Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ14 - 3ος Όμιλος
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 09/02/19 | 13:15 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. | 0-3 α.α. |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 09/02/19 | 13:15 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | 8-0 |
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 10/02/19 | 10:45 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. | 1-2 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | 3-0 α.α. | |||||
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Κυριακή | 17/02/19 | 09:00 | ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 0-6 |
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 17/02/19 | 18:00 | ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν. | 1-1 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | 3-0 α.α. | |||||
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 23/02/19 | 10:00 | ΠΙΠΙΝΗΣ .. | 4-0 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 25/05/19 | 13:30 | ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ. | 3-0 α.α. |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | 0-3 α.α. | |||||
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 02/03/19 | 13:45 | ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ. | 4-1 |
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 02/03/19 | 18:15 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. | 1-6 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 16/03/19 | 10:00 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 1-0 |
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 16/03/19 | 12:00 | ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ. | 4-0 |
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 16/03/19 | 18:45 | ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ .. | 0-8 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ | 0-3 α.α. | |||||
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 23/03/19 | 12:00 | ΠΙΠΙΝΗΣ .. | 7-0 |
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 23/03/19 | 18:45 | ΤΖΙΩΤΗΣ Α. | 2-2 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | 0-3 α.α. | |||||
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 30/03/19 | 12:00 | ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ. | 0-9 |
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 30/03/19 | 14:00 | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. | 3-7 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | 3-0 α.α. | |||||
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 06/04/19 | 12:00 | ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ. | 2-2 |
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 07/04/19 | 09:45 | ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ .. | 1-7 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | 0-3 α.α. | |||||
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 13/04/19 | 12:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. | 5-0 |
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 13/04/19 | 19:30 | ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. | 0-1 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | 0-3 α.α. | |||||
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 20/04/19 | 09:00 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | 2-4 |
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 20/04/19 | 12:30 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. | 0-3 α.α. |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | 3-0 α.α. | |||||
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 04/05/19 | 10:00 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΡΟΥΛΑΚΗ Χ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 2-4 |
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 04/05/19 | 19:30 | ΤΕΣΣΗΣ Δ. | 5-0 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 11/05/19 | 13:00 | ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν., ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ. | 1-0 |
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 11/05/19 | 15:00 | ΤΖΙΩΤΗΣ Α. | 0-3 |
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 12/05/19 | 12:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν. | 0-3 |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | 3-0 α.α. | |||||
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 18/05/19 | 11:30 | ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν. | 0-5 |
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 19/05/19 | 10:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. | 2-2 |
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | 3-0 α.α. | |||||
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 01/06/19 | 15:00 | ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ. | 3-0 α.α. |
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 01/06/19 | 19:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α. | 3-1 |