Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ12 - Α Φάση - 3ος Όμιλος
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 19/10/19 | 13:30 | ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α. | 2-8 |
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 20/10/19 | 09:00 | ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ. | 1-8 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 26/10/19 | 09:00 | ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν. | 8-2 |
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 27/10/19 | 12:00 | ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α. | 1-0 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 03/11/19 | 10:30 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 1-3 |
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 03/11/19 | 16:30 | ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν. | 1-5 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 09/11/19 | 16:30 | ΣΗΦΑΚΗΣ Α. | 4-0 |
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 10/11/19 | 16:30 | ΣΗΦΑΚΗΣ Α. | 0-1 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 16/11/19 | 09:00 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 0-0 |
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 17/11/19 | 10:30 | ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν. | 1-1 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 23/11/19 | 09:00 | ΣΗΦΑΚΗΣ Α. | 2-1 |
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α. | 4-1 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 30/11/19 | 10:30 | ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ. | 1-11 |
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 01/12/19 | 09:00 | ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α. | 2-3 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 07/12/19 | 12:00 | ΣΗΦΑΚΗΣ Α. | 1-0 |
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 07/12/19 | 18:00 | ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α. | 4-3 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ΣΗΦΑΚΗΣ Α. | 1-1 |
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 15/12/19 | 16:30 | ΣΗΦΑΚΗΣ Α. | 3-1 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 12/01/20 | 10:30 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 0-6 |
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 12/01/20 | 16:30 | ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν. | 4-2 |