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο23/10/2116:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.1-1
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο23/10/2117:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΠΟΥΛΟΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.3-1
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή24/10/2112:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-3
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή24/10/2116:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-3
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή24/10/2116:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.1-2
Ρεπό: ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο30/10/2116:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.0-2
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο30/10/2116:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή31/10/2115:00ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΤΕΣΣΗΣ Δ.1-0
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή31/10/2115:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.3-1
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή31/10/2115:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.1-3
Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο06/11/2116:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή07/11/2111:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΠΟΥΛΟΣ Κ.2-1
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή07/11/2115:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.4-1
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή07/11/2115:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ.2-3
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή07/11/2116:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.2-2
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο13/11/2115:15ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΘΕΟΔΟΣΑΚΗΣ Ζ.0-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο13/11/2115:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο13/11/2115:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-2
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο13/11/2115:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο13/11/2116:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.4-0
Ρεπό: ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο20/11/2115:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.2-2
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο20/11/2116:30ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.5-1
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή21/11/2115:15ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.3-2
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή21/11/2115:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.2-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή21/11/2116:00ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-1
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο27/11/2115:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.3-2
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο27/11/2116:00ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.1-1
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή28/11/2115:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΗ Ε., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.2-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή28/11/2115:00ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή28/11/2115:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ., ΣΙΓΑΝΟΥ Γ.3-0
Ρεπό: ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο04/12/2115:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-1
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο04/12/2116:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο04/12/2116:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή05/12/2110:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.2-0
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή05/12/2112:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.1-0
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο11/12/2116:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΗ Ε.3-1
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή12/12/2112:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή12/12/2113:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή12/12/2113:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-0
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή12/12/2115:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-1
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο18/12/2115:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.2-0
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο18/12/2116:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο18/12/2116:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.5-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο18/12/2116:00ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.2-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή19/12/2115:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.2-3
Ρεπό: ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο15/01/2215:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.4-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο15/01/2216:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή16/01/2212:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-2
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή16/01/2215:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.2-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή16/01/2215:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.2-1
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο22/01/2215:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.0-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο22/01/2215:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-3
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο22/01/2216:00ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.1-4
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο22/01/2216:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.3-2
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή23/01/2215:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.2-3
Ρεπό: ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο29/01/2215:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.4-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο29/01/2215:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.1-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο29/01/2216:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.5-1
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή30/01/2213:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή30/01/2213:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.1-2
Ρεπό: ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο05/02/2216:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.4-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή06/02/2212:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β.3-2
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή06/02/2215:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή06/02/2215:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.2-2
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή06/02/2216:00ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΑΖΑΣ Ι.3-0
Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο12/02/2216:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.2-3
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο12/02/2216:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.2-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο12/02/2216:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο12/02/2216:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.10-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο12/02/2216:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΣΙΓΑΝΟΥ Γ.2-3
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο19/02/2216:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.4-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο19/02/2216:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή20/02/2213:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-0
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή20/02/2213:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.4-2
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή20/02/2216:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-1
Ρεπό: ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤετάρτη23/02/2216:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΤετάρτη23/02/2216:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-2
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΤετάρτη23/02/2216:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.5-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤετάρτη23/02/2216:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Τετάρτη23/02/2216:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-4
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή27/02/2213:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή27/02/2216:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-4
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή27/02/2216:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-2
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή27/02/2216:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.0-3
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή27/02/2216:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.0-1
Ρεπό: ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο05/03/2216:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.1-1
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο05/03/2216:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.0-3
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο05/03/2216:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.2-2
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή06/03/2216:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤετάρτη16/03/2216:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β.1-2
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο12/03/2216:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ.5-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο12/03/2217:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-2
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο12/03/2217:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.0-4
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο12/03/2217:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.2-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή20/03/2214:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.2-2
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ