Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
CP CONSTRUCTIONS
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
MEGASPORT
ΚΟΥΡΟΣ
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
MNP
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
PHYSHIOF
orama
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
HEALTH ASSISTANCE
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Γ Κατηγορία

<< Play-off Γ Κατηγορία

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο09/10/2116:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο09/10/2117:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.10-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή10/10/2112:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., . ..1-0
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή10/10/2112:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ.0-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή10/10/2116:30ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.1-5
Ρεπό: ΑΣ ΚΩΦΩΝ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο16/10/2118:00ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.2-2
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή17/10/2111:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.0-0
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή17/10/2112:00ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-4
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή17/10/2112:00ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.1-1
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή17/10/2116:30ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-2
Ρεπό: ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο23/10/2116:30ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., . ..0-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο23/10/2116:30ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-3
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή24/10/2113:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.1-2
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή24/10/2116:00ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.11-4
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή24/10/2116:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.1-0
Ρεπό: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο30/10/2116:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η., ΚΟΥΤΗΣ Α.2-1
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο30/10/2117:30ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.0-7
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή31/10/2110:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή31/10/2112:00ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.5-0
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή31/10/2115:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.6-1
Ρεπό: ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο06/11/2115:30ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.3-3
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο06/11/2118:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-9
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή07/11/2111:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΗ Ε., ΣΙΓΑΝΟΥ Γ.2-0
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή07/11/2114:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-3
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή07/11/2115:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΚΟΥΤΗΣ Α., ΤΕΣΣΗΣ Δ.1-2
Ρεπό: ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο13/11/2116:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΟΥΛΟΣ Α.4-2
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή14/11/2111:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΟΥΤΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή14/11/2112:00ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΟΥΛΟΣ Α.4-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή14/11/2112:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.1-2
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή14/11/2115:00ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.2-0
Ρεπό: ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο20/11/2115:30ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΚΟΥΤΗΣ Α.4-0
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο20/11/2116:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν., ΠΟΥΛΟ ..0-7
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή21/11/2110:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-3
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή21/11/2112:00ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΚΟΥΤΗΣ Α.4-0
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή21/11/2115:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΥΤΗΣ Α., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-1
Ρεπό: ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο27/11/2115:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο27/11/2116:00ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.3-1
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο27/11/2118:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή28/11/2110:30ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή28/11/2115:00ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
Ρεπό: ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο04/12/2115:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.4-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο04/12/2115:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΩΛΕΤΣΗΣ Ε., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή05/12/2110:30ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή05/12/2111:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΣΙΓΑΝΟΥ Γ., ΚΩΛΕΤΣΗΣ Ε.1-0
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή05/12/2115:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΩΛΕΤΣΗΣ Ε., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.4-0
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο11/12/2115:30ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-2
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο11/12/2116:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-4
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή12/12/2110:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.1-5
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή12/12/2110:30ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή12/12/2115:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
Ρεπό: ΕΙΡΗΝΗ 2005

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο18/12/2115:30ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΣΙΓΑΝΟΥ Γ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή19/12/2110:15ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.6-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή19/12/2112:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή19/12/2112:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.4-0
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή19/12/2115:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.4-0
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο22/01/2215:30ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΚΟΥΤΗΣ Α.3-1
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο22/01/2218:30ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΣΙΓΑΝΟΥ Γ., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.0-11
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή23/01/2210:30ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.0-2
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή23/01/2212:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΖΕΣΤΑΣ Μ.3-1
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή23/01/2215:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.1-0
Ρεπό: ΑΣ ΚΩΦΩΝ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο29/01/2215:30ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.1-2
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο29/01/2216:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο29/01/2216:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-1
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή30/01/2210:30ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.2-0
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή30/01/2215:30ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΓΚΟΥΤΗΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.5-1
Ρεπό: ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο05/02/2218:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΓΚΟΥΤΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-6
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή06/02/2212:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.1-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή06/02/2213:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή06/02/2216:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.2-1
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΤετάρτη23/02/2215:30ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-2
Ρεπό: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο12/02/2216:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΟΥΤΗΣ Α.1-1
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή13/02/2212:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή13/02/2212:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.0-5
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή13/02/2212:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-3
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή13/02/2216:00ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-10
Ρεπό: ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο19/02/2216:00ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο19/02/2216:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.8-0
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή20/02/2210:30ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-4
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή20/02/2213:00ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-1
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή20/02/2216:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-1
Ρεπό: ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο26/02/2216:30ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-0
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο26/02/2217:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΓΚΟΥΤΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Α.1-6
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή27/02/2210:30ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.0-0
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή27/02/2213:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΓΚΟΥΤΗΣ Α.1-3
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή27/02/2216:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΓΚΟΥΤΗΣ Α.0-1
Ρεπό: ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο12/03/2216:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.2-4
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο12/03/2217:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-2
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή13/03/2211:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή13/03/2213:30ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.3-0
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή13/03/2216:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.0-1
Ρεπό: ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή20/03/2210:30ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-4
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή20/03/2211:00ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΓΚΟΥΤΗΣ Α.4-0
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή20/03/2213:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.4-0
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή20/03/2216:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή20/03/2216:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.0-0
Ρεπό: ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο26/03/2217:00ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή27/03/2211:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.2-1
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή27/03/2211:30ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-4
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή27/03/2211:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή27/03/2211:300-3 α.α.
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο02/04/2217:30ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.7-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή03/04/2212:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.6-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή03/04/2212:00ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.7-0
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή03/04/2212:00ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.1-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή03/04/2212:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-0
Ρεπό: ΕΙΡΗΝΗ 2005

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο09/04/2217:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή10/04/2211:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-7
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή10/04/2212:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.4-2
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή10/04/2212:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-3
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή10/04/2212:000-3 α.α.
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ