Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
CP CONSTRUCTIONS
MNP
ΚΟΥΡΟΣ
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
MEGASPORT
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
orama
Έντυπο Καλογερόγιαννης
PHYSHIOF
HEALTH ASSISTANCE
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Γ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο05/10/1916:30ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.3-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο05/10/1916:30ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.5-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο05/10/1917:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.0-2
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή06/10/1911:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.2-1
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή06/10/1913:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.3-4
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή06/10/1916:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΣΠΗΛΙΟΣ Γ.1-4
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή06/10/1916:30ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.0-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο12/10/1916:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.3-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο12/10/1916:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.0-4
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο12/10/1916:30ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.3-0
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή13/10/1911:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΤΖΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.1-8
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή13/10/1912:00ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.1-2
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή13/10/1913:45ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΣΑΪΝΗΣ Γ.2-2
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή13/10/1915:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.7-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο19/10/1916:30ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΣΑΪΝΗΣ Γ.2-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο19/10/1916:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.4-4
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή20/10/1910:15ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.3-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή20/10/1910:30ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.5-3
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή20/10/1911:00ΣΠΗΛΙΟΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.0-0
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή20/10/1915:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.4-1
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΤετάρτη27/11/1915:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο26/10/1916:30ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή27/10/1910:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.0-3
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή27/10/1910:30ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.1-4
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή27/10/1910:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή27/10/1913:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή27/10/1915:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΤΖΙΩΤΗΣ Α.2-1
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή27/10/1915:30ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.3-5


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο02/11/1915:30ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή03/11/1910:00ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.0-4
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή03/11/1910:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΣΑΪΝΗΣ Γ.2-2
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή03/11/1910:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΖΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.0-2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή03/11/1912:00ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.2-1
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή03/11/1915:00ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.2-2
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή03/11/1915:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΤΖΙΩΤΗΣ Α., ΣΑΪΝΗΣ Γ.0-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο09/11/1915:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΤΖΙΩΤΗΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.3-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο09/11/1915:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.3-3
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο09/11/1915:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.2-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο09/11/1915:30ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-4
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή10/11/1910:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή10/11/1913:00ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΣΑΪΝΗΣ Γ.0-3 α.α.
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή10/11/1915:30ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο16/11/1915:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.1-1
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο16/11/1915:30ΣΠΗΛΙΟΣ Γ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή17/11/1910:30ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΣΑΪΝΗΣ Γ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.3-1
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή17/11/1910:30ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.2-4
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή17/11/1910:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΤΕΣΣΗΣ Δ.0-2
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή17/11/1913:00ΣΑΪΝΗΣ Γ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η., ΤΖΙΩΤΗΣ Α.3-5
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή17/11/1915:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η., ΤΖΙΩΤΗΣ Α.2-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο23/11/1915:15ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΙΩΤΗΣ Α., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.1-4
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο23/11/1915:15ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.3-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο23/11/1915:30ΣΑΪΝΗΣ Γ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΕΣΣΗΣ Δ.1-1
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή24/11/1910:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.0-3
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή24/11/1911:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.0-1
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή24/11/1911:15ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ.2-0
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή24/11/1915:00ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΣΠΗΛΙΟΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο30/11/1915:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.0-3
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο30/11/1916:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ.3-1
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή01/12/1910:30ΣΑΪΝΗΣ Γ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΣΠΗΛΙΟΣ Γ.1-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή01/12/1912:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΤΖΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.2-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή01/12/1912:30ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ.2-3
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή01/12/1915:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-1
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή01/12/1915:00ΣΠΗΛΙΟΣ Γ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΣΑΪΝΗΣ Γ.2-4


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο07/12/1915:15ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-3
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο07/12/1915:30ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.1-4
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή08/12/1910:30ΣΠΗΛΙΟΣ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή08/12/1910:30ΣΑΪΝΗΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.1-4
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή08/12/1912:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-4
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή08/12/1912:00ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΤΖΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.4-3
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή08/12/1915:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΤΖΙΩΤΗΣ Α.2-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο14/12/1915:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο14/12/1915:15ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΤΖΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.0-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή15/12/1910:00ΣΠΗΛΙΟΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΤΕΣΣΗΣ Δ.2-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή15/12/1910:30ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΤΖΙΩΤΗΣ Α., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.2-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή15/12/1910:30ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.5-3
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή15/12/1913:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-0
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή15/12/1915:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ.0-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο04/01/2015:15ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΣΑΪΝΗΣ Γ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο04/01/2015:30ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΤΖΙΩΤΗΣ Α., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.1-1
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή05/01/2011:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.0-5
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή05/01/2013:30ΣΠΗΛΙΟΣ Γ., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.0-1
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή05/01/2015:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΤΖΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.5-0
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή05/01/2015:00ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.2-2
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή05/01/2016:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.3-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο11/01/2015:00ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΤΖΙΩΤΗΣ Α., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.2-1
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο11/01/2015:15ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΣΑΪΝΗΣ Γ.4-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο11/01/2015:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.1-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο11/01/2015:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.1-1
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή12/01/2012:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.1-4
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή12/01/2012:30ΣΠΗΛΙΟΣ Γ., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΣΑΪΝΗΣ Γ.5-2
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή12/01/2015:00ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.1-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο18/01/2015:30ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.0-4
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο18/01/2015:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΤΖΙΩΤΗΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.6-0
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή19/01/2010:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ.0-2
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή19/01/2010:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.1-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή19/01/2010:30ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΤΖΙΩΤΗΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.0-1
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή19/01/2013:00ΣΠΗΛΙΟΣ Γ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΤΖΙΩΤΗΣ Α.4-5
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή19/01/2015:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ.0-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο25/01/2015:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.3-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο25/01/2015:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.0-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο25/01/2015:30ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΤΖΙΩΤΗΣ Α.3-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή26/01/2010:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.1-0
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή26/01/2013:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.3-2
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή26/01/2013:00ΣΑΪΝΗΣ Γ., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ.0-7
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή26/01/2015:30ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.5-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο01/02/2015:30ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.1-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο01/02/2015:30ΣΠΗΛΙΟΣ Γ., ΤΖΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.2-1
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο01/02/2015:30ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.2-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο01/02/2015:30ΣΑΪΝΗΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.3-4
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή02/02/2010:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.0-1
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή02/02/2013:00ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-2
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή02/02/2015:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.0-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο08/02/2015:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΤΖΙΩΤΗΣ Α., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.1-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο08/02/2017:00ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.4-0
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή09/02/2010:30ΣΑΪΝΗΣ Γ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.0-1
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή09/02/2010:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΤΖΙΩΤΗΣ Α.4-2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή09/02/2013:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.3-1
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή09/02/2015:30ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ.1-0
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή09/02/2015:30ΣΠΗΛΙΟΣ Γ., ΤΖΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.0-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο15/02/2015:30ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΤΖΙΩΤΗΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.5-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο15/02/2015:45ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.3-0
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο15/02/2015:45ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.2-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο15/02/2015:45ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΣΑΪΝΗΣ Γ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.0-7
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή16/02/2010:30ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.3-0
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή16/02/2013:00ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.1-4
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή16/02/2015:30ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.1-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο22/02/2016:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΣΑΪΝΗΣ Γ.1-0
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο22/02/2016:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.0-0
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο22/02/2016:00ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΤΖΙΩΤΗΣ Α., ΤΕΣΣΗΣ Δ.1-1
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή23/02/2010:30ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.1-2
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή23/02/2010:30ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΤΖΙΩΤΗΣ Α., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.2-2
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή23/02/2013:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ.0-0
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή23/02/2015:30ΣΠΗΛΙΟΣ Γ., ΤΖΙΩΤΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.4-2


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο07/03/2016:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.2-0
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο07/03/2016:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΤΖΙΩΤΗΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.4-3
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή08/03/2011:00ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.1-1
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή08/03/2011:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.1-2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή08/03/2011:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΣΑΪΝΗΣ Γ.1-0
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή08/03/2013:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΣΑΪΝΗΣ Γ., ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ.0-0
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή08/03/2016:00ΣΑΪΝΗΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ.0-3


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο14/03/2016:00Αναβλήθηκε
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο14/03/2016:00Αναβλήθηκε
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή15/03/2011:00Αναβλήθηκε
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή15/03/2011:00Αναβλήθηκε
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή15/03/2011:00Αναβλήθηκε
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή15/03/2013:00Αναβλήθηκε
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή15/03/2016:00Αναβλήθηκε


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ