Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
CP CONSTRUCTIONS
ΚΟΥΡΟΣ
MEGASPORT
MNP
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
PHYSHIOF
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
orama
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO
HEALTH ASSISTANCE
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ποινές Ποδοσφαιριστών Περιόδου 2013-2014
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Play-out B Κατηγορία 2ος Όμιλος
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Ημ/νίαΑγωνιστικήΑγώναςΠοδοσφαιριστήςΑγωνιστικές
04/05/1426ηΕ.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΓΟΥΤΗΣ ΤΖΙΜΜΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2
04/05/1426ηΕ.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΜΟΝΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ2
04/05/1426ηΕ.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΤΕΡΤΖΙΟ ΜΠΛΕΝΤΑΡ1
04/05/1426ηΕ.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΑΦΑΗΛ 1
04/05/1426ηΕ.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΤΡΙΚΑΜΗΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2
04/05/1426ηΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6
04/05/1426ηΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΣΠΑΧΙΟΥ ΦΑΤΙΟΝ 3
04/05/1426ηΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΜΠΟΛΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
04/05/1426ηΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΑΓΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
27/04/1425ηΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΣΠΑΧΟ ΑΝΤΩΝΙΟΣ1
13/04/1424ηΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΜΕΓΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 9
13/04/1424ηΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1
12/04/1424ηΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΥΡΙΤΣΗΣ ΘΩΜΑΣ1
12/04/1424ηΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΟΥΤΣΟΥΝΑΜΕΝΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1
06/04/1423ηΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1
06/04/1423ηΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
30/03/1422ηΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΠΛΕΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
29/03/1422ηΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣMPREGASI NERVIN3
23/03/1421ηΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1
22/03/1421ηΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΟΚΛΙΩΤΗΣ ΖΩΗΣ 1
15/03/1420ηΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΚΛΕΖΑΚΟΣ ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 4
09/03/1419ηΕ.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΑΓΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
09/03/1419ηΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣΠΥΡΙΔΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ4
09/03/1419ηΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣKUTSALEV MARIO4
23/02/1418ηΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΦΑΣΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4
23/02/1418ηΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΑΠΑΙ ΜΥΡΤΕΖΑ 9
16/02/1417ηΕ.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΗΦΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2
15/02/1417ηΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΠΗΛΙΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1
09/02/1416ηΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΒΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ1
09/02/1416ηΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΘΩΜΑΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ4
09/02/1416ηΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3
09/02/1416ηΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ2
09/02/1416ηΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΥΠΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3
09/02/1416ηΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΑΡΜΕΝΙΚΗΛΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3
02/02/1415ηΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΙΟΥΡΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ3
02/02/1415ηΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΤΟΞΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ1
19/01/1413ηΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΦΑΤΣΕΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ1
18/01/1413ηΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΦΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1
18/01/1413ηΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1
12/01/1412ηΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΣΙΑΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1
12/01/1412ηΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΑΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3
12/01/1412ηΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΣΕΧΟΥ ΑΛΜΠΙΟΝ3
12/01/1412ηΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΣΑΛΩΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
12/01/1412ηΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ BURJALIANI VALERI3
12/01/1412ηΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΛΑΒΔΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ4
12/01/1412ηΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3
12/01/1412ηΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓΚΟΛΙ ΕΡΒΙΝ 2
12/01/1412ηΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ3
12/01/1412ηΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΤΣΙΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2
04/01/1411ηΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
14/12/1310ηΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΑΜΕΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ5
08/12/13ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΣΠΥΡΙΔΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
08/12/13ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΑΓΟΡΓΙΑΝΙΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 1
08/12/13ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΗΛΙΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2
08/12/13ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΟΥΤΣΟΜΠΕΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1
08/12/13ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 1
08/12/13ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΣΠΑΘΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
08/12/13ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚΑΛΟΥΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1
08/12/13ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1
07/12/13ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΠΑΠΑΧΑΡΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
01/12/13ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3
01/12/13ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΣΠΕΡΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ3
01/12/13ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
30/11/13ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΛΑΓΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1
30/11/13ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΔΙΑΚΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1
30/11/13ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΜΕΓΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3
24/11/13ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΟΦΦΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1
16/11/13ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΑΠΑΙ ΜΥΡΤΕΖΑ 5
16/11/13ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΣΑΜΠΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1
10/11/13ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΜΑΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
09/11/13ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΜΥΛΩΝΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΠΑΝΑΓ. 4
03/11/13ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1
20/10/13ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΜΑΡΑΝΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1
19/10/13ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΣΑΛΩΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4
06/10/13ΑΡΜΕΝΙΚΗ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΑΠΑΙ ΜΥΡΤΕΖΑ 1