Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
CP CONSTRUCTIONS
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
MEGASPORT
MNP
ΚΟΥΡΟΣ
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
PHYSHIOF
orama
Έντυπο Καλογερόγιαννης
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO
HEALTH ASSISTANCE
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2020-2021
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2020-2021


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ0-3 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο12/09/2017:15ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.2-1 παρ.
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο12/09/2017:15ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-4
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο12/09/2017:150-3 α.α.
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο12/09/2017:15ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-1 (πεν: 4-3)
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο12/09/2017:15ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.0-4
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο12/09/2017:15ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή13/09/2011:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-1
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή13/09/2011:300-3 α.α.
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΘΗΣΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή13/09/2017:15ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-1 (πεν: 2-3)
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή13/09/2017:15ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή13/09/2017:15ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.3-0 α.α.
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή13/09/2017:15ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.3-0
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή13/09/2017:15ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΤΕΣΣΗΣ Δ.1-3


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ0-3 α.α.
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΚΑΡΑΒΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο19/09/2016:45ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.3-3 (πεν: 5-6)
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο19/09/2017:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο19/09/2017:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.1-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο19/09/2017:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.0-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο19/09/2017:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-5
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο19/09/2017:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-5
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο19/09/2017:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-3
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή20/09/2011:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή20/09/2011:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π.3-7
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή20/09/2011:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.1-3
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή20/09/2011:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-8
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή20/09/2011:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.1-2
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή20/09/2015:45ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.3-0
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή20/09/2017:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή20/09/2017:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή20/09/2017:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-4
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή20/09/2017:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή20/09/2017:00ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.1-2 παρ.
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή20/09/2017:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-1 (πεν: 3-2)
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή20/09/2017:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-4
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή20/09/2017:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.0-3
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη23/09/2016:15ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-2
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΤετάρτη30/09/2016:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.2-1


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΜΦΙΑΛΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη30/09/2016:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.0-3
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤετάρτη30/09/2016:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.1-4
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΤετάρτη30/09/2016:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.4-1
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Τετάρτη30/09/2016:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-2 παρ.
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΤετάρτη30/09/2016:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-3 παρ.
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΤετάρτη30/09/2016:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.0-0 (πεν: 6-5)
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤετάρτη30/09/2016:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΚΑΡΑΒΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Τετάρτη30/09/2016:30ΣΠΑΘΑΣ Η., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.0-4
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΤετάρτη07/10/2014:15ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-3
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤετάρτη07/10/2015:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ .., ΓΑΤΣΙΟΣ ..1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΤετάρτη07/10/2016:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.0-3 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη07/10/2016:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-3
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΤετάρτη07/10/2016:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.0-6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΤετάρτη07/10/2016:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-3 (πεν: 4-1)
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Τετάρτη14/10/2016:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΤΕΣΣΗΣ Δ.0-3
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Τετάρτη21/10/2016:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.0-3


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΙΓΙΝΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΤετάρτη28/10/2014:30ΣΠΑΘΑΣ Η., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-3 (πεν: 4-3)
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Τετάρτη28/10/2014:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.1-1 (πεν: 2-4)
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΝΙΚΑΙΑΣΤετάρτη28/10/2014:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-2
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΚΑΡΑΒΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη28/10/2014:30ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.1-3